ank
11.01.10,20:58
Ktory z greckych ostrovov by bol vhodny na dovolenkovanie s malym dietatom (2 r) ?
Cista voda, hladke kamienky, cisty hotel, hojdacky, preliezky ... aquapark a zoo v blizkom okoli...
Ma niekto dobru skusenost? Poradte konkretny rezort, hotel. Ak nie, aspon ostrov.
Chobot
11.01.10,21:35
Ktory z greckych ostrovov by bol vhodny na dovolenkovanie s malym dietatom (2 r) ?
Cista voda, hladke kamienky, cisty hotel, hojdacky, preliezky ... aquapark a zoo v blizkom okoli...
Ma niekto dobru skusenost? Poradte konkretny rezort, hotel. Ak nie, aspon ostrov.

Prečo ostrov? Na ostrovoch býva väčšinou pusto, napr. taký Thasos je síce zelený, ale prejdeš ho dokola za 1 deň a potom ti aj tak len v hoteli a pri vode.

Na tvojom mieste by som išiel radšej do nejakého rezortu napr. na Chalkidiky. Je tam veľa klubov, každý má nejaké to ihrisko. A odtiaľ sa organizuje dostatok fakultatívnych výletov do okolia - síce konkrétne neviem, či je tam zoo a aquapark, ale skôr sa do zoo dostaneš z pevniny než z ostrova.
bábika
12.01.10,12:07
Z vlastnej skusenosti ti doporucujem ked chces ostrov napr. Zakynthos je krasny, mnozstvo plaziciek dokonca aj jedna super pieskova je tam ,kde by sa ti dieta vysantilo, uz tam je aj aquapark ale o zoo neviem, vies si tam pozicat auto a sami ho viete pochodit, ostrov nie je velky ale je nadherny my sme boli v septembri voda bola super aj pocasie vyslo dokonca my sme ani v hoteli neboli ale v studiu kozanos a super je adonis studio jeho majitel je velmi mily priatelsky a ma rad deti, na krete je aquapark aj zoo ale je to veterny ostrov tak poto volte len juznu cast ostrova v ziadnom pade nie vychodnu, na rhodose je aqapark, a vidampark aj pre deti, male aj velke, vsetko su to pekne ostrovy kde sa ist oplati najviac mi vsak ucaril zakynthos, ak chces viac info a zaujali ta ostrovy kludne sa ozvi . pekny den