Babulica
12.01.10,12:40
Prosím vie mi niekto poradiť ako zistím či je firma PO, FO, OZ???
Neviem čo im tam mám zaškrknúť na registr.liste...

ďakujem pekne :o
domenico.office
12.01.10,11:44
Vo všetkých prípadoch by sa mala fyzická osoba v prvom rade menovať svojim menom a priezviskom a prípadne nejakým dovetkom. Právnická osoba máva za názvom spoločnosti s.r.o, a.s., v.o.z. a podobne.
Zoltán Kovács
12.01.10,11:47
Stačí podľa IČO skontrolovať na www.zrsr.sk alebo www.orsr.sk
Babulica
12.01.10,12:00
Stačí podľa IČO skontrolovať na www.zrsr.sk (http://www.zrsr.sk) alebo www.orsr.sk (http://www.orsr.sk)

ked si to tam dam vyhladat tak mi to neukaze ci je FO alebo PO, si som slepa...:o
Zoltán Kovács
12.01.10,12:00
ked si to tam dam vyhladat tak mi to neukaze ci je FO alebo PO, si som slepa...:o


Na zrsr.sk sú len fyzické osoby.
A keĎ mi podľa IČO nájde dotyčného zamestnávateľa, tak by malo byť predsa jednoznačné či ide o PO alebo FO. Po nájdení podľa IČO si kliknem na aktuálne znenie záznamu, a tam nájdeš skoro všetky identifikačné údaje o subjekte predsa.
Paula
12.01.10,12:04
Ehm, tá firma, ktorej to treba zaškrtnúť, netuší, kam patrí?
Zoltán Kovács
12.01.10,12:06
Ehm, tá firma, ktorej to treba zaškrtnúť, netuší, kam patrí?

mimotemy Paula to by si sa čudovala...... Veru niekedy nevedia obrazne povedané ani to či sú chlapi alebo ženy. ;)
domenico.office
12.01.10,12:19
Babulka, napíš názov a určite ti to niekto nájde a napíše.
Paula
12.01.10,12:29
mimotemy Paula to by si sa čudovala...... Veru niekedy nevedia obrazne povedané ani to či sú chlapi alebo ženy. ;)


No dobre;)...ale na začiatok spolupráce mohli dodať kópiu ŽL či iného vážneho dokladu, aby jeden nebol pánom Columbom...ja už sublimujem z témy:)
Babulica
12.01.10,12:32
Babulka, napíš názov a určite ti to niekto nájde a napíše.

Je to Ľuboš Švorc-Aš MARKET service - a je FO už teraz viem :)
domenico.office
12.01.10,12:35
Je to Ľuboš Švorc-Aš MARKET service - a je FO už teraz viem :)

Bingo, ak by si sa bola držala mojej rady, meno a priezvisko a nejaký dovetok, je FO. Aj tak gratulujem
Babulica
12.01.10,13:07
Bingo, ak by si sa bola držala mojej rady, meno a priezvisko a nejaký dovetok, je FO. Aj tak gratulujem

Presne podľa toho to viem :) a ešte raz dakujem