evinda
14.01.10,13:33
Ahojte, vie mi niekto poradiť? Menila som čiernu kazetu, kupila som original.Po vloženi som dala zarovnavaciu tlač.No zakaždym keď spustim tlačiareň tak mi tam vypiše zarovnanie kaziet.Takže mi nejde ani skener, ani kopirka , pokial nedam tlač na zarovnanie. Ako mam postupovať. Ďakujem Eva
domenico.office
14.01.10,13:14
Nedokončíš ten proces vyrovnania, nastavenia a tlač skúšobnej stránky. Stretol som sa už s tým a kým neukončíš tento proces, stále to bude vypisovať.
evinda
14.01.10,13:20
To mam zakaždym pri spusteni davat tlac na zarovnanie kaziet?
domenico.office
14.01.10,13:24
Nie, len raz dokončiť celý proces. Potom už nebude treba zarovnávať kazety.
evinda
14.01.10,13:49
skusala som teraz ale mi pise za proces zlyhal , co s tym?
domenico.office
14.01.10,14:06
Skús ju preinštalovať, nezabudni po preinštalovaní si bude žiadať zarovnať kazety a musíš všetko urobiť, ako píše... neviem či v slonenčine (češtine), ale uskutočni všetky kroky, ktoré chce a zvyčajne na koniec vytlačí skúšobnú stránku.
evinda
14.01.10,14:11
uz som to dala 3 x zarovnat a zakaždym to zlyha
domenico.office
14.01.10,14:20
Preto by som asi odinštaloval obslužný program a nainštaloval nanovo, môže byť niekde chyba.
jojom
14.01.10,15:23
Preto by som asi odinštaloval obslužný program a nainštaloval nanovo, môže byť niekde chyba.

Presne tak, odinštalovať, ale ešte by som reštartoval pre istotu aj pc ( ak neponúkne sám pc ) a potom nainštalovať nanovo, zarovnať tlač, a mohlo by to byť ok.
evinda
14.01.10,15:25
dakujem vyskusam
domenico.office
14.01.10,15:30
Ak to budeš robiť, postupuj podľa návodu. V prvom rade sa inštaluje CD, ktoré ťa v určitej časti vyzve na pripojenie tlačiarne k USB portu. Aj toto sú časté chyby pri inštalácii tlačiarne a dôsledky zblbnutia niektorej časti v inštalácii.
misoft
14.01.10,17:52
Presne ako poukazuje domenico.office. Na CD sú predsa potrebné súbory a ovládače k zariadeniu a OS predsa toto nutne potrebuje, pretože bez toho nevie presne, od čoho sa mu zastrčil chvostík do jeho dierky :D. No a potom hľadá a hľadá a nakoniec tam hodí nejaký podobný ovládač zo svojej zbierky, ale nie ten originálny.