hnedoočka
14.01.10,11:12
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.;)
danushka
14.01.10,10:28
Ja by som baby došla, ale nedalo by sa to zorganizovať kdesi v Prešove? To by hádam aj Stará Ľubovňa s Popradom dobehla, ten Prešov mi príde na pol cesty aj pre východných aj pre západných východniarov...

Inak všimli ste si, som podelila východ na východ a západ...:D, to naše Slovensko je krásne veľké :)
zsazsula
14.01.10,10:29
no baby ste supppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr to je jedno že kde sa bude konať to stretko, hlavné je to stretnutie tak držím palce Trebišov a okolie mam 4 volné miesta ,,odvoz,, pridáte sa ????? :))))):)
hnedoočka
14.01.10,10:33
Ja by som baby došla, ale nedalo by sa to zorganizovať kdesi v Prešove? To by hádam aj Stará Ľubovňa s Popradom dobehla, ten Prešov mi príde na pol cesty aj pre východných aj pre západných východniarov...

Inak všimli ste si, som podelila východ na východ a západ...:D, to naše Slovensko je krásne veľké :)

je to ešte variabilné, posúdime podľa prihlásených a prispôsobíme ,aby to vyhovovalo väčšine.

ps: už teraz sa tešíme!;)
DanielaSL
14.01.10,10:34
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.;)


Ten stred keby bol Prešov..tak to by som už asi aj prišla....;):)
danushka
14.01.10,10:34
no baby ste supppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr to je jedno že kde sa bude konať to stretko, hlavné je to stretnutie tak držím palce Trebišov a okolie mam 4 volné miesta ,,odvoz,, pridáte sa ????? :))))):)
Zsazula, pôjdeš cez Košice?...sadám k Tebe :)
hnedoočka
14.01.10,10:36
Ten stred keby bol Prešov..tak to by som už asi aj prišla....;):)

Danielka , boli by sme veľmi rady...zvážime.;)
Lenka1979
14.01.10,11:02
Babenky moje... som strašne rada,že sa organizuje také pekné stretnutie viacerých východných a možno aj západných miest... tiež by som navrhla ten PREŠOV... kdyby něco odtiaľ idú busy a vlaky každú chvíľku, takže keby nebol povoz autom, aj busom by som došla....;););)
Každopádne sa strašne moc teším na Vás všetky .. a všetkých...... cmuky...
tutiola
14.01.10,11:58
Supéééér nááápad. Hanušovce sú mi bližšie, ale dohodnúť sa dá podľa toho z ktorých oblasti bude záujem.
Infarkt
14.01.10,12:03
No babenky (v presile ;))

Drobeceva a Hnedoocka ma presvedčili, tak sa od MI môžete s nami zviezť...celkovo viem zobrať do auta 6 ľudí, z toho dve mi to už teraz dali príkazom, že som šofér :D, takže ešte 4 ľudí vieme naložiť...záujem prejavte tu v tejto téme a spätne dostanete SS či nie je náhodou naplnená kapacita na 100%.
Poradie určuje čas prihlásenia sa na zvezenie... :)
hanelie
14.01.10,12:38
takže ešte 4 ľudí vieme naložiť..
a kadiaľ máš trasu ?:D, že by si to zobral západom :cool:
Infarkt
14.01.10,12:42
a kadiaľ máš trasu ?:D, že by si to zobral západom :cool:

V poho...len po ceste kus zájdeme pre kolegov z Poľska a potom to strihneme skratkou cez Maďarsko :D
cactus
14.01.10,13:17
Super nápad, ale aj ja som skôr za ten Prešovhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif...???
tutiola
14.01.10,15:06
No babenky (v presile ;))

Drobeceva a Hnedoocka ma presvedčili, tak sa od MI môžete s nami zviezť...celkovo viem zobrať do auta 6 ľudí, z toho dve mi to už teraz dali príkazom, že som šofér :D, takže ešte 4 ľudí vieme naložiť...záujem prejavte tu v tejto téme a spätne dostanete SS či nie je náhodou naplnená kapacita na 100%.
Poradie určuje čas prihlásenia sa na zvezenie... :)
Ak máš ešte niečo voľné, tak sa hlásim o odvoz. Problém je, že zaberiem miesto pre dvoch. Evka a Valika mi miesto zase ušetria....
azla
14.01.10,15:16
Super nápad, ale aj ja som skôr za ten Prešovhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif...???


Aj ja, :)
Infarkt
14.01.10,17:02
Takže zatiaľ obsadenosť auta : moja maličkosť, HNEDOOCKA, DROBECEVA, TUTIOLA, DANUSHKA (z KE)...

V tejto chvíli voľné posledné 2 miesta ;)
Tweety
14.01.10,17:04
Takže zatiaľ obsadenosť auta : moja maličkosť, HNEDOOCKA, DROBECEVA, TUTIOLA, DANUSHKA (z KE)...

V tejto chvíli voľné posledné 2 miesta ;)
A to už terazky nasadáte, aby ste došli do toho 5.2., to akosi skoro nie?:---
Infarkt
14.01.10,17:08
A to už terazky nasadáte, aby ste došli do toho 5.2., to akosi skoro nie?:---

To vieš...tou jednou obchádzkou a jednou skratkou by sme to ináč nestihli :D
drobeceva
14.01.10,17:16
A to už terazky nasadáte, aby ste došli do toho 5.2., to akosi skoro nie?:---
Májka, radšej skôr, ako sa tam potom nedostať.:)
Ale aj keď vidím súhlasy košičaniek,Tvoj mi tam akosi chýba.;)
margaretka71
14.01.10,17:57
No babenky (v presile ;))

Drobeceva a Hnedoocka ma presvedčili, tak sa od MI môžete s nami zviezť...celkovo viem zobrať do auta 6 ľudí, z toho dve mi to už teraz dali príkazom, že som šofér :D, takže ešte 4 ľudí vieme naložiť...záujem prejavte tu v tejto téme a spätne dostanete SS či nie je náhodou naplnená kapacita na 100%.
Poradie určuje čas prihlásenia sa na zvezenie... :)

Možem sa pridať zo Strážskeho, to by bolo po ceste? :)
margaretka71
14.01.10,18:05
Možem sa pridať zo Strážskeho, to by bolo po ceste? :)

Drobeceva mi dala vedieť a rada by som sa s Vami tiež zoznámila. Ešte som na stretku nebola :)
buchač
14.01.10,18:40
Že ministretko .....a už je vás ako hadov .....
hnedoočka
14.01.10,18:45
Že ministretko .....a už je vás ako hadov .....

to ma len teší, dúfam ,že i ostatných. dobrých ľúdí sa všade veľa zmestí.:)

a čo ty? nie si východ?;)
hnedoočka
14.01.10,18:47
Možem sa pridať zo Strážskeho, to by bolo po ceste? :)


Margaretka radi sa s tebou zoznámime a Strážske veru je po ceste.;)
drobeceva
14.01.10,18:50
Že ministretko .....a už je vás ako hadov .....
hádam nie si východniar?...nevidím nikde súhlas;)
hnedoočka
14.01.10,18:56
V poho...len po ceste kus zájdeme pre kolegov z Poľska a potom to strihneme skratkou cez Maďarsko :D

ako to tak čítam, tuším stihneme i termálne kúpalisko v Maďarsku...:D:D:D
buchač
14.01.10,18:56
to ma len teší, dúfam ,že i ostatných. dobrých ľúdí sa všade veľa zmestí.:)

a čo ty? nie si východ?;)


hádam nie si východniar?...nevidím nikde súhlas;)

:D:D:D:D:D:D:D:D....ja som košičan ....;):rolleyes:;):rolleyes::---:---:---:---:---:---:---:---
hnedoočka
14.01.10,19:04
:D:D:D:D:D:D:D:D....ja som košičan ....;):rolleyes:;):rolleyes::---:---:---:---:---:---:---:---

to nás len teší, do Prešova to nemáš ďaleko.;)

len nevidím ešte súhlas. vyhovuje termín?
mona091
14.01.10,19:07
velmi rada sa s vami spoznam, dufam, ze v dany den sa mi podari uvolnit a dorazit na miesto
mgm
14.01.10,19:09
Aj ja by som si dala povedať. 5.2.2010 som asi v Prešove od rána /robím výplaty v jednej firme/, tak ten Prešov by mi veľmi vyhovoval
Lenka1979
14.01.10,19:12
...už sme skoro takí dobrí ako Nitra.... porazíme ich??? :D:---:D:---
kjara
14.01.10,19:12
Čaute všetci stretnutia chtiví! Jeto supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrr. Už sa na Vás veľmi teším.:):):)
drobeceva
14.01.10,19:14
...už sme skoro takí dobrí ako Nitra.... porazíme ich??? :D:---:D:---
Leni, pochybuješ?;)
Zitulda
14.01.10,19:14
[Quote = buchač; 1257172]:D:D:D:D:D:D:D:D.... ja som košičan ....;):rolleyes:;):rolleyes::---:---:---:---:---:---:---:---[/ Quote]
No a čože?!:confused:...ale veď aj ja som tiež Košičanka:cool:... a rada by som bola...boli by sme dvaja, čo poznajú svoje mesto ako svoju dlaň nie???;)...odvoz síce nemám, ale Eperjes nem ďaleko:)
tak ako ?:D:D:D
erzet
14.01.10,19:26
...už sme skoro takí dobrí ako Nitra.... porazíme ich??? :D:---:D:---
no to ani náhodou. Vy nemáte renatku. chacha.
hnedoočka
14.01.10,19:30
no to ani náhodou. Vy nemáte renatku. chacha.

Robko nepodceňuj nás....;):D

radšej sa pridaj , ja som do Pezinka dorazila...;)
hnedoočka
14.01.10,19:33
Na rozbeh je to nad očakávanie dobréééé.... teším sa!
Lenka1979
14.01.10,19:33
no to ani náhodou. Vy nemáte renatku. chacha.

Robi, aby si negúlil očami keď aj Renka dorazí....potom bude naša nie vaša...xixixi...:---:---:---
erzet
14.01.10,19:37
Keď Renka dorazí,
tak to ma porazí,
to sa aj kríza od dňa odrazí,
to si ktosi prirazí.
Stanislav 1975
14.01.10,19:39
...už sme skoro takí dobrí ako Nitra.... porazíme ich??? :D:---:D:---

Lenka sa nejako cíti vo forme-Nitru možno porazíte ale Pezinčanky určite nie...:---
margaretka71
14.01.10,19:47
My východniarky sa nedáme :):):---:---
erzet
14.01.10,19:49
tak načo tam ísť
Lenka1979
14.01.10,19:52
Robi a Stanley... keď ste takí frajeri, tak prídite aj vy... potom aj mňa porazí...:---:---:--- /potom sa "dáme"...xixixi.../:D:D:D
erzet
14.01.10,19:54
ja teda nie som frajer, bohužiaľ či bohudík.
erzet
14.01.10,19:55
Vlastne aj ja
Lenka1979
14.01.10,19:58
...no pozrime ich ako rýchlo zdupkali...ešte ani nedošli... najlepšie sa pohnevať.../Stanko,keby si prišiel,už by si sa nem hneval.../ Ale ja viem.... pre Vás zo západu to je vééééľmi veľká diaľka.... tak nám aspoň záviďte, lebo ja som už závidela dosť...:---:---:---
erzet
14.01.10,19:58
Kde som sa to zasa zamotal?
erzet
14.01.10,19:59
niečo som napísal hnedoočke
Lenka1979
14.01.10,20:00
niečo som napísal hnedoočke
čo také???
Lenka1979
14.01.10,20:03
Ja neviem Lenočka,ale ja som myslel,že ty by si mala urobiť prvý krok k udobreniu,nem?:confused::cool:
mimotemymrníííkujeme.... (ja sa nehnevám)
Stanislav 1975
14.01.10,20:04
mimotemymrníííkujeme.... (ja sa nehnevám)

ale ja sa hneváááááám-:mee::mee::mee:
DanielaSL
14.01.10,20:12
Lenka sa nejako cíti vo forme-Nitru možno porazíte ale Pezinčanky určite nie...:---

Stanko len aby si sa nečudoval...to si ešte nezažil Evku s Valikou....;):)
DanielaSL
14.01.10,20:14
A teda kde sa to nakoniec plánuje...Prešov, či nie?
Stanislav 1975
14.01.10,20:16
Stanko len aby si sa nečudoval...to si ešte nezažil Evku s Valikou....;):)

Danielka,Evku už poznám osobne zo Senca,Valiku síce ešte nie-ale v apríli keď budem v trebišove tak niečo chcem vymyslieť aj s ňou,nejaké pivo(malinovku) a budem už konečne musieť sa zastaviť aj v Lc u Olinky(dav),minule ako som šiel na východ som myslel že sa stavím ale bola zlá cesta a nechcel som sa zdržovať...
hnedoočka
14.01.10,20:19
ale ja sa hneváááááám-:mee::mee::mee:

Stanko, čo tak prísť sa udobriť do Prešova?;)
Lenka1979
14.01.10,20:20
A teda kde sa to nakoniec plánuje...Prešov, či nie?
Danielka, vyzerá to na PO.
hnedoočka
14.01.10,20:21
A teda kde sa to nakoniec plánuje...Prešov, či nie?


jasné, Prešov je výhodnejší pre väčšinu, my sa prispôsobíme. veď nie je za svetom.;)
Stanislav 1975
14.01.10,20:21
Stanko, čo tak prísť sa udobriť do Prešova?;)

my si dáme stretko v MI na jar,ok?alebo na šírave,hmhm
hnedoočka
14.01.10,20:24
Danielka,Evku už poznám osobne zo Senca,Valiku síce ešte nie-ale v apríli keď budem v trebišove tak niečo chcem vymyslieť aj s ňou,nejaké pivo(malinovku) a budem už konečne musieť sa zastaviť aj v Lc u Olinky(dav),minule ako som šiel na východ som myslel že sa stavím ale bola zlá cesta a nechcel som sa zdržovať...

z teba bude nakoniec poetická duša. a na pivko sa teším,dúfam ,že i splníš...;)
Stanislav 1975
14.01.10,20:29
z teba bude nakoniec poetická duša. a na pivko sa teším,dúfam ,že i splníš...;)

Neboj,ja sluby plním...;)-zobereme aj Evku a pojdeme sa opiť...:D:D:D

P.S.-ale nie, ja moc nepijem...len tak žensky-občas pivo a občas červené s kolou alebo juice s vodkou...
EMILY04
14.01.10,21:42
Ja by som mala byť 6.2.na plese, ale na stretko by som rada prišla a potom v sobotu budem plesať.
Monika C.
14.01.10,22:14
Pridám sa nie som šofér ale šoféra budem mať a v aute miesto tiež. Kto sa pridá ???? Napr. Zitulda atd. Dúfam, že mi nič do toho nepríde.
mgm
15.01.10,05:41
Pridám sa nie som šofér ale šoféra budem mať a v aute miesto tiež. Kto sa pridá ???? Napr. Zitulda atd. Dúfam, že mi nič do toho nepríde.

Monika, ja by som sa pridala smerom do Košíc. Ráno idem autobusom a potom, ak by som sa mohla pridať ku Vám, keď budete mať miesto ... Ak nie, tak príde mangel pre mňa ...
hnedoočka
15.01.10,05:55
Zatiaľ upresním: termín stretka je 5.2.2010 v Prešove.

Rada by som počula ešte Vás názor na čas stretnutia.

Navrhovali by sme medzi 15.- 16.hod., ale napíšte , či to vyhovuje z pracovných a iných dôvodov i Vám. dík!;)
erzet
15.01.10,06:04
mne nevyhovuje Prešov, radšej Dubnica nad Váhom
mgm
15.01.10,06:05
Mne by vyhovovalo skôr o 16. hod. - ale prispôsobím sa
jarecko
15.01.10,06:21
Super nápad, ale aj ja som skôr za ten Prešovhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif...???
Ked sa pozeram na mapu vychodneho Slovenska, tak ten Presov ako vecsie sidlo (tretie na Slovensku) aj geograficky vyzera ako jeho stred, len skoda, ze ti co planovali pred 100 a viac rokmi hlavnu zeleznicnu trat si ju skratili smerom na zapad Slovenska cez Kysak a nie cez Presov, esteze dialnica(ktora uz mala byt podla niektorych kompetentnych v tom roku dokoncena) Presov nadaleko neobchadza.
hnedoočka
15.01.10,06:35
Ked sa pozeram na mapu vychodneho Slovenska, tak ten Presov ako vecsie sidlo (tretie na Slovensku) aj geograficky vyzera ako jeho stred, len skoda, ze ti co planovali pred 100 a viac rokmi hlavnu zeleznicnu trat si ju skratili smerom na zapad Slovenska cez Kysak a nie cez Presov, esteze dialnica(ktora uz mala byt podla niektorych kompetentnych v tom roku dokoncena) Presov nadaleko neobchadza.


keď už máš naštudované trasy, dojdeš?;)
maad
15.01.10,06:41
Ahojte poraďáci veľmi rada by som sa i ja pridala keby bolo stretko v Prešove len upresnite m,iesto a čas.. ešte som nikdy nebola na stretnutí poraďákov tak je načase začať teším sa na vás...
Zitulda
15.01.10,07:22
Danielka,Evku už poznám osobne zo Senca,Valiku síce ešte nie-ale v apríli keď budem v trebišove tak niečo chcem vymyslieť aj s ňou,nejaké pivo(malinovku) a budem už konečne musieť sa zastaviť aj v Lc u Olinky(dav),minule ako som šiel na východ som myslel že sa stavím ale bola zlá cesta a nechcel som sa zdržovať...
Stanko ale ešte si ani nenaškrtol, že nie je vylúčené, že neprídeš, alebo možná, asi, či snáď ak Ti čas okolnosti umožnia a dostavíš sa ;):)
DanielaSL
15.01.10,07:24
Ja by som mala byť 6.2.na plese, ale na stretko by som rada prišla a potom v sobotu budem plesať.

Aj ja idem vtedy plesať.....pravdepodobne.....ale to stretko si nenechám ujsť..ak teda bude ten PO.
zsazsula
15.01.10,07:25
Ja by som mala byť 6.2.na plese, ale na stretko by som rada prišla a potom v sobotu budem plesať.

A ja v sobotu mam skúšku z bankovnictva ráno o 08:00 tak z baru priamo dojdem na skúšku :))))))))))))
drobeceva
15.01.10,07:26
A ja v sobotu mam skúšku z bankovnictva ráno o 08:00 tak z baru priamo dojdem na skúšku :))))))))))))
Zuzka, skúška istá;)bude Ti lepšie páliť;)
DanielaSL
15.01.10,07:26
A teším sa na všetkých, ktorých poznám, ale aj tých ktorých poznám len z Porady....:)
Zitulda
15.01.10,07:31
Pridám sa nie som šofér ale šoféra budem mať a v aute miesto tiež. Kto sa pridá ???? Napr. Zitulda atd. Dúfam, že mi nič do toho nepríde.
Monika, som naozaj veľmi rada a či tvoju ponuku prijmem, určite Ti upresním a ozvem najneskôr 20.-ho.t.m.
hnedoočka
15.01.10,07:32
Aj ja idem vtedy plesať.....pravdepodobne.....ale to stretko si nenechám ujsť..ak teda bude ten PO.

jasné Danielka , všetko sa dá stihnúť.;)

Takže opakujem :Stretko sa uskutoční dňa 5.2.2010 v Prešove , zatiaľ navrhnutý čas 16.OO hod.

Zuzka / Zsazsula/ to má ťa ťažšie a nevzdáva to hrdinka!;)
jarecko
15.01.10,07:36
keď už máš naštudované trasy, dojdeš?;)
Aky je program a casovy rozsah stretka?

Posedenie pri horucom caji s rumom (vonku bude v tom datume este mozno poriadna zima), kave atd. a volna zoznamovacia debata? Ci nieco odbornejsie: uctovna zavierka, DPH, dane a pod. :)
hnedoočka
15.01.10,07:48
Aky je program a casovy rozsah stretka?

Posedenie pri horucom caji s rumom (vonku bude v tom datume este mozno poriadna zima), kave atd. a volna zoznamovacia debata? Ci nieco odbornejsie: uctovna zavierka, DPH, dane a pod. :)

tým si to "zabil" ! ešte ich všetkých odplašíš....práve naopak, od toho všetkého si ideme oddýchnuť. čiže to prvé je reálne....;):D
Zoltán Kovács
15.01.10,08:00
Keby to stretko bolo medzi 31.3. a 4.4. (velkonočné sviatky), tak by som na toto stretko dobehol aj ja. Totiž v tom čase sa budem nachádzať v HE. :)
Zita5
15.01.10,08:05
Pánečku , však to chystáte mega stretko :);) škoda , že ste tak ďaleko .
hnedoočka
15.01.10,08:05
Keby to stretko bolo medzi 31.3. a 4.4. (velkonočné sviatky), tak by som na toto stretko dobehol aj ja. Totiž v tom čase sa budem nachádzať v HE. :)

prvé , čo mi napadlo je, že si to zopakujeme...;)

ale ak chcete s mojou účasťou / a to musíte, ináč by som neprežila :D;)/, tak len do 2.4. potom lyžujem!

ale to je predčasné, len aby si vedel , že nič nie je nemožné!;):D
Zoltán Kovács
15.01.10,08:08
Pánečku , však to chystáte mega stretko :);) škoda , že ste tak ďaleko .

Zitka na koniec to dopadne tak, ako naše mini-mikro stretko v Senci s drobecevou..... :D Pôvodný plán 4-5, a nakoniec z toho zišlo až 35 osôb.
Zita5
15.01.10,08:10
Zitka na koniec to dopadne tak, ako naše mini-mikro stretko v Senci s drobecevou..... :D Pôvodný plán 4-5, a nakoniec z toho zišlo až 35 osôb.

Zolle , ale Nitra nie je tak ďaleko , zober polovičku na výlet a prídite do Nitry 30.1.2010.:)
drobeceva
15.01.10,08:10
Zitka na koniec to dopadne tak, ako naše mini-mikro stretko v Senci s drobecevou..... :D Pôvodný plán 4-5, a nakoniec z toho zišlo až 35 osôb.
Zolo, dokážeme to aj tu na východe? ;) Dáme repete?:)
Zoltán Kovács
15.01.10,08:15
Zolle , ale Nitra nie je tak ďaleko , zober polovičku na výlet a prídite do Nitry 30.1.2010.:)

No do 31.03. som prilepený na stoličku, a ťažko sa odtiaľ pohnem. :mee:
Je toho veľa. 31.03. chcem ráno odovzdať posledné DP a RZZP, a poobede vyraziť na cestu.
Zoltán Kovács
15.01.10,08:16
Zolo, dokážeme to aj tu na východe? ;) Dáme repete?:)

Možné je všetko, a nikdy nehovor nikdy. ;)
Zita5
15.01.10,08:16
No do 31.03. som prilepený na stoličku, a ťažko sa odtiaľ pohnem. :mee:
Je toho veľa. 31.03. chcem ráno odovzdať posledné DP a RZZP, a poobede vyraziť na cestu.

Treba pozerať aj na zdravie a treba sa trošku aj odpútať od práce , neboj , však všetko stíhaš .:)
hnedoočka
15.01.10,08:20
No do 31.03. som prilepený na stoličku, a ťažko sa odtiaľ pohnem. :mee:
Je toho veľa. 31.03. chcem ráno odovzdať posledné DP a RZZP, a poobede vyraziť na cestu.

Zoli, 1.4. Vranov poobede to istí. veď si nenecháme ujsť takú príležitosť,

keď " hora" príde za nami!;):D
Zoltán Kovács
15.01.10,08:23
Zoli, 1.4. Vranov poobede to istí. veď si nenecháme ujsť takú príležitosť,

keď " hora" príde za nami!;):D

Aká hora?
Monika C.
15.01.10,08:25
Monika, ja by som sa pridala smerom do Košíc. Ráno idem autobusom a potom, ak by som sa mohla pridať ku Vám, keď budete mať miesto ... Ak nie, tak príde mangel pre mňa ...

Martuška bez problémov aj tak ideš na Furču kde ja. Momentálne chcem ísť a miesto mám.
hnedoočka
15.01.10,08:25
Aká hora?


nepoznáš: Ak nejde Mohamed k hore, ide hora k Mohamedovi!

preto tie úvodzovky.;)
Zoltán Kovács
15.01.10,08:27
nepoznáš: Ak nejde Mohamed k hore, ide hora k Mohamedovi!

preto tie úvodzovky.;)

A... dnes mi ešte celkom nemyslí, lebo o 1/2 7 rano mi klient buchal na dvere, že potrebuje vybaviť potvrdenie na DÚ o zaplatení dane na r. 2009. :)
Monika C.
15.01.10,09:25
Monika, som naozaj veľmi rada a či tvoju ponuku prijmem, určite Ti upresním a ozvem najneskôr 20.-ho.t.m.

Zitka uvidíš a upresni budem rada keď prídeš :)
mgm
15.01.10,09:33
Dievčatá a chlapci, už sa na Vás teším, lebo Vás poznám hlavne z netu, alebo niekoho z telefónu, či zo školenia ... Alebo sa radšej neteším, lebo potom príde nejaká choroba, či niečo neodkladné ...
jarecko
15.01.10,09:36
[/B]

tým si to "zabil" ! ešte ich všetkých odplašíš....práve naopak, od toho všetkého si ideme oddýchnuť. čiže to prvé je reálne....;):D
Inac hnedoocka ten Presov ako zlaty stred vychodu je pre vychodoslovakov teraz v zime dobra volba. Da sa do neho dojst po ceste i po zeleznici a aj na takom malickom vrtulniku pre styri osoby by nebol problem, riadiaca veza na blizkom armadnom letisku by prilet urcite povolila a dokonca od vas z Michaloviec pochadza prva zena pilotka vrtulnikov v terajsej slovenskej armade.

http://spravy.pravda.sk/do-vrtulnika-prvu-pilotku-najprv-ani-nechceli-f4n-/sk_domace.asp?c=A091221_125657_sk_domace_p09
hnedoočka
15.01.10,09:41
Dievčatá a chlapci, už sa na Vás teším, lebo Vás poznám hlavne z netu, alebo niekoho z telefónu, či zo školenia ... Alebo sa radšej neteším, lebo potom príde nejaká choroba, či niečo neodkladné ...

Martuška, verím, že tešíme sa všetci! aspoň podľa odoziev...:)

....a k druhému:: mysli pozitívne!;)
hnedoočka
15.01.10,09:47
Inac hnedoocka ten Presov ako zlaty stred vychodu je pre vychodoslovakov teraz v zime dobra volba. Da sa do neho dojst po ceste i po zeleznici a aj na takom malickom vrtulniku pre styri osoby by nebol problem, riadiaca veza na blizkom armadnom letisku by prilet urcite povolila a dokonca od vas z Michaloviec pochadza prva zena pilotka vrtulnikov v terajsej slovenskej armade.

http://spravy.pravda.sk/do-vrtulnika-prvu-pilotku-najprv-ani-nechceli-f4n-/sk_domace.asp?c=A091221_125657_sk_domace_p09

žeby som si narýchlo urobila rýchlokurz na vrtuľník?;):confused::D
na metlu som si robila pri stretku Pezinok...
ináč, len pre zaujímavosť, moja suseda, mladá kočka študuje kdesi za pilotku.

možno v rámci cvičných letov by sa dalo...;):D

vidím, že máš prehľad.....a pricapiť súhlas, keď je to taká dobrá voľba?;):)
jarecko
15.01.10,09:52
Ked tam pricapim suhlas, znamena, ze suhlasim z Hanusovcami nad Toplou, ked opravis a bude Presov tak pricapim. :)
hnedoočka
15.01.10,09:52
Inac hnedoocka ten Presov ako zlaty stred vychodu je pre vychodoslovakov teraz v zime dobra volba. Da sa do neho dojst po ceste i po zeleznici a aj na takom malickom vrtulniku pre styri osoby by nebol problem, riadiaca veza na blizkom armadnom letisku by prilet urcite povolila a dokonca od vas z Michaloviec pochadza prva zena pilotka vrtulnikov v terajsej slovenskej armade.

http://spravy.pravda.sk/do-vrtulnika-prvu-pilotku-najprv-ani-nechceli-f4n-/sk_domace.asp?c=A091221_125657_sk_domace_p09

sorry , ten link som si všimla neskôr....neuveríš ,ako si ma potešil!!!!!

je to dcéra bývalej kolegyne, s ktorom som zdieľala kanclík asi tri roky.
že to študuje, to som nevedela , už sme sa dlhšie nestretli...naokolo bližšie!:D

takže dík!;):)
Lenka1979
15.01.10,10:14
Valika, oprav to miesto stretnutia,lebo ináč jarecko nedá súhlas... :(
hnedoočka
15.01.10,10:16
Ked tam pricapim suhlas, znamena, ze suhlasim z Hanusovcami nad Toplou, ked opravis a bude Presov tak pricapim. :)



Stretko sa uskutoční dňa 5.2.2010 v Prešove , zatiaľ navrhnutý čas 16.OO hod.


zatiaľ by nám stačil súhlas aj pod toto. neboj sa dám tomu formu, len vydržať!;):)
DanielaSL
15.01.10,10:43
Môj súhlas predbežne berte ako dve osoby, príde so mnou aj Majka, čo sme boli spolu na celoslovenskom...a snáď aj Renátku presvedčíme.
hnedoočka
15.01.10,10:49
Stretko sa uskutoční dňa 5.2.2010 v Prešove , zatiaľ navrhnutý čas 16.OO hod.


zatiaľ by nám stačil súhlas aj pod toto. neboj sa dám tomu formu, len vydržať!;):)

jarečko....a? nemstačí? alebo dochádza odvaha?;):D
emily
15.01.10,10:53
Dik Daniele som súhlas pricapila, len nemám čas teraz čítať celú tému. Prečítam to neskôr.Som z PO, tak keby niečo....
Dani ešte raz dík;)
Lenka1979
15.01.10,10:56
Dik Daniele som súhlas pricapila, len nemám čas teraz čítať celú tému. Prečítam to neskôr.Som z PO, tak keby niečo....
Dani ešte raz dík;)

váááu... zberá sa nás zberá... to je super!!!
Valika, keď budeš tejto téme dávať "formu" premenuj ju na mega stretko :D

PS: pomaly dobehujeme Nitru...
jarecko
15.01.10,11:02
jarečko....a? nemstačí? alebo dochádza odvaha?;):D
Stacilo iba v zadani temy (neviem ci sa to da, ale ty ako zadavatelka by si taku moznost mala mat) vymazat Hanusovce a dat Presov. Tam uz mas viac suhlasov a tak sa to triesti. Raz sa tam suhlasi potom inde.

Alebo to mam chapat tak, ze pod temou sa vseobecne suhlasi aby sa take stretko zorganizovalo ci pridem alebo nepridem a inde uz ide o zavezny suhlas, ze poradak sa stretka zucastni?

Ked dojdem, osobne ma privitas a ponuknes stamperlik dobrej slivovice (destilat plus minus okolo 52%) (moze byt palena aj zo sliviek v okoli Michaloviec, len nech to nebude metylalkohol) na zahriatie? :)

Iba take male p.s.: hnedoocka prezrad mi ako to robis, ze pises a nikdy ti nesvieti bod prihlasenia na zeleno.
tutiola
15.01.10,11:25
Hnedoočko a drobeceva obdivujem vás čo všetko stíhate a ako ste to rozbehli. Verím, že s dychom vydržíme všetci až do stretka. Tie čo boli doteraz mi nevyšli, ale je už ďalší rok a do neho som sebe, ale aj každému priala, aby všetko zlé čo nás malo stretnúť zostalo v roku minulom a teraz už len to lepšie bolo.
tutiola
15.01.10,11:34
Iba take male p.s.: hnedoocka prezrad mi ako to robis, ze pises a nikdy ti nesvieti bod prihlasenia na zeleno.

Odpoviem ti miesto hnedoočky. V "moje nastavenia" klikneš na "upraviť možnosti" a už len vyberieš si možnosť, ktorá vyhovuje tebe.
hnedoočka
15.01.10,12:08
Odpoviem ti miesto hnedoočky. V "moje nastavenia" klikneš na "upraviť možnosti" a už len vyberieš si možnosť, ktorá vyhovuje tebe.

jarečko, ja patrím medzi tajných....ale psssstttttt!:D:D:D

Olinka , dík, za zastúpenie!;):)
hnedoočka
15.01.10,12:28
Stacilo iba v zadani temy (neviem ci sa to da, ale ty ako zadavatelka by si taku moznost mala mat) vymazat Hanusovce a dat Presov. Tam uz mas viac suhlasov a tak sa to triesti. Raz sa tam suhlasi potom inde.

Alebo to mam chapat tak, ze pod temou sa vseobecne suhlasi aby sa take stretko zorganizovalo ci pridem alebo nepridem a inde uz ide o zavezny suhlas, ze poradak sa stretka zucastni?

Ked dojdem, osobne ma privitas a ponuknes stamperlik dobrej slivovice (destilat plus minus okolo 52%) (moze byt palena aj zo sliviek v okoli Michaloviec, len nech to nebude metylalkohol) na zahriatie? :)

Iba take male p.s.: hnedoocka prezrad mi ako to robis, ze pises a nikdy ti nesvieti bod prihlasenia na zeleno.


ty ma ale zamestnávaš.... v dobrom myslím. takže postupne:

oficiálny súhlas dáš pod upravený príspevok, ale dodala som - vydrž chvíľu / ja aj pracujem/. neboj sa , nakopnem ťa, keby si zabudol;)

štamperlik- jasnačka, konečne niekto, s kým si budem môcť vypiť niečo poriadné....:D:D

posledné som už vysvetlila...

ps: tá prihláška je len k tomu , aby sa vedelo, akú veľkú miestnosť potrebujeme zabezpečiť.
bibiana11
15.01.10,12:46
V Košiciach neplánujete stretko?
Mgr.Shrek
15.01.10,12:47
a mohlo by sa upresniť, kde sa zídeme, lebo ja v tom čase ešte sedím nad zákonmi a prišiel by som neskôr, ale určite chcem, chcem chcem :)
Mgr.Shrek
15.01.10,12:47
V Košiciach neplánujete stretko?

nooo...to je idea....ja sa pridávam :)
hnedoočka
15.01.10,12:52
V Košiciach neplánujete stretko?

jedine, že sa naklonujeme.:D*

Košice nie sú ďalej od Prešova ako Michalovce. dojdite tam.;)
hnedoočka
15.01.10,12:55
a mohlo by sa upresniť, kde sa zídeme, lebo ja v tom čase ešte sedím nad zákonmi a prišiel by som neskôr, ale určite chcem, chcem chcem :)

ešte sa upresní, lebo najprv sme potrebovali vedieť počet zúčastnených

v dohľadnej dobe, už sa na tom pracuje...
bibiana11
15.01.10,12:58
Je to pravda, ale ja nie som Košičanka, som zo Stredy nad Bodrogom okr. Trebišov
hnedoočka
15.01.10,13:01
nooo...to je idea....ja sa pridávam :)

príliš by ste spohodlneli, po Vianociach potrebujete pohyb i vy ,košičania...:D;)
hnedoočka
15.01.10,13:02
Je to pravda, ale ja nie som Košičanka, som zo Stredy nad Bodrogom okr. Trebišov
skús sa dohodnúť so Zsazsulou.;)
bibiana11
15.01.10,13:23
Citát:
Pôvodca textu príspevku: bibiana11 Pozri príspevok
Je to pravda, ale ja nie som Košičanka, som zo Stredy nad Bodrogom okr. Trebišov
skús sa dohodnúť so Zsazsulou.

Zsazsula ty si odkiaľ?
Mgr.Shrek
15.01.10,14:42
príliš by ste spohodlneli, po Vianociach potrebujete pohyb i vy ,košičania...:D;)

heh....ja nie som košičan, ja tu len pracujem....:D
zsazsula
15.01.10,16:59
Citát:
Pôvodca textu príspevku: bibiana11 Pozri príspevok
Je to pravda, ale ja nie som Košičanka, som zo Stredy nad Bodrogom okr. Trebišov
skús sa dohodnúť so Zsazsulou.

Zsazsula ty si odkiaľ?

Ahoj no môžeš sa pripojiť som priamo z TV, ale dcéru nesiem k mame a ona je z Brehova od Vás tuším 10km ??? tak to už nie je diaľka budem rada ak sa pridáš :)
hnedoočka
15.01.10,18:40
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov

pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/


o 16 .00 hodine.
V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.




hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus


nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.
azla
15.01.10,19:24
Ale ste sa rozbehli :rolleyes::)
....ufff konečne som dorazila na koniec témy. Včera som odišla od príspevku č. 15 a nie, a nie dočítať.

Som rada, že som v zozname (dokonca aj v aute (???), len mám obavy, že ponúkaný odvoz ide úplne mimo mojej trate.:D .
Ale aj ochota sa cení. :)
jarecko
15.01.10,21:43
Odpoviem ti miesto hnedoočky. V "moje nastavenia" klikneš na "upraviť možnosti" a už len vyberieš si možnosť, ktorá vyhovuje tebe.

Tak tymto sposobom som to nastavoval uz davnejsie, ale som to vratil naspet, lebo otazka stoji tak, ze ked mne svieti bod o stave prihlasenia na cerveno ci aj vam sa tak ukazuje, ked pozerate na moj prispevok. Myslel som, ze ano a svietit na cerveno sa mi nepacilo. Vyskusam to s niekym kto tu bude online aby mi napisal ako sa zobrazujem u neho, ked dam nastavenie neviditelny.
JarkaL
15.01.10,21:46
Ten červený bod vidíš len Ty, pre ostatných si neviditeľný. Aspoň tak som to pochopila, ja to nepoužívam.
JarkaL
15.01.10,21:47
Napr. práve teraz vidím , že tu nie si.
jarecko
15.01.10,21:53
Tak teraz mam zakliknute , ze som neviditelny, ale ked si pozries kto je prihlaseny tak tam som napisany s hviezdickou, ale ked sa odhlasim tak zmiznem, takze podla toho sa da zistit, ze som pripojeny.

Vratil som to do povodneho stavu, ale aj tak mi vrta v hlave ako to ma nastavene hnedoocka, ked ju nebolo vidiet v zozname prihlasenych ani ze je prihlasena a pisala tu prispevky.
Marína
15.01.10,22:21
mimotemy Tak ako ti píše Jarka, vidíš sa len ty sám, my ťa vidíme ako neprihláseného, teda ty u seba vidíš čevený bod, my sivý, ty sa na úvodnej stránke, v momentálne prihlásení užívatelia, vidíš ako jarecko*, my ťa v tom zozname nevidíme.
jarecko
15.01.10,22:27
oki marina vdaka za info, uz sme to preskusali s JarkouL online. Koncim tu s tym lebo tema je o inom.
bibiana11
16.01.10,04:55
Ahoj no môžeš sa pripojiť som priamo z TV, ale dcéru nesiem k mame a ona je z Brehova od Vás tuším 10km ??? tak to už nie je diaľka budem rada ak sa pridáš :)

ahoj, si zlatá, že si sa mi ozvala,potom sa Ti ešte ozvem, či je to aktuálne
sito
16.01.10,05:05
Vychodnari, prajem aby ste sa stretli šetci. Aj prípadní hostia z iných krajov. A aby bolo stretnutie príjemné pre všetkých. ;)
hnedoočka
16.01.10,10:31
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov

pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/


o 16 .00 hodine.
V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.




hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
jarečko


nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.

posúvam, vítam medzi nami jarečka....asi tá slivovica prevážila! teším sa!;)
jarecko
16.01.10,11:45
Valika, oprav to miesto stretnutia,lebo ináč jarecko nedá súhlas... :(
Opravene nebolo, ale suhlas som dal aby bolo. :)
hnedoočka
16.01.10,14:01
Opravene nebolo, ale suhlas som dal aby bolo. :)

beriem tvoj súhlas že prídeš, či?:confused:

a opravené už je, aj s doplnením tvojej osoby...;)
hnedoočka
16.01.10,14:03
Vychodnari, prajem aby ste sa stretli šetci. Aj prípadní hostia z iných krajov. A aby bolo stretnutie príjemné pre všetkých. ;)


sito / Marcel/ v profile si veľmi výrečný,:rolleyes: nechce sa mi šecko čítať, tak len pre info - ty to máš ďaleko?;):confused:
jarecko
16.01.10,14:16
beriem tvoj súhlas že prídeš, či?:confused:

a opravené už je, aj s doplnením tvojej osoby...;)
Myslel som, ze v texte nizsie opravene nebolo, ale so stretnutim ako sympatizant suhlasim nech sa kona:

Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....
ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.
Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.
Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
hnedoočka
16.01.10,14:23
Myslel som, ze v texte nizsie opravene nebolo, ale so stretnutim ako sympatizant suhlasim nech sa kona:

Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....
ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.
Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.
Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.

nechcem meniť zadanie témy /ani neviem ,či sa to môže/ ,nakoľko prvé príspevky by potom nemali logicky na čo naväzovať.

čiže zadanie je návrh ,upresnenie je v príspevkoch...

mám to chápať, že ty neprídeš?:confused::mee:
sito
16.01.10,14:24
Jooooj, štrašne dávno som bol na Šírave. A boleli ma nohy. Takže ďaleko. Ale rád podporím každé stretnutie poraďákov. Jedno som mal pod nosom a nepasoval termín.

Najviac sa mi páčila jedna pozvánka. Bola uvedená nijaká reštaurácia, ktorú mohli účastníci nájsť na cintorínskej ulici, oproti base. Takže si mohli vybrať kde vlastne skončia. Mali tri možnosti. Humor a to bola len pozvánka, čo potom stretnutie? Isto do popuku.

Takže, bezo mňa, ale ako by tam bol.

Prajem hojnú účasť.
jarecko
16.01.10,14:37
nechcem meniť zadanie témy /ani neviem ,či sa to môže/ ,nakoľko prvé príspevky by potom nemali logicky na čo naväzovať.

čiže zadanie je návrh ,upresnenie je v príspevkoch...

mám to chápať, že ty neprídeš?:confused::mee:
Neviem ako dlho by to stretnutie trvalo, ale ist na hodinovu akciu a potom na otocku spet a to este v zimnom poobednajsom case to chce dobrodruznu povahu, ked by to bolo do polnoci potom by mi ostavalo zabezpecit si nejaky hotel alebo risknut noclah pod niektorym presovskym mostom. :) Zatial ostavam v pozicii sympatizanta akcie.
hnedoočka
16.01.10,14:43
Neviem ako dlho by to stretnutie trvalo, ale ist na hodinovu akciu a potom na otocku spet a to este v zimnom poobednajsom case to chce dobrodruznu povahu, ked by to bolo do polnoci potom by mi ostavalo zabezpecit si nejaky hotel alebo risknut noclah pod niektorym presovskym mostom. :) Zatial ostavam v pozicii sympatizanta akcie.


O.K takže ostávaš ako sympatický sympatizant spolu so "sitom"!;):D

ale keby si disponoval dobrodružnou povahou, u nás nie je nič nemožné....zoženieme i nocľah podľa želania!;)
hnedoočka
16.01.10,14:51
Jooooj, štrašne dávno som bol na Šírave.treba zopakovať! A boleli ma nohy. Takže ďaleko. Ale rád podporím každé stretnutie poraďákov. Jedno som mal pod nosom a nepasoval termín.

Najviac sa mi páčila jedna pozvánka. Bola uvedená nijaká reštaurácia, ktorú mohli účastníci nájsť na cintorínskej ulici, oproti base. Takže si mohli vybrať kde vlastne skončia. Mali tri možnosti. Humor a to bola len pozvánka, čo potom stretnutie? Isto do popuku.aj ja verím, že áno:D

Takže, bezo mňa, ale ako by tam bol. príjemnejšia by bola osobná návšteva stretka:)
Prajem hojnú účasť. srdečne ďakujeme!;)


odpovede v texte
jarecko
16.01.10,14:53
O.K takže ostávaš ako sympatický sympatizant spolu so "sitom"!;):D

ale keby si disponoval dobrodružnou povahou, u nás nie je nič nemožné....zoženieme i nocľah podľa želania!;)
mozes to usporiadat tak, ze vytvoris dve kolonky s nazvami :

prva: učastníci akcie druha: sympatizanti akcie

V tej druhej uz mas dvoch mna a sito, ked by niekto z nas dostal dobrodruzne chutky da vediet. Samozrejme, ze nie za 5 min. dvanast, ale do nejakeho uzavierkoveho datumu a presunies ho potom do kolonky prvej.
hnedoočka
16.01.10,15:09
mozes to usporiadat tak, ze vytvoris dve kolonky s nazvami :

prva: učastníci akcie druha: sympatizanti akcie

V tej druhej uz mas dvoch mna a sito, ked by niekto z nas dostal dobrodruzne chutky da vediet. Samozrejme, ze nie za 5 min. dvanast, ale do nejakeho uzavierkoveho datumu a presunies ho potom do kolonky prvej.

páčia sa mi tvoje variabilné návrhy, má to však jeden háčik: obávam sa, že sympatizantov je strašne veľa a nezmestili by sa mi do kolónky.
viem, ako sme fandili my ostatným...;)

ale môžte sa prihlásiť aj za 5 min.dvanásť, organizujeme to tak, aby tam nebolo veľa zaväzujúceho, t. j. zabezpečíme priestor, ak chceš prídeš, čo chceš si objednáš, kedy chceš odídeš...verím, že nikomu sa nebude chcieť skoro... ;)
Rozalka
16.01.10,15:13
J ooooj, ........

Najviac sa mi páčila jedna pozvánka. Bola uvedená nijaká reštaurácia, ktorú mohli účastníci nájsť na cintorínskej ulici, oproti base. Takže si mohli vybrať kde vlastne skončia. Mali tri možnosti. Humor a to bola len pozvánka, čo potom stretnutie? Isto do popuku.
...........


Môžem povedať, že sme sa nasmiali do popuku.
Čo zato môžeme, že takto sa to ľahko našlo ..........
sito
16.01.10,15:20
srdečne ďakujeme!;)


odpovede v texte

No, rád by osobne, je zapísaná aj priateľka Zitulda, ale aj takí poraďáci, čo sem - tam súhlasia s mojím názorom, ba niektorí majú odvahu mi dať aj ocenenie. No aj takí, ktorí mi oponujú, tiež ich treba, cibria myseľ, moju a možno aj svoju.

Šak sme ludé, no né.
sito
16.01.10,15:24
Môžem povedať, že sme sa nasmiali do popuku.
Čo zato môžeme, že takto sa to ľahko našlo ..........


Jak sa povie, okolnosty sa zhrnuly. A bulo.
jarecko
16.01.10,15:37
páčia sa mi tvoje variabilné návrhy, má to však jeden háčik: obávam sa, že sympatizantov je strašne veľa a nezmestili by sa mi do kolónky.
viem, ako sme fandili my ostatným...;)

ale môžte sa prihlásiť aj za 5 min.dvanásť, organizujeme to tak, aby tam nebolo veľa zaväzujúceho, t. j. zabezpečíme priestor, ak chceš prídeš, čo chceš si objednáš, kedy chceš odídeš...verím, že nikomu sa nebude chcieť skoro... ;)
Mozno niekto pride a predstavi sa pod mojim nickom kto cital tuto temu a vie, ze privitanim mu bude zohrievaci stamprlik pravej nefalsovanej destilovanej slivovice (ziadne melasove liehy pomiesane so slivkovou esenciou), mozno bude aj dalsi stamprlik atd. Len aby sa tam nakoniec nezislo viacej jareckov, potom bude problem rozoznat toho praveho :)
hnedoočka
16.01.10,16:37
No, rád by osobne, je zapísaná aj priateľka Zitulda, ale aj takí poraďáci, čo sem - tam súhlasia s mojím názorom, ba niektorí majú odvahu mi dať aj ocenenie. No aj takí, ktorí mi oponujú, tiež ich treba, cibria myseľ, moju a možno aj svoju.

Šak sme ludé, no né.


... dokonca tam budú i takí, ktorých si ocenil ty a ani ťa nepoznajú....;)

a po stretku ,predpokladám, by už nebola priateľka len Zitulda, ale získaš minimálne 20 ďalších a to považujem za dosť pádny dôvod!;):D
hnedoočka
16.01.10,16:42
Mozno niekto pride a predstavi sa pod mojim nickom kto cital tuto temu a vie, ze privitanim mu bude zohrievaci stamprlik pravej nefalsovanej destilovanej slivovice (ziadne melasove liehy pomiesane so slivkovou esenciou), mozno bude aj dalsi stamprlik atd. Len aby sa tam nakoniec nezislo viacej jareckov, potom bude problem rozoznat toho praveho :)

tá slivovica /samozrejme okrem teba/ ma najviac mrzí.:mee:

:D:D a ten druhý problém poriešime jedným notebookom,nájdeme vifi a tebe budeme posielať SS. kým budeš odpovedať ,žiadneho jarecka inkognito neuznáme. ok sympatizant?
hnedoočka
16.01.10,16:52
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov

pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/


o 16 .00 hodine.
V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.




hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC



nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.

prosím všetkých, čo sa chcú zúčastniť stretka a ešte nie sú na zozname , nech pridajú súhlas pod tento príspevok.
jarecko
16.01.10,17:02
oki, takze bude sa v uvedeny den zo stretnutia vysielat priamy prenos na inete a musim si poznacit, ze mam byt pritomny vtedy na Porade aby som potvrdil, ze ten co pride nie som ja. :)
Rozalka
16.01.10,17:12
pozývame na MINI

o 16 .00 hodine.


V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.

hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC

nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.

Toto nazývate ministretko?
Ako by sa volalo stretko so 4-6 stretkujúcimi sa? nano stretko? :)
buchač
16.01.10,17:17
Toto nazývate ministretko?
Ako by sa volalo stretko so 4-6 stretkujúcimi sa? nano stretko? :)

no - no .....
Rozalka
16.01.10,17:19
Ale no ....


(Nechápem, prečo no - no?)
hnedoočka
16.01.10,17:19
Toto nazývate ministretko?
Ako by sa volalo stretko so 4-6 stretkujúcimi sa? nano stretko? :)

Rozalka, xxs stretko!:D
Stanislav 1975
16.01.10,17:28
Rozalka, xxs stretko!:D

ale ale hnedoocka,mas nejake skusenosti s tym?
hnedoočka
16.01.10,17:41
ale ale hnedoocka,mas nejake skusenosti s tym?

:D:D:D hej, Stanko ,mám aj dcéru.

ale to nie je veľkosť toho, načo ty myslíš.....:D:D:D;)
hnedoočka
16.01.10,18:29
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov

pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/


o 16 .00 hodine.
V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.




hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus


nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.

vitaj v klube stretkujúcich....tešíme sa!
jarecko
16.01.10,20:54
hnedoocka!

Mam navrh, co keby sme urobili racionalnejsi sposob preukazania identity, neviem kde budem v uvedeny den a este ci aj sediet od 16-tej pri PC. Navrh spociva v tom, ze my dvaja si dohodneme nejaky paasword-access code cez email jednu cast budes mat ty a druhu cast predlozi ten co sa predstavi ako moj nick. Ked predlozi dobry text passwordu dostane slubeny stamprlik, ked zly text zadrzite ho a bude musiet kupit plnu flasu 0,7l bosackej slivovicky pre stretkujucich. (Tymto nech vedia pripadni vydavaci sa za moj nick co ich caka) :)
danushka
16.01.10,21:05
Drobec Evka mi pisala, ze mam nakuknut do temy, som tu nebola a cumim asi takto:eek::eek::eek:
Juj ci som v dobrom prekvapkana...:)
Mgr.Shrek
16.01.10,21:46
keď budete mať dohodnutý checkpoint, pošlite mi message, pre prípad, že by som sa v tejto xxx stranovej téme stratil :)
danushka
17.01.10,10:10
keď budete mať dohodnutý checkpoint, pošlite mi message, pre prípad, že by som sa v tejto xxx stranovej téme stratil :)

Tak aj ja sa spolieham, ze hnedoocka posle ss. Namojdudu som sa tu stratila.
Pripadne hnedoocku poprosim, nech temu upravi o definitivne miesto a cas stretnutia.
hnedoočka
17.01.10,11:03
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/128285-mini-stretko-na-vychode-post1258519.html#post1258519)
[I]
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov

pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/



o 16 .00 hodine.


V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.



hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus


Majka67
nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.
hnedoočka
17.01.10,11:16
Tak aj ja sa spolieham, ze hnedoocka posle ss. Namojdudu som sa tu stratila.
Pripadne hnedoocku poprosim, nech temu upravi o definitivne miesto a cas stretnutia.

danushka , záujem o stretko aj mňa nesmierne teší....asi sme ho už potrebovali aj v našom kraji.:);)

čas je upresnený o 16.00.hod, miesto doriešime a dáme vedieť budúci týždeň....O.K. ?;):)
hnedoočka
17.01.10,11:21
hnedoocka!

Mam navrh, co keby sme urobili racionalnejsi sposob preukazania identity, neviem kde budem v uvedeny den a este ci aj sediet od 16-tej pri PC. Navrh spociva v tom, ze my dvaja si dohodneme nejaky paasword-access code cez email jednu cast budes mat ty a druhu cast predlozi ten co sa predstavi ako moj nick. Ked predlozi dobry text passwordu dostane slubeny stamprlik, ked zly text zadrzite ho a bude musiet kupit plnu flasu 0,7l bosackej slivovicky pre stretkujucich. (Tymto nech vedia pripadni vydavaci sa za moj nick co ich caka) :)


:D:D:D kód navrhneš a pošleš cez SS? dúfam, že bude komplikovaný a ja po prvom falošnom jarečkovi a fľaše bošáckej zabudnem nielen šifru, ale aj ako sa volám...;):D
jarecko
17.01.10,12:00
:D:D:D kód navrhneš a pošleš cez SS? dúfam, že bude komplikovaný a ja po prvom falošnom jarečkovi a fľaše bošáckej zabudnem nielen šifru, ale aj ako sa volám...;):D
Cez SS nie, nema vydany bezpecnostny certifikat. Lepsie bude cez email, moj si mozes najst v jareckovom profile, ale tvoj neviem. Sifru uz mam spracovanu, ak mi dodas tvoj email, ten mozes poslat aj cez SS, potom nic nebrani tomu aby som ti ju zaslal. :)
emily
17.01.10,14:48
Hnedoočka, pod príspevok"XX" som dala súhlas, ale ako kukám tak kukám v zozname nie som. Alebo prešovčania sa nerátajú, lebo sú domáci????:D:D:D
A to mám v MI svokru, tak sme skorokrajanky a Ty na mňa takto, že ma vynechávaš??? :D:D:D:D:D
hnedoočka
17.01.10,15:54
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/128285-mini-stretko-na-vychode-post1258519.html#post1258519)


Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov


pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE


ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/




o 16 .00 hodine.



V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.




hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.


pribudla nám emily /skorokrajanka:D/ ,čiže doterajší stav je 23 + dvaja /možno dobrodružní/ sympatizanti!;) super!
hnedoočka
17.01.10,15:56
Hnedoočka, pod príspevok"XX" som dala súhlas, ale ako kukám tak kukám v zozname nie som. Alebo prešovčania sa nerátajú, lebo sú domáci????:D:D:D
A to mám v MI svokru, tak sme skorokrajanky a Ty na mňa takto, že ma vynechávaš??? :D:D:D:D:D

hľadám, hľadám príspevok "XX" , no je ich už toľko....takže sorry!:confused:

ale strááášne som zvedavá na skorokrajanku, ja som študovala zase v Prešove, takže zdupľované!;):D
emily
17.01.10,17:10
hľadám, hľadám príspevok "XX" , no je ich už toľko....takže sorry!:confused:

ale strááášne som zvedavá na skorokrajanku, ja som študovala zase v Prešove, takže zdupľované!;):D
"xx" v tomto prípade je 101 :---
Mgr.Shrek
17.01.10,18:09
Ja len dúfam, že pokiaľ nie som na name liste, bude mi vstup umožnení....veľmi nerád by som zostal stáž pred bránami do poraďáckeho neba :):)
hnedoočka
17.01.10,19:31
Ja len dúfam, že pokiaľ nie som na name liste, bude mi vstup umožnení....veľmi nerád by som zostal stáž pred bránami do poraďáckeho neba :):)


nehrozí...Marcel ty spolu s Jareckom patríte medzi sympatizantov, ktorí majú dovolené prísť i v hodine dvanástej!;)
Stanislav 1975
17.01.10,19:35
Inak,pozerám že to je presila ako šľak:cool::cool::cool: 20 žien na 4 mužov a tak to tí chlapi nebudú mať jednoduché ako poznám vášnive vychodniarky, uuuf teda nič moc-chlapi nezávidím vám teda...:D:D:D
To musí byť poriadna sila -20 východniarok pokope-to už radšej Taliban by som bral...:D:D:D
hnedoočka
17.01.10,19:42
Inak,pozerám že to je presila ako šľak:cool::cool::cool: 20 žien na 4 mužov a tak to tí chlapi nebudú mať jednoduché ako poznám vášnive vychodniarky, uuuf teda nič moc-chlapi nezávidím vám teda...:D:D:D
To musí byť poriadna sila -20 východniarok pokope-to už radšej Taliban by som bral...:D:D:D


vášnive vychodniarky ...ty to musíš vedieť najlepšie...;):D

a vidíš ,predsa si sa nezľakol...takže nepodceňuj nšich odvážlivcov!;)

skôr by si im mal závidieť....na jedného chlapa 5 žien...;):confused:
Stanislav 1975
17.01.10,19:50
vášnive vychodniarky ...ty to musíš vedieť najlepšie...;):D

a vidíš ,predsa si sa nezľakol...takže nepodceňuj nšich odvážlivcov!;)

skôr by si im mal závidieť....na jedného chlapa 5 žien...;):confused:

Na 1 chlapa 5 žien:eek::eek::eek:-šak to je hotová poprava-a podotýkam východniarok,hmhm:cool:-to je trošku iné razenie ako západ...:D:D:D
Stanislav 1975
17.01.10,19:53
vášnive vychodniarky ...ty to musíš vedieť najlepšie...;):D

a vidíš ,predsa si sa nezľakol...takže nepodceňuj nšich odvážlivcov!;)

skôr by si im mal závidieť....na jedného chlapa 5 žien...;):confused:

a povedz že nemám pravdu,že vychodniarky sú vášnivejšie,,,šak to vie každý...
Inak,teraz som som si asi pohneval polovičku porady zo západu...:mee::mee::mee:
hnedoočka
17.01.10,19:53
Na 1 chlapa 5 žien:eek::eek::eek:-šak to je hotová poprava-a podotýkam východniarok,hmhm:cool:-to je trošku iné razenie ako západ...:D:D:D


predpokladám,že myslíš lepšie... /to razenie/....a rozmysli si odpoveď , lebo to bude čítať aj katarinaj.:D;):rolleyes:

ale to nie je vydieranie....:D
Stanislav 1975
17.01.10,19:54
predpokladám,že myslíš lepšie... /to razenie/....a rozmysli si odpoveď , lebo to bude čítať aj katarinaj.:D;):rolleyes:

ale to nie je vydieranie....:D

no comment...:cool::cool::cool:
DanielaSL
17.01.10,19:57
a povedz že nemám pravdu,že vychodniarky sú vášnivejšie,,,šak to vie každý...
Inak,teraz som som si asi pohneval polovičku porady zo západu...:mee::mee::mee:

Inak jedna z tých východniarok nie je skutočnou rodenou východniarkou..:rolleyes:, Stanko a prečo mám pocit, že im Ty závidíš?;):D
Stanislav 1975
17.01.10,20:01
Inak jedna z tých východniarok nie je skutočnou rodenou východniarkou..:rolleyes:, Stanko a prečo mám pocit, že im Ty závidíš?;):D

Dani, možnože máš aj pravdu...;):):rolleyes:
Lenka1979
17.01.10,20:15
Dani, možnože máš aj pravdu...;):):rolleyes:


:D...povedala by som...že sa nemýli skoro na 100% !!! :---
buchač
17.01.10,20:53
Inak,pozerám že to je presila ako šľak:cool::cool::cool: 20 žien na 4 mužov a tak to tí chlapi nebudú mať jednoduché ako poznám vášnive vychodniarky, uuuf teda nič moc-chlapi nezávidím vám teda...:D:D:D
To musí byť poriadna sila -20 východniarok pokope-to už radšej Taliban by som bral...:D:D:D

Hm .....keď prídem ....keď ....

Čo myslíš , že len tak ?
Bez ničoho ?
Kua ....ni krok ....;):---:D
hnedoočka
18.01.10,05:31
Hm .....keď prídem ....keď ....

Čo myslíš , že len tak ?
Bez ničoho ?
Kua ....ni krok ....;):---:D

príď ....ale nestraš! to nie je stretnutie NATO , ale mierumilovných poraďákov!:D;)
Stanislav 1975
18.01.10,06:25
zlezaradilmimotemy-mimochodom u nás nasnežilo...:)
Mgr.Shrek
18.01.10,07:31
nehrozí...Marcel ty spolu s Jareckom patríte medzi sympatizantov, ktorí majú dovolené prísť i v hodine dvanástej!;)

To znamená o koľkej??? :D:D
hnedoočka
18.01.10,08:31
To znamená o koľkej??? :D:D

hodina "H" / synonymum hodiny dvanástej/ je v tom to prípade 16.OO hod - zahájenie stretka.

ale aj keď prídete 5 minút pred ukončením , radi vás privítame!;)

len sa ma nepýtaj, kedy bude ukončenie....to teda fakt netuším!:D
DanielaSL
18.01.10,08:37
hodina "H" / synonymum hodiny dvanástej/ je v tom to prípade 16.OO hod - zahájenie stretka.

ale aj keď prídete 5 minút pred ukončením , radi vás privítame!;)

len sa ma nepýtaj, kedy bude ukončenie....to teda fakt netuším!:D

A keby sa prišlo hodinu skôr? :rolleyes:
Stanislav 1975
18.01.10,08:42
Inak som si nemyslel,že hnedoočka má také manažérske schopnosti-ona to ešte v živote ďaleko dotiahne,počítam,že minimálne na primátorku Michaloviec;), je v nej dosť veľa skrytého potenciálu...:rolleyes:
azla
18.01.10,08:45
...to naozaj nepoznáš všetky jej skryté kvality.....
(aj tancovať vie výborne :):rolleyes: )
Stanislav 1975
18.01.10,08:47
...to naozaj nepoznáš všetky jej skryté kvality.....
(aj tancovať vie výborne :):rolleyes: )

hmhm:D
hnedoočka
18.01.10,08:57
A keby sa prišlo hodinu skôr? :rolleyes:

Danielka, potom už ostáva len počkať na nás.;)

Vieš, poväčšina /vrátane mňa/ bude v práci + doprava do Prešova.:)

ale môžete nás privítať i spevom!:D
hnedoočka
18.01.10,09:00
Inak som si nemyslel,že hnedoočka má také manažérske schopnosti-ona to ešte v živote ďaleko dotiahne,počítam,že minimálne na primátorku Michaloviec;), je v nej dosť veľa skrytého potenciálu...:rolleyes:

Stanko, veď ja som funkčne manažérka a v ostatnom - kiež by si mal pravdu, aj keď také funkcie ma príliš nelákajú!;)
cactus
18.01.10,09:00
Danielka, potom už ostáva len počkať na nás.;)

Vieš, poväčšina /vrátane mňa/ bude v práci + doprava do Prešova.:)

ale môžete nás privítať i spevom!:D

a čo tak chlebom a soľou?
hnedoočka
18.01.10,09:03
...to naozaj nepoznáš všetky jej skryté kvality.....
(aj tancovať vie výborne :):rolleyes: )


toto mi pripadá: o nás - bez nás!:D
ale som sa pobavila, to vám poviem!;)

Anka, musím ti kompliment vrátiť, vôbec za mnou nezaostávaš...;):D:D

a o iných skrytých kvalitách radšej pomlčím!;):rolleyes::confused::D:cool:
hnedoočka
18.01.10,09:04
a čo tak chlebom a soľou?

to je fakt až taká kríza?:eek:

alebo si to myslela symbolicky?;):D
cactus
18.01.10,09:10
to je fakt až taká kríza?:eek:

alebo si to myslela symbolicky?;):D

ale veď je to tradícia...
erzet
18.01.10,09:42
to je fakt až taká kríza?:eek:

alebo si to myslela symbolicky?;):D
u mňa áno
halúzka
18.01.10,10:14
Stanko, veď ja som funkčne manažérka a v ostatnom - kiež by si mal pravdu, aj keď také funkcie ma príliš nelákajú!;)
Čo to tu nečítam modroočko?? tys už managerka??:eek::D
katarina.j
18.01.10,10:19
a povedz že nemám pravdu,že vychodniarky sú vášnivejšie,,,šak to vie každý...
Inak,teraz som som si asi pohneval polovičku porady zo západu...:mee::mee::mee:
Fíha,čo to tu čítam....som vychodniarka, netusila som ze aj vašnivá:Dči to nebolo o mne??? teraz neviem, som v rozpakoch....a tie polovičky z porady????tak začínam hladat aj ja.....:rolleyes:PS:hláste sa:)
buchač
18.01.10,10:26
Čo to tu nečítam modroočko?? tys už managerka??:eek::D

Managerka hore ....managerka dole ....kurnik a robiť bude kto ?????

Tak som si teda dôchodok nepredstavoval ....:rolleyes:
JarkaL
18.01.10,10:26
Katka, bolo by super ísť pozdraviť poraďákov z nášho rodného kraja, čo? Hneď by som sadla do vlaku... A na Stanka sa nehnevaj, pochválil východniarky a teraz sa bojí, čo na to západniarky.

Hnedoočka, ale do skupiny fanúšikov sa hlásim, tému pozorne sledujem, aj keď zdravotný stav mi nedovoľuje pricestovať (zatiaľ ! - dúfam, že do leta sa z toho nejak vyhrabem).

Ci pána, v Prešove som už nebola xx rokov...
Stanislav 1975
18.01.10,10:39
Fíha,čo to tu čítam....som vychodniarka, netusila som ze aj vašnivá:Dči to nebolo o mne??? teraz neviem, som v rozpakoch....a tie polovičky z porady????tak začínam hladat aj ja.....:rolleyes:PS:hláste sa:)

tak hladaj/kto hlada~najde :-)
hnedoočka
18.01.10,10:56
Managerka hore ....managerka dole ....kurnik a robiť bude kto ?????

Tak som si teda dôchodok nepredstavoval ....:rolleyes:

na svoj dôchodok si si mal vyrobiť sám....ja robím na svoj, ktorý aj tak nedostanem.....z dvoch dôvodov: nebudú financie , alebo sa ho už nedožijem!;):D
hnedoočka
18.01.10,10:59
Katka, bolo by super ísť pozdraviť poraďákov z nášho rodného kraja, čo? Hneď by som sadla do vlaku... A na Stanka sa nehnevaj, pochválil východniarky a teraz sa bojí, čo na to západniarky.

Hnedoočka, ale do skupiny fanúšikov sa hlásim, tému pozorne sledujem, aj keď zdravotný stav mi nedovoľuje pricestovať (zatiaľ ! - dúfam, že do leta sa z toho nejak vyhrabem).

Ci pána, v Prešove som už nebola xx rokov...

Jarka, šak sa neondzice a dojdzice i s gitarou! krásne spievaš!:)
buchač
18.01.10,11:04
na svoj dôchodok si si mal vyrobiť sám....ja robím na svoj, ktorý aj tak nedostanem.....z dvoch dôvodov: nebudú financie , alebo sa ho už nedožijem!;):D

Ved som si aj ...

Dlhoročnou , statočnou , poctivou prácou som si zarobil ...teraz užívam plody vašej práce ....:---:D:D:D:D
katarina.j
18.01.10,12:26
Katka, bolo by super ísť pozdraviť poraďákov z nášho rodného kraja, čo? Hneď by som sadla do vlaku... A na Stanka sa nehnevaj, pochválil východniarky a teraz sa bojí, čo na to západniarky.

Hnedoočka, ale do skupiny fanúšikov sa hlásim, tému pozorne sledujem, aj keď zdravotný stav mi nedovoľuje pricestovať (zatiaľ ! - dúfam, že do leta sa z toho nejak vyhrabem).

Ci pána, v Prešove som už nebola xx rokov...
Tomu ver, že by som už aj šla na nejaké to stretko, ved nikoho nepoznam osobne/len cez PC/:mee:ver,ze by sme tam konečne poriadne pohutoreli, diškurovalo by še co? ja sa nehnevam na neho, len som podpichla o tých vášnivých východniarkach-škoda len ze neviem či to bolo o mne:Dsnad ano,:Dno a nie sme len vášnivé, nie????ved vieme o čom hovorime....tak nech sa teraz boji zapadu-naj nam zavidza,ta co!;)
JarkaL
18.01.10,12:30
Jarka, šak sa neondzice a dojdzice i s gitarou! krásne spievaš!:)

Keď sa doliečim, určite pôjdem čo najkratšou čiarou na Východ, už som nebola doma rok a pol...A určite dáme stretko. Aj pošpivame...

(Zemplínska Teplica - odtiaľ už nie je ďaleko do Michaloviec, voľakedy som tam chodila na rifle do Tuzexu)
hnedoočka
18.01.10,12:32
Tomu ver, že by som už aj šla na nejaké to stretko, ved nikoho nepoznam osobne/len cez PC/:mee:ver,ze by sme tam konečne poriadne pohutoreli, diškurovalo by še co? ja sa nehnevam na neho, len som podpichla o tých vášnivých východniarkach-škoda len ze neviem či to bolo o mne:Dsnad ano,:Dno a nie sme len vášnivé, nie????ved vieme o čom hovorime....tak nech sa teraz boji zapadu-naj nam zavidza,ta co!;)

babenky, až mi prišlo ľúto , že nebudete s nami....ale my si na vás, sympatizantov pospomíname, určite!:)

a pohutorec, môžme aj na superstretku, dúfam, že aj toho roku sa bude konať!;)
hnedoočka
18.01.10,12:35
Čo to tu nečítam modroočko?? tys už managerka??:eek::D


hej , Evka mi zmenila funkciu!:D len plat mi nechala!:D:D:D
katarina.j
18.01.10,12:42
Keď sa doliečim, určite pôjdem čo najkratšou čiarou na Východ, už som nebola doma rok a pol...A určite dáme stretko. Aj pošpivame...

(Zemplínska Teplica - odtiaľ už nie je ďaleko do Michaloviec, voľakedy som tam chodila na rifle do Tuzexu)
Tak to môžeme niekedy spískať spolu a vycestovat, ani zo Sečoviec nie je daleko do MI - cca 20-25km, čoby kamenom dohodil. takze niekedy nas čakajte.
hnedoočka-to superstretko by som brala, len mam 2malolete detičky ktore na mne lipnu, ale ak sa o tom dozviem, tak dojdem....:):):)
Jara
18.01.10,12:47
Babenky, prosím ide niekto z Michaloviec autom a bude mať voľné miesto? Rada by som bola spolujazdec...
hnedoočka
18.01.10,12:57
Tak to môžeme niekedy spískať spolu a vycestovat, ani zo Sečoviec nie je daleko do MI - cca 20-25km, čoby kamenom dohodil. takze niekedy nas čakajte.
hnedoočka-to superstretko by som brala, len mam 2malolete detičky ktore na mne lipnu, ale ak sa o tom dozviem, tak dojdem....:):):)

spracuj ich dovtedy, nech začnú lipnúť na ockovi a ty príď!;):D

určite ti dáme vedieť, ale aj pomimo sa na váš tešíme...:---
Mgr.Shrek
18.01.10,16:04
Fíha,čo to tu čítam....som vychodniarka, netusila som ze aj vašnivá:Dči to nebolo o mne??? teraz neviem, som v rozpakoch....a tie polovičky z porady????tak začínam hladat aj ja.....:rolleyes:PS:hláste sa:)

Tu tu tu tu :D:D:D
hnedoočka
18.01.10,17:59
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/128285-mini-stretko-na-vychode-post1258519.html#post1258519)
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov


pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/



o 16 .00 hodine.



V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.



hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek
nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.

pribudla nám účasťou jedna sympatizantka porady a bibiana11. /dúfam,že to bolo prihlásenie/. sympatizanti sa nám rozmnožujú...;):D
JarkaL
18.01.10,18:02
:)
Mgr.Shrek
18.01.10,19:02
aj ja chcem byť na zozname.....wrrrrrrrrrrrr :D:D
drobeceva
18.01.10,19:06
aj ja chcem byť na zozname.....wrrrrrrrrrrrr :D:D
a čo Ti v tom bráni? Daj svoj súhlas a ani sa nenazdáš;) budeš tam;)
Mgr.Shrek
18.01.10,19:18
a čo Ti v tom bráni? Daj svoj súhlas a ani sa nenazdáš;) budeš tam;)

už som dal 2X:mee::mee:
hnedoočka
18.01.10,19:22
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/128285-mini-stretko-na-vychode-post1258519.html#post1258519)
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov


pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/



o 16 .00 hodine.



V prípade účasti, prosíme,aby ste dali svoj súhlas pod príspevok a my Vás dopíšeme do zoznamu.



hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek
nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.

pribudla nám účasťou jedna sympatizantka porady a bibiana11. /dúfam,že to bolo prihlásenie/. sympatizanti sa nám rozmnožujú...;):D

s potešením oznamujem, že sa k nám pripája Mgr.Shrek
hnedoočka
18.01.10,19:24
s potešením oznamujem, že sa k nám pripája Mgr.Shrek

a ak dobre počítam,tak je nás dohromady 26:)

ešte niekto váha?:confused:;)
Mgr.Shrek
18.01.10,19:49
s potešením oznamujem, že sa k nám pripája Mgr.Shrek

Ďakujééém...aj mne je potešením, že Vás spoznám :D:D
katarina.j
18.01.10,21:16
Tu tu tu tu :D:D:D
:):D:)
bibiana11
19.01.10,03:40
s potešením oznamujem, že sa k nám pripája Mgr.Shrek

ano, ja som sa prihlásila, chcela by som sa s Vami osobne zoznámiť,


s pozdravom
hnedoočka
19.01.10,05:27
ano, ja som sa prihlásila, chcela by som sa s Vami osobne zoznámiť,


s pozdravom

bibianka ,tak som to aj pochopila a samozrejme , že sa na teba tešíme!;):D
Mgr.Shrek
19.01.10,05:54
:):D:)

veď sme sa mali hlásiť nie?? :D
erzet
19.01.10,06:03
s potešením oznamujem, že sa k nám pripája Mgr.Shrek
Hurá. a keby prišla aj Fiona.
hnedoočka
19.01.10,06:06
Hurá. a keby prišla aj Fiona.

Fiony tam budú , ale erzet nám bude chýbať!;):D
drobeceva
19.01.10,06:14
Fiony tam budú , ale erzet nám bude chýbať!;):D
Robo /erzet/, vieš, že ja mám podĺžnosti voči Tebe. Na oplátku Ti posielam dopravný prostriedok, aby si nás potešil svojou účasťou.
http://common.mylivepage.net/global/image.gifhttp://common.mylivepage.net/global/image.gif
http://common.mylivepage.net/global/image.gifhttp://svetpohladnic.sk/spohladnice/images/svg010.jpg (http://svetpohladnic.sk/obrazok/lietadla/stihacka/950.html)
Hnedoočka sa pýta, či Ťa môže doplniť do zoznamu
http://common.mylivepage.net/global/image.gif
Mgr.Shrek
19.01.10,06:46
Fiony tam budú , ale erzet nám bude chýbať!;):D

Tak to je super...aspoň budem mať z čoho vyberať :D:D
m.hladka
19.01.10,07:34
Ja Vám možno chýbať nebudem, ale prídem!!!!!!!!

tešíííííííííííííííííííím

;)m.hladka+1;)
azla
19.01.10,07:38
Ja Vám možno chýbať nebudem, ale prídem!!!!!!!!

tešíííííííííííííííííííím

;)m.hladka+1;)

Akože ???.......
Práve, keby si neprišla, tak by si nám chýbala.:mee:

Tešíme sa. :)
( plus jednotka je tá istá, čo na Liptove ? )
drobeceva
19.01.10,07:45
Ja Vám možno chýbať nebudem, ale prídem!!!!!!!!

tešíííííííííííííííííííím

;)m.hladka+1;)
akože by nie ;)? Bez Teba +1 si to ani nevieme predstaviť. /Double L.Ján?/
aj my sa tešííííííme:)
hnedoočka
19.01.10,07:50
[QUOTE=hnedoočka;1261821]
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov


pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/


o 16 .00 hodine.


hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek

katjab
m.hladka +1
nemáte nad čím váhať, v tomto prípade platí, čím viac,tým lepšie.


Hurááá, 29! kto bude 30 ?
katarina.j
19.01.10,08:20
veď sme sa mali hlásiť nie?? :D
ok, tak som to aj brala:):Da nezabudni na stretku hladat Fionu, určite tam bude.oslíka a ani kocúra tam neber, možno sa ti zíde perníček....juj, ale som zbehla v tej rozpravke-vdaka mojim detom:D:D
AdaG
19.01.10,08:25
... takže, poslušne hlásim, že už som tu!!!!!!!! :-))))
drobeceva
19.01.10,08:27
... takže, poslušne hlásim, že už som tu!!!!!!!! :-))))
jéééééj, konečne, Aďka sa nám prebudila zo zimného spánku;) vydrž, čochvíľa si v zozname;)
...teškááááme sa.....
AdaG
19.01.10,08:32
jéééééj, konečne, Aďka sa nám prebudila zo zimného spánku;) vydrž, čochvíľa si v zozname;)
...teškááááme sa.....
Šak vieš, že nespím, naopak, sííííííííííííííííííílno pracujem a tečie mi z nosaa:(:cool::mee:
Ale ja som bola na všetkých Superstretkách (okrem peršeho), takže ani toto nemôžem vynechať
PS: SLEČNY,AJ VÁS ZVEZIEM ;)
drobeceva
19.01.10,08:35
Šak vieš, že nespím, naopak, sííííííííííííííííííílno pracujem a tečie mi z nosaa:(:cool::mee:
Ale ja som bola na všetkých Superstretkách (okrem peršeho), takže ani toto nemôžem vynechať
PS: SLEČNY,AJ VÁS ZVEZIEM ;)
Šak ja víííííím, že tak pracuješ, čo nemáš ani na Poradu času kuki;)
Jasné, bez Teba žiadne stretko;)
P.S. Ešte si voláme, upresníme:)
m.hladka
19.01.10,08:53
Akože ???.......
Práve, keby si neprišla, tak by si nám chýbala.:mee:

Tešíme sa. :)
( plus jednotka je tá istá, čo na Liptove ? )

:D:D:D áno, nestriedam!

tešíííííím aj na Teba, papa
AdaG
19.01.10,08:59
Deťúrence, zabezpečila som aj ďalšieho chlapa, príde aj Vlado66... apoň sľúbil:):D, prihlási sa...;)
sito
19.01.10,09:49
nehrozí...Marcel ty spolu s Jareckom patríte medzi sympatizantov, ktorí majú dovolené prísť i v hodine dvanástej!;)

Žeby, keby bola cesta zo stanice na miesto stretnutia vyznačená? Neviem? Možno by to vyskočilo na 99 %. Možno?
atka4
19.01.10,09:53
..........:mee::mee::mee:
...........tak to ma ale fakt mrzí, dovalila by som sa rada, pretože sa rada zoznámim s mojimi internetovými priateľmi + už by malo byť po skúškovom /ak nebudú pravda opraváky :-(/, ale ideme na 50-tku dobrému mnohoročnému známemu, už avízovaná oslava a sľúbená účasť z našej strany (t.j. manželovej a mojej)
:mee::mee::mee:
...bol by to pre mňa po dlhom čase (učenia u mučenia) príjemný momernt v týchto dňoch....
Mgr.Shrek
19.01.10,09:58
ok, tak som to aj brala:):Da nezabudni na stretku hladat Fionu, určite tam bude.oslíka a ani kocúra tam neber, možno sa ti zíde perníček....juj, ale som zbehla v tej rozpravke-vdaka mojim detom:D:D

A ako ju spoznám??:D:D a myslím, že v takej pokročilejšej hodine tam možno už aj oslík bude a možno aj kocúrik :D:D
No ale neviem, ako to prebieha...len pre istotu...mám si obliecť cravate noire, alebo cravate blanche? :D:D
katarina.j
19.01.10,10:10
A ako ju spoznám??:D:D a myslím, že v takej pokročilejšej hodine tam možno už aj oslík bude a možno aj kocúrik :D:D
No ale neviem, ako to prebieha...len pre istotu...mám si obliecť cravate noire, alebo cravate blanche? :D:D
ako spoznas Fionu?ty žartuješ:D:Dsvoju osudovu lasku vycitis srdiečkom:)ako že čo si mas obliect? no ako shrek:D:D:Dzeleny ksicht,sexy hneda vestička a nohavice:D:D:Dtak vazne, s odevami ti neporadim, tiez som este neabsolvovala stretko-ale určite nemusiš chodit nahodeny, ved tam bude uvolnena atmosfera-takze to nepokazis ani riflami a trikom:)
Vlado66
19.01.10,10:14
Čafte, no ako to tak pozeram, vyzera to že budem ten jubilejny 30-ty..? :)
JarkaL
19.01.10,10:14
Pre Mgr.Shrek

Náhodou, je dobre mať na stretku maskota, aj v do Pezinka prišla jedna bosorka na metle (okrem tej, čo priletela z Východu v krabičke). Keď som ju uvidela neďaleko kotlíka, už mi tam chýbala len perníková chalúpka.
Však, Jamija?
Mgr.Shrek
19.01.10,10:28
Pre Mgr.Shrek

Náhodou, je dobre mať na stretku maskota, aj v do Pezinka prišla jedna bosorka na metle (okrem tej, čo priletela z Východu v krabičke). Keď som ju uvidela neďaleko kotlíka, už mi tam chýbala len perníková chalúpka.
Však, Jamija?

Aha, takže ja budem maskot pre Prešovské ministretko na východe hej?? Chápem to správne?? :D

Pre katarinu.j
Veď počkaj, je už niečo vymyslím, čo na seba hodím, aby ste vedeli, že to ja som Mgr.Shrek :D:D
hnedoočka
19.01.10,10:30
[QUOTE=hnedoočka;1262313][
Všetkých, ktorí sa tešia na nových priateľov, družnú debatu a príjemné posedenie uprostred stresujúcich pracovných návalov


pozývame na MINI / maxi / STRETKO NA VÝCHODE

ktoré sa uskutoční dňa 5.2.2010 v PREŠOVE v priestoroch /upresníme/


o 16 .00 hodine.


hnedoočka
drobeceva
Daniela SĽ
EMILY04
Infarkt + 1
Jara
Lenka1979
Milan Benka
Zitulda
azla
cactus
danushka
kjara
kkllc
margaretka71
mgm
tuta
tutiola
zsazsula
MonikaC
Gabhus
Majka67
emily
bibiana11

Mgr.Shrek
katjab
m.hladka +1

AdaG
Vlado66
buchac/zatiaľ na 70%/
hnedoočka
19.01.10,10:33
Aha, takže ja budem maskot pre Prešovské ministretko na východe hej?? Chápem to správne?? :D

Pre katarinu.j
Veď počkaj, je už niečo vymyslím, čo na seba hodím, aby ste vedeli, že to ja som Mgr.Shrek :D:D

bomba! už vidím, že o zábavu nebude núdza!;):D:D
katarina.j
19.01.10,10:37
Aha, takže ja budem maskot pre Prešovské ministretko na východe hej?? Chápem to správne?? :D

Pre katarinu.j
Veď počkaj, je už niečo vymyslím, čo na seba hodím, aby ste vedeli, že to ja som Mgr.Shrek :D:D
no toho sa určite dámy neboja-vidíme ze si fešák-či šrác-uz som dopletená. určite sa na teba tešia všetke "Fionky", tak si to užite:)