mortis666
14.01.10,11:22
Zdravim.chcel by som velmi pekne poprosit o pomoc s Microsoft Office.mam verziu 2003 a zakazdym ked chcem spustit trebars Word pise ze cakajte kym system Windows nakonfiguruje Office 2003.trva to dost dlho az potom otvori dokumet.doteras som tento problem nemal mal som predtym OfficeXP a islo vsetko v poho.potom som preinstalovat Office 2003 a zacalo to robil.skusal som aj Office 2007 a robi to i pri nom.neviete niekto poradit ako tento problem odstranit.uz sa tu nieco podobne riesilo len som to akosi nepochopil.diky za radu
Blankake
14.01.10,10:26
Niečo sa riešilo tu:

http://www.porada.sk/t98302-instalacia-ms-office-2007-pre-studentov-a-domacnosti.html

Ja som mala tiež tento problém a zistila som, že som mala v notebooku nainštalovanú nejakú skúšobnú verziu MS Office (asi predvolene výrobcom). Keď som ju odinštalovala, problém s konfiguráciou prestal.;)
mortis666
14.01.10,17:30
aj to som vyskusal ale bohuzial robi to stale som z toho na hlavu a zase nechce sa mi koli tomu preinstaluvat cely OS :(
MYSTERYouse
14.01.10,21:05
V ramci MS office aplikacii existuje tool, ktory automaticky opravi instalaciu aktualnej verzie officu 2003 bez toho aby si ho musel nanovo instalovat.

Otvor danu aplikaciu (word, excel etc.), menu Pomoc/Help.
Vyber Detect and Repair resp. Opravit instalaciu (alebo nieco podobne v SK jazyku)

Vyskusaj, ak nepomoze napis.
mortis666
16.01.10,07:11
no skusil som ale bohuzial robi stale to iste.niekde som sa docital nieco o tom ze by bolo treba mozno prepisat resp. opravit nieco v registroch ale to ja bohuzial neviem.nechapem to fakcil mi office v pohode akonahle som nainstaloval office 2003 zacalo to robit a po opakovanej preinstalacii office XP,2003,2007 pri kazdej verzii to robi..:(
mortis666
24.02.10,16:51
neviete mi dat este nejaky typ ako nato?skusil som uz skoro vsetko :((((
MikiHalasko
12.05.10,12:48
ahoj!
pls. ak vo worde nefunguje oprava pravopisu je mozne ze je chyba v, rozne riesenia nezabrali :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\ Word\Document Inspectors\Comments And Revisions

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\ Word\Document Inspectors\Custom XML

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\ Word\Document Inspectors\Document Properties and Personal Information

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\ Word\Document Inspectors\Headers and Footers

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\ Word\Document Inspectors\Hidden Text

alebo je to inde?
pri reinstal sa neda zakliknut oprava pravopisu.
ine info neviem dat, zatial.
dik
kamowski
13.05.10,05:25
potom som preinstalovat Office 2003 a zacalo to robil.

Ak si MSO preinštaloval, napadá ma jedna možnosť:

- ak inštaluješ ako 1. MS Office, pri inštalácii tlačiarne (skener, multifun. zariadenie...) sw od tlačiarne nájde MS Office a nainštaluje ovládače pre spoluprácu
- ak inštaluješ ako 1. tlačiareň, potom MSO nájde tlačiareň a hľadá ovládače pre spoluprácu s konkrétnou tlačiarňou ale ich nenájde, tak inštaluje univerzálne ovládače a zrejme toto sa ti zobrazuje.
Toto je asi tvoj prípad, skús preinštalovať ovládače k svojmu zariadeniu, snáď to pomôže.

P.S. môžu to robiť aj programy na prácu s pdf (pdf creator, Abbyy....) alebo iné prog. ktoré priamo komunikujú s MSO a boli inštalovane pred MSO, ak také máš, tiež ich preinštaluj.