nivarto
12.01.10,08:56
Zdravím vospolok. Hľadám serióznu internetovú klikačku. Chcel by som si cez net klikaním na odkazy alebo príjimaním reklamných mailov zarobiť pár eur mesačne. Nehľadám žiadne veľké zárobky, ale o to seriózne jednanie a vyplácanie peňazí. Narazil som napríklad na:

http://www.klikacka.sk/

Ale nemá s tým žiadné skúsenosti. Viem akurát, že si treba dávať pozor, aby človek nerobil pre podvodníkov. Ďakujem za vaše názory a prípadne návrhy.
Ericeqh
12.01.10,08:10
Ako moze byt klikacka seriozna, ked si zadavatel reklamy plati za to aby klient kt. uz klikne na reklamu aj na stranke ostal alebo mal o informacie/ produkty seriozny zaujem?
Zadavatelovi reklamy je spoplatneny kazdy jeden klik, takze z tvojho klikania profituje iba ten ktory prevadzkuje jednotlive "reklamne plochy" alebo rozosiela emaily.
Ja chcem pre svoj web reklamu, zaplatim firme nech ju rozhadze po nete a ona zaplati "klikerom" nech mi fajne "premastia" penazenku. Vysledok?? odomna zobere za klik 10 euro cent, tebe zaplati 3 eurocent a teda ma zist 7euro cent na klik z coho ja ako zadavatel nemam nic len plnu hlavu starosti preco reklama neprinasa vysledky a konverzia ludi kt. ostanu na webe alebo nakupia je minimalna.
Priklad na citanie mailov: Pridam sa niekomu do databazy kto ponuka pre firmy rozposielanie emailov. On povie ze email je dobre cieleny kedze napr on ma informacnu stranku pre huslistov a email si obiedna firma ktora vyraba husle. Taktiez povie ze ma 50 000emailovych kontaktov na tychto "potencionalnych zaujemcov o husle".
Co je na tom pravda? Kazdopadne moze byt to ze tych 50 000 kontaktov ma, no z toho husle nemusia zaujimat ani 1 % ludi, nehovoriac o tom, ze kolko z toho jedneho percenta ludi ma zaujem si husle v relativne blizkej dobe kupit.
Vysledok?? totalne oklamany zadavatel reklamy uplne zle cielenou reklamou.
Preto sa este raz pytam co na tom moze byt solidne...
Klikaj, ale na tom nikdy nic solidne nebude maximalne tak to ze tebe tie drobne vyplatia a poskytovatelia reklamy sa aj vdaka tebe na "chudakoch" nabalia.
Pekny den
nivarto
12.01.10,08:23
Ako moze byt klikacka seriozna, ked si zadavatel reklamy plati za to aby klient....

Ja chápem, čo chceš povedať. Len "problém" je v tom, že som teraz doma a mám veľa voľného času. A rád by som si cez net nejakým spôsobom zarobil mesačne aspoň 10 alebo 20 eur......

Jasne, že sú takí, ktorí z toho dobre profitujú. Ale musí exitovať relatívne seriózna práca cez net, ktorá sa aspoň trocha oplatí.
Ericeqh
12.01.10,08:31
Ale musí exitovať relatívne seriózna práca cez net, ktorá sa aspoň trocha oplatí.
Tak v tom pripade to klikacka bohuzial nebude.
Da sa zarobit vseliako napr. prekladmi textu, pisanim textu na zadanu temu popripade copywriting, pridavanim tovaru do eshopu alebo napr. hier do herneho portalu, je toho vela...pozri si webtrh.cz tam sa takto praca inzeruje a je to bezpochyb solidnejsie ako klikacky.
misomiso
12.01.10,08:33
Ja chápem, čo chceš povedať. Len "problém" je v tom, že som teraz doma a mám veľa voľného času. A rád by som si cez net nejakým spôsobom zarobil mesačne aspoň 10 alebo 20 eur......

Jasne, že sú takí, ktorí z toho dobre profitujú. Ale musí exitovať relatívne seriózna práca cez net, ktorá sa aspoň trocha oplatí.

Problem je v tom, ze klikacka nie je praca a uz vobec nie seriozna. To je ako keby si hladal seriozneho partnera, ktory by ti platil za to, ze budes chodit strhavat plagaty z billboardov.

Uz samotny napad sa so serioznostou vylucuje. Ak mas dost volneho casu, uvazuj nad tym, co robit, aby to ludom prinasalo uzitok. Tak si mozes postavit zaklad pre dobry bisnis, ci zamestnanie na cely zivot.
padro
12.01.10,08:39
v poslednej dobe tu akosi vela ludi na porade v sekcii podnikanie lieta v oblakoch, je mi jasne ze to bude vekom ale aj tak, tie predstavy co poniektori maju ...
misomiso
12.01.10,08:44
A co tak roznasat letaky do postovych schranok? Vela studentov si tak privyraba, pri tom si nenicis oci ani chrbticu, neplatis elektrinu a mas pohym na cerstvom vzduchu, este aj usetris za fitko.

To teraz nemyslim v srande, ale uplne smrtelne vazne.
nivarto
12.01.10,08:57
A co tak roznasat letaky do postovych schranok? Vela studentov si tak privyraba, pri tom si nenicis oci ani chrbticu, neplatis elektrinu a mas pohym na cerstvom vzduchu, este aj usetris za fitko.

To teraz nemyslim v srande, ale uplne smrtelne vazne.

Ak by som "pracoval" mimo net, tak mám ako druhú alternatívu študentský servis.

Ja som skončil v októbri štátnice a teraz som doma. V septembri nastupujem do 1.ročníka inžinierského štúdia. A nechcem isť do roboty kvôli tomu, že by som prišiel o soc. štipendium.
Dantess
27.01.11,18:58
Niesu takéto systémy nelegálne ? Nejedná sa o krádež ?

Inak najlepšia je tá stránka klikacka. Je tam, že prijímajte maily a klikajte na reklamy a vedľa, že pre podnikateľov - inzerujte s nami. rozpošleme za Vas tisicky mailov :D Hmmmmmm komu ich asi pošlú ? :rolleyes:
Dantess
18.08.11,11:57
jasné. dal si svoj link, takže za to dostaneš extra kredit, čo ? Choď pracovať ako milióny iných ľudí.
adam259
18.08.11,16:28
hej to hej dal som svoj link nepopieram a mam stoho aj daky ten profit ale je to seriozna klikacka a ja som sa tam zase dostal cez link ineho uzivatela tak a zarabam tam uz, nekazem ti aby si sa tam registroval je to tvoja volba
kabko
18.08.11,21:21
hcete si privyrobit napriklad aj na novy pc ako ja ak ano tak skuste sa prihlasit seM:
http://www.buxinc.com/index.php?ref=adam259 alebo sem

http://www.tendollarclick.com/index.php?ref=adam259, prípadne na obidvoch a zarábajte len tým ze budete klikat na reklamy 5 az 10 dolárov mám to odskúšané po dosiahnutí určitej sumy vám peniaze prevedú na účet paypal z ktorého si ich potom mozte aj vybrat, za vyskusanie nadate nic vazne to funguje a je to uplne bez poplatkov len sa zaregistrujete a zarabate
kto by nevedel tak reklamy sa zobrazuju pod polozkou wiew ads - za den je ich 5 az 8



Ak si TY tam zarobil na nový PC, tak ja si zjem vlastné sandále !!!

BUXINC je SCAM (teda odrb!!!)
http://ptc-investigation.com/buxinc.aspx

a TENDOLLARCLICK je tiež SCAM
http://ptc-investigation.com/tendollarclick.aspx

takže oje_ávaj niekoho iného, ty chytrák !
Dantess
26.09.11,15:59
takéto špiny mi vyklikajú stále reklamu a potom sa čudujem prečo niektoré návštevy trvajú 20sekúnd a pod. joj malo by to byť brané ako krádež, keďže vedome klikáš na reklamy iných firiem a dopredu vieš, že nič nekúpiš.
Dáša_
26.09.11,16:24
takéto špiny mi vyklikajú stále reklamu a potom sa čudujem prečo niektoré návštevy trvajú 20sekúnd a pod. joj malo by to byť brané ako krádež, keďže vedome klikáš na reklamy iných firiem a dopredu vieš, že nič nekúpiš.

ani nie že dopredu vieš, že nič nekúpiš. Ale dopedu vieš, že ťa to nezaujíma.
Lebo ja niekedy klikám, ke´d ma neičo zaujme a nekupujem hne´d. Ale možno časom.
Ale títo ani nestihnú zaregistrovať, na čo klikli.
Heni
26.09.11,19:29
Ja odporúčam tieto klikačky


jasné, že odporúčaš, hlavne, nech idú cez tvoj link :D
reklamku si daj inde...