farm. security
12.01.10,08:43
Chcem Vás poprosiť o informáciu, či s nimi niekto máte skúsenosti. Mama podpísala s nimi zmluvu na dodávku elektriky, ale mne sa to nejako nepozdáva. Ako môžu v jednom vchode na činžiaku odoberať napr. tri byty od Slovak Energy a ostatí od ZSE. Za rady vopred ďakujem. Monika
monika74
13.01.10,07:17
doporucujem pozriet sme.sk sekciu Staznosti sme sk a urobit si vlastne zavery...mojej tete v KE takisto nukali na podpis zmluvu ale nastastie je ten typ osoby, ktora si najprv vsetko dokladne preveri. Obratila sa na mna, ja som jej poslala vytlacene vsetky staznosti na danu spolocnost a hned vedela na com je. Po tyzdni na to sa objavila v mediach spravach, ze dana spolocnost predavala el. energiu bez povolenia URSO (urad pre regulaciu sietovych odvetvi) - laicky povedane pri rozbiehani svojho biznisu bud zabudli alebo odignorovali (to uz len ta firma vie ako to vlastne bolo) ze treba poziadat URSO o schvalenie cien energie, ktoru predavaju. Mne osobne je podozriva kazda firma, ktora ma hned na zaciatku podnikania problem s dodrziavanim platnej legislativy a zvlast tej, ktora sa priamo tyka jej predmetu podnikania. Dufam, ze tvoja mamka nebude mat zle skusenosti s danou firmou a ze uz zaciatocnicke chyby odstranili. Vela stastia.
gogol99
13.09.14,10:58
Ich krátka história je poznačená značnými porušeniami platnej legislatívy. Energetickým trhom sa šíria zvesti, že aj v súčasnosti nie je všetko v poriadku. Môže to byť však iba ohováranie, preto si treba počkať či je to pravda, alebo nie.
gogol99
13.09.14,11:09
Tak, tak... :-)