Michelle22
14.01.10,11:59
Ahojte všetci,poraďte mi prosím ako mám zaúčtovať faktúru z III. Q/2009 bez toho,aby som musela podávať dodatočné DP?:confused: Dá sa to vôbec? Pracujem v MRP Win. Veľmi pekne ďakujem....
lenkam68
14.01.10,12:06
Ak máš na mysli došlú faktúru a dodatočné k DPH, tak ju zúčtuješ teraz, kedy si faktúru dostala - § 51 zákona o DPH.
Michelle22
15.01.10,12:10
Ak som správne pochopila..... typ DPH dám §51 . Dátum zaradenia a odčítania dane bude už októbrový? (Faktúry boli vystavené koncom septembra)..... ďakujem.