Fero11
13.01.10,13:58
Ako si vo worde vytvorim 3 rovnake stlpce c clankom (tak ako napr v novynach/casopise ...)
Blankake
13.01.10,13:00
Pri výbere počtu stĺpcov :)

Chceš ich vytvoriť z už napísaného textu?
Fero11
13.01.10,13:02
Mam to uz napisane, len to dat do stlpcov
magnum
13.01.10,13:05
pouzi na to tabulku... budes to mat 1-2 ale word nie je idealny nastroj na dtp
bz5
13.01.10,13:06
Záložka Format a tam záložka stĺpce...pred tým si označíš text...
Blankake
13.01.10,13:30
Mam to uz napisane, len to dat do stlpcov
Aký máš Word?

Ak máš Word 2007:
vyznač daný text, vyber Rozloženie strany/Stĺpce/Tri... v možnosti Ďalšie stĺpce môžeš upraviť šírku stĺpcov a medzeru medzi nimi.
Fero11
13.01.10,15:18
OK, dik to mi staci mam 2003
Fero11
27.01.10,14:41
Potreboval by som este s niecim poradit
Mam teda stlpec v ktorom mam text v urcitej casti textu musim umiestnit obrazok, ale ten obrazok zabera mozno polovicu stlpca na sirku. Potom je ta zvysna polovica prazdna a text pokracuje az pod obrazkom. Je mozne dat text vedla obrazka ?
vid prilohu
goosesk
27.01.10,14:54
Fero11: nechcem rypat,,ale kym zadas otazku , mohol by si aspon skusit co to poklikat vo worde.. Ved toto su uplne zaklady, co sa ucia deti na zakladnej skole. klinem pravym , pozriem menu ,,pokukam ,,a musis tam najst obtekanie textu okolo obrazka,, za obrazkom, pred obrazkom v obrazku a bla bla ....
Blankake
27.01.10,14:55
Potreboval by som este s niecim poradit
Mam teda stlpec v ktorom mam text v urcitej casti textu musim umiestnit obrazok, ale ten obrazok zabera mozno polovicu stlpca na sirku. Potom je ta zvysna polovica prazdna a text pokracuje az pod obrazkom. Je mozne dat text vedla obrazka ?
vid prilohu
Nastav si obtekanie obrázka textom
jojom
27.01.10,14:58
Potreboval by som este s niecim poradit
Mam teda stlpec v ktorom mam text v urcitej casti textu musim umiestnit obrazok, ale ten obrazok zabera mozno polovicu stlpca na sirku. Potom je ta zvysna polovica prazdna a text pokracuje az pod obrazkom. Je mozne dat text vedla obrazka ?
vid prilohu

Keď klikneš na vložený obrázok pravym tlačidlom myši tak: zobraziť panel z nástrojmi, jeden z výberov je zalamovanie textu, upraviť hraničné body obtekania. hotovo.
Fero11
27.01.10,16:11
Fero11: nechcem rypat,,ale kym zadas otazku , mohol by si aspon skusit co to poklikat vo worde.. Ved toto su uplne zaklady, co sa ucia deti na zakladnej skole. klinem pravym , pozriem menu ,,pokukam ,,a musis tam najst obtekanie textu okolo obrazka,, za obrazkom, pred obrazkom v obrazku a bla bla ....
Ked ja pouzivam word tak raz za pol roka :D
Myslim, ze by to pre mna nebol problem, ale clovek niekedy nema cas
A btw na co by bola potom porada ? :D

Inak dik za pomoc vsetkym
Fero11
08.05.10,13:35
potrebujem surne pomoct pri editovani bak. prace vo worde. Ak by niekto bol ochotny pomoct, tak nech sa mi ozve na PM dik
Chobot
08.05.10,18:00
potrebujem surne pomoct pri editovani bak. prace vo worde. Ak by niekto bol ochotny pomoct, tak nech sa mi ozve na PM dik

čo je to súrne? Ak to môže byť v pondelok, tak môže byť. Zajtra nemôžem zaručiť, že budem mať čas.

A čo konkrétne potrebuješ porobiť?
Fero11
09.05.10,03:20
v pon. v pohode staci vid PM