jirka.kodes
11.01.10,20:12
Aj keď som k téme rec.fond prečítal množstvo príspevkov, nenašiel som odpoveď. Sme obchodná firma, ktorá z ČR dováža a na Slovensku predáva polystyrén - určený na zatepľovanie domov. Sme povinný platiť poplatky rec.fondu, keď tento polystyrén nie je obalom, ale je materiálom??? Máte prosím vás niekto s touto oblasťou skúsenosti. Vopred ďakujem za radu.
Nokerla
12.01.10,18:56
Ano si povinny ako dovozca platit.

za 1kg / 0,17€ .....

viac najdes na: http://www.recfond.sk/index.php?www=sp_detail&id=308&navigation_id=223&navigatio_main_id=223
karinke
19.01.10,12:21
Dobrý deň.

Prosím o radu. Naša spoločnosť dováža potraviny z EÚ. Ide o sterilizovanú zeleninu ako aj cestoviny. Sme povinný platiť príspevok do recyklačného fondu? Mám na to rôzne názory a na úrade mi tiež nevedela poradiť. Ďakujem vopred všetkým za ochotu!
Nokerla
20.01.10,19:55
nie...... nie si povinna platit poplatky do rec. fondu, kedze sa jedna o potravinovy tovar resp. potravinovy obal.
krason
11.11.12,08:03
Ahoj som povinny platit do recyklacneho fondu ak dovazam biolampy z ciny? Dikes
calimero1
11.11.12,10:53
Pane boze, recyklacny fond este existuje? Ta cierna diera, zlata bana pre vyvolenu sukromnu firmu bez moznosti akejkolvek kontroly, ktora parazituje na biznise inych podnikatelov? Pripomina mi to SOZU.