tdk
12.01.10,18:19
Zdravim,
Zaujima ma ci je na SVKu mozne zrobit klub, do ktoreho by mali vstup len registrovani ludia (povedzme ludia s clenskou kartou). Skratka ak mam povedzme podnik a chcem aby som mohol legalne odmietnut vstup urcitym ludom, je mozne osetrit to podobnym sposobom na SVKu? Pocul som, ze podobne fungovali niektore podniky v nemecku, ze skratka napr. ked vysiel zakaz fajcenia v baroch a podobnych zariadeniach nasli si fintu - jednoducho sa zmenili bary na kluby fajciarov a clovek dostal akoby clensku kartu a v klube sa fajcilo.

dakujem
dragan.michal
13.01.10,06:40
Mysim, že určite sú. Podmienkou je asi aby si na vchode mala uverejnené, že sa jedná o súkromný klub podmienený členstvom.

Viem o jednom bare kde to majú takto vyriešené kvôli cigánom. Všetci tam môžu chodiť ale keď príde cigáň tak chcú členskú kartu
tdk
14.01.10,16:42
dakujem za info michal ;-)
MatoB
15.01.10,19:47
Mysim, že určite sú. Podmienkou je asi aby si na vchode mala uverejnené, že sa jedná o súkromný klub podmienený členstvom.

Viem o jednom bare kde to majú takto vyriešené kvôli cigánom. Všetci tam môžu chodiť ale keď príde cigáň tak chcú členskú kartu


Kurník šopa toto je svetove diki za radu poviem susedovi aby to spravil

waw