electroworld
12.01.10,15:43
Zdravím,
mám dotaz - naše společnost prodává jak občanům, tak i společnosti poukázky s danou hodnotou. Prodej těcht poukázek nepodléhá DPH - je to tak? Podle zákona o DPH by to mohl být §39, ale nejsem si jistá ...
Děkuji za radu
Jarmila