vulxy
11.01.10,18:47
zdravim,mam takuto otazocku.,je mozne na jednom pocitacia sucasne mat spustene 2x skype,dvoch roznych uzivatelov,to lezie na nervy stale si predavat odkazy :D .poradte ako to riesit vopred vdaka vulxy
Blankake
11.01.10,17:57
Treba sa stále zo Skype odhlásiť a prihlásený by mal byť len ten, kto na PC práve pracuje.
Stefan2005
11.01.10,18:06
...je mozne na jednom pocitacia sucasne mat spustene 2x skype,dvoch roznych uzivatelov,to lezie na nervy stale si predavat odkazy...

tak na prvú časť odpoveď neviem, ale na druhu skúsim - čo tak nastaviť v súkromý že prijímať hovory, video iba od osôb z tvojho zoznamu (tých cudzích si odtiaľ vymaž a nebudeš musieť predávať odkazy).
vulxy
11.01.10,18:06
Treba sa stále zo Skype odhlásiť a prihlásený by mal byť len ten, kto na PC práve pracuje.

to viem ,ale ja chcem aby sme obaja boly prihlaseny,pc je doma a pouzivany hlavne na zabavu ,tazko sa dohodnut kto prave bude prihlaseny:D skusal som aj portable verzie ale pri spustani druheho okna vypne(odpoji) prve.
Stefan2005
11.01.10,18:09
t..pc je doma a pouzivany hlavne na zabavu ,tazko sa dohodnut kto prave bude prihlaseny:D....

takže aj to odovzdávanie odkazov potom ber ako zábavu :D...
vulxy
11.01.10,18:10
tak na prvú časť odpoveď neviem, ale na druhu skúsim - čo tak nastaviť v súkromý že prijímať hovory, video iba od osôb z tvojho zoznamu (tých cudzích si odtiaľ vymaž a nebudeš musieť predávať odkazy).

riesenie podobne co navrhuje Blankake to je asi jednoduchsie prepinat ucty.chcelo by to aby sme oba ucty maly viditelne ked niekto chce napisat jednemu ci druhemu aby videl ze je online.
Blankake
11.01.10,18:10
to viem ,ale ja chcem aby sme obaja boly prihlaseny,pc je doma a pouzivany hlavne na zabavu ,tazko sa dohodnut kto prave bude prihlaseny:D skusal som aj portable verzie ale pri spustani druheho okna vypne(odpoji) prve.
A prihlasujete sa každý pod iným menom?
Blankake
11.01.10,18:12
vulxy
11.01.10,18:12
A prihlasujete sa každý pod iným menom?

ano,mame kazdy svoj nick aj heslo.. proste ucet:)
Blankake
11.01.10,18:15
ano,mame kazdy svoj nick aj heslo.. proste ucet:)
Potom nerozumiem, aké predávanie odkazov...?

Máš na PC spustené 2 aplikácie Skype?
vulxy
11.01.10,18:32
Toto by Ti nepomohlo?

http://www.zive.sk/dva-uzivatele-skype-na-jednom-pc/poradna/cq-405492-sc-20/default.aspx?consultanswers=1

vdaka presne toto som hladal,vola sa to skypelauncher a je to genialne jednoduche
keby niekto ptreboval tak stahujte
http://download.cnet.com/SkypeLauncher/3000-2349_4-10844575.html
Blankake
11.01.10,18:34
vdaka presne toto som hladal,vola sa to skypelauncher a je to genialne jednoduche
keby niekto ptreboval tak stahujte
http://download.cnet.com/SkypeLauncher/3000-2349_4-10844575.html

Takže Ti to už funguje, vyskúšal si to?
vulxy
11.01.10,18:44
Takže Ti to už funguje, vyskúšal si to?

pohodicka:D,jasne vyskusal,sucasne bezia 2 rozne skype=2 rozne ucty zatial testujem ale nenasiel som chybu
dalid
12.01.10,08:34
a co si vlastne myslel tym predávanim odkazov? Preco napr pri chatovani nejdete viaceri ucastnici do jednej konverzacie??
vulxy
12.01.10,10:25
a co si vlastne myslel tym predávanim odkazov? Preco napr pri chatovani nejdete viaceri ucastnici do jednej konverzacie??

predstav si to asi takto:zijes s niekym v domacnosti a mate len na 1 PC a kzdy ma svoju partiu na skajpe kazdy chce aby bol viditelny keby mu chcel dakto napisat alebo volat ...................atd atd
dalid
12.01.10,10:35
ach tak, uz rozumiem.
alla66
12.01.10,18:03
predstav si to asi takto:zijes s niekym v domacnosti a mate len na 1 PC a kzdy ma svoju partiu na skajpe kazdy chce aby bol viditelny keby mu chcel dakto napisat alebo volat ...................atd atd
mimotemy Kúp partnerke notebook.Môže byť na internete so svojou partiou a nebudete sa musieť deliť o jeden počítač;)
vulxy
12.01.10,22:02
mimotemy Kúp partnerke notebook.Môže byť na internete so svojou partiou a nebudete sa musieť deliť o jeden počítač;)

mimotemyjooooj ale era bojovnikov proti krize uz skoncila,nikto by to uz neocenil:D