Vildo21
14.01.10,14:52
Dobry den.Chcel by som zacat v podnikani,na volnu zivnost,ale nemam na to dost financií,a preto rozmislam na pozicke,ale to by som chcel vtedy ked uz by som mal zivnostensky list,ale som cital ze treba dodat učel a miesto vykonania,inak to mi nedaju.Kedze chcel by som otvorit obchod,potrebujem miesto prenajimat,len ked nemam z coho,a ani by som este nechcel dovtedy kym by som nemal živnostensky list,tak ako by som mal zacat?Viete mi niako poradit v tom?Dakujem
ludex
14.01.10,14:10
Dobry den.Chcel by som zacat v podnikani,na volnu zivnost,ale nemam na to dost financií,a preto rozmislam na pozicke,ale to by som chcel vtedy ked uz by som mal zivnostensky list,ale som cital ze treba dodat učel a miesto vykonania,inak to mi nedaju.Kedze chcel by som otvorit obchod,potrebujem miesto prenajimat,len ked nemam z coho,a ani by som este nechcel dovtedy kym by som nemal živnostensky list,tak ako by som mal zacat?Viete mi niako poradit v tom?Dakujem


Prečítaj si hrubo označené slová a trocha porozmýšlaj.

Aj keď si vybavíš živnost. list,v žiadnej banke Ti ako začínajúcemu podnikatelovi pôžičku nedajú min. 2 roky!!

Ale poradím Ti! Keď si už začal čítať,tak čítaj ďalej a vela.Vyhladávaj články, ako začiatky podnikania,vybavenie živnost. listu,prevádzka obchodu,základný finančný kapitál a pod. Skús sa samovzdelávať,aby si mal aspoň základné info. o podnikaní. Na nete je toho vela. ;):);)