adaz
12.01.10,15:02
Dobrý deň,
prosím Vás ak predám tovar cez e-shop môžem priamo s tovarom namiesto faktúry zaslať iba bloček z ERP? Alebo musím k tomu priložiť faktúru alebo ako to má správne byť? /ERP už mám, kupovať nemusím./
A ked si tovar zákazník nevyzdvihne alebo ho vráti, potom bloček z ERP jednoducho stornujem. A ked vystavím faktúru tak tú faktúru jednoducho stornujem a budem mať iba prázdne číslo v knihe vystavených faktúr?
Ďakujem
ada
adaz
01.02.10,13:08
Dobrý deň,
prosím Vás ak predám tovar cez e-shop môžem priamo s tovarom namiesto faktúry zaslať iba bloček z ERP? Alebo musím k tomu priložiť faktúru alebo ako to má správne byť? /ERP už mám, kupovať nemusím./

Ďakujem
ada
MatoB
01.02.10,15:58
Dobrý deň,
prosím Vás ak predám tovar cez e-shop môžem priamo s tovarom namiesto faktúry zaslať iba bloček z ERP? Alebo musím k tomu priložiť faktúru alebo ako to má správne byť? /ERP už mám, kupovať nemusím./

Ďakujem
ada

Mozes, ved to je to iste ako ked pride zakaznik osobne do predajne, akurat ze tovar si zakaznik neprevezme priamo na predajni ale mu to prinesie posta/kurier.
linko1
01.02.10,16:35
Mozes, ved to je to iste ako ked pride zakaznik osobne do predajne, akurat ze tovar si zakaznik neprevezme priamo na predajni ale mu to prinesie posta/kurier.


nesúhlasím,
ak je platba v hotovosti tak bloček z pokladne, ak je platba na účet alebo dobierka, tak určite vystaviť faktúru
adaz
21.02.10,20:12
tak ako teda? čo nato ostatní? prosím pomôžte.
dakujem
Timka1
21.02.10,20:15
Ak prijímaš platby na účet, vystavuješ faktúru, ktorú spáruješ s platbou na výpise z účtu. Ak by si k príjmu na účet vystavila aj doklad z ERP, by si si príjem zduplovala.
monickao
24.02.10,11:47
Bločik z ERP je vlastne-Príjmový POKLADNIČNÝ doklad, to znamená že peniaze si dostala do ruky a vložila si ich do pokladne.Cez e-schop určite vystaviť faktúru, pretože peniaze dostaneš buď na účet, alebo poštou.