otázka
16.09.05,14:03
Neviem, či som v tejto téme dobre, ale chcem sa spýtať niekoho kto už má s tým skúsenosť ako dlho potrvá, kým poisťovňa ALIANZ vyplatí náhradu škody. Ide o vykradnutie prevádzky, polícia už ukončila vyšetrovanie /páchateľ/ neznámy/ a spis je už na poisťovni. Ide o to, že známy má hlavu v smútku, nestíha s úhradami a celé mu to spravilo škrt cez rozpočet. Ďakujem.
Zita5
16.09.05,12:07
Doporučujem sa spojiť s pracovníkom Alianzu , ktorý má v kompetencii likvidáciu spôsobenej škody a dohodnúť sa s ním , resp. on Vám povie termín . Ale jednoznačne treba telefonovať do zbláznenia , lebo to založia v šuplíku a môžete čakať . Náš prípad .To nehovorím o tom , že čo všetko ešte od Vás budú pýtať na doloženie - vydokladovanie .:confused:
otázka
16.09.05,14:08
Toto všetko on už má za sebou, všetko je spísané, dá sa povedať odobrené, už čaká len na tie peniaze. Ale kedy...?
adus
16.09.05,20:16
Ahoj. Ako bývalá zamestnankyňa A-SP,a.s. ti doporučujem kontaktovať likvidátora, ktorý danú poistnú udalosť rieši. Len ten má prehľad o danej poistnej udalosti.
Ak už máš odobrené všetky doklady, zvyčajne trvá cca 30 dní, kým dostaneš od poisťovne peniaze. Ale jednoznačne musíš zavolať a urgovať.
Veľa šťastia.
STRELEC
17.09.05,08:07
Toto všetko on už má za sebou, všetko je spísané, dá sa povedať odobrené (?), už čaká len na tie peniaze. Ale kedy...?Navštívil by som likvidátora, aby mi vysvetlil v akom je to štádiu a či je poistná udalosť uzatvorená. Ak nie požiadal by som o preddavok na plnenie poisťovne.