mackova
18.09.05,11:47
Ako by som mala prihlasit pracovnicku do SP, ktora skoncila u nas 31.08.05 a od

1.9.05 sme s nou uzavreli Pra. zmluvu.
Mam ju odhlasit a znova prihlasit cez Reg. list?
abel
18.09.05,09:56
Treba urobit ukoncenie poistenia DoVP k 31. 8. 05 a vyplnit nový registračný list so zaciatkom 1. 9. 2005. Je to potrebne urobit - a na reg. list k dohode treba hore uvadzat poznamku "DoVP" aj pri zaciatku aj pri ukonceni.
Paula
18.09.05,09:57
Ako by som mala prihlasit pracovnicku do SP, ktora skoncila u nas 31.08.05 a od

1.9.05 sme s nou uzavreli Pra. zmluvu.
Mam ju odhlasit a znova prihlasit cez Reg. list?Odhlásiť cez reg.list na dohodu a prihlásiť cez reg.list na prac.zmluvu.
STRELEC
18.09.05,11:43
Treba urobit ukoncenie poistenia DoVP k 31. 8. 05 a vyplnit nový registračný list so zaciatkom 1. 9. 2005. Je to potrebne urobit - a na reg. list k dohode treba hore uvadzat poznamku "DoVP" aj pri zaciatku aj pri ukonceni.Dnes je 18-teho septembra. Pracovný pomer od 01.09. ??????
Paula
18.09.05,11:46
Dnes je 18-teho septembra. Pracovný pomer od 01.09. ??????Veru, občas termíny sa zmeškajú.....zaujímalo by ma, či už niekoho za to pokutovali. A nedali by sa radšej urobiť tie registrácie k 19.9.? A zmluvu poopraviť čo sa týka dátumu. Ale ak bola náhodou zmluva dodaná na úrad práce, to už je ťažšie.
DanielaSL
18.09.05,14:06
Mňa raz pokutovali , že som neskoro o jeden deň odhlásila pracovníka zo SP.Ale našťastie to nebola veľká suma.
Bionda
19.09.05,07:06
Ak sa nemýlim je to 100Sk na deň... , ale možno si to nevšimnú :).... veď toho majú dosť... nuž, ale ako sa dá tiež by bol schodnejší ten posun nástupu do zamestnania..
kikoza
20.09.05,06:35
Zdravím účastníkov porady.My zamestnávame pracovníka na dohodu o vykonaní práce, ktorý chodí pracovať podľa potreby/ každý piatok v mesiaci/.Máme ho do Soc.poisťovne prihláseného trvalo t.j. nerobím 4-krát do mesiaca prihlášku a odhlášku.Myslíte, že je to správny spôsob. Pracovníčka na Soc. poisťovni nám nevedela povedať,akým spôsobom to robiť a že sa máme opýtať nejakého právnika.Poraďte prosím.
elenka
20.09.05,09:50
Zdravím účastníkov porady.My zamestnávame pracovníka na dohodu o vykonaní práce, ktorý chodí pracovať podľa potreby/ každý piatok v mesiaci/.Máme ho do Soc.poisťovne prihláseného trvalo t.j. nerobím 4-krát do mesiaca prihlášku a odhlášku.Myslíte, že je to správny spôsob. Pracovníčka na Soc. poisťovni nám nevedela povedať,akým spôsobom to robiť a že sa máme opýtať nejakého právnika.Poraďte prosím.
Prihlasuješ a odhlasuješ tú dobu, na ktorú je vystavená DoVP. Ak robíš novú dohodu 4 krát do mesiaca, tak prihlasuješ a odhlasuješ 4 krát do mesiaca.
Bionda
20.09.05,12:23
No v NR na SP by z vás radosť nemali, ja som mala tiež takto mať nejakých dohodárov a po konzultácii so zamestnankyňou SP mi povedala, že nie raz ho prihlásim a odhlásim až vtedy keď úplne skončí, t.j. môžem ho mať prihláseného od júla a odhlášku spravím až keď úplne skončí napr. v decembri, ak by sa stalo, že mám mesiac kedy mi nepracoval, vediem ho s 0 odmenou...