belphegor
14.01.10,17:35
Ahojte,

moze mi niekto poradit kde by som stiahol podnikatelsky plan na LEKAREN ???

dakujem
warrior
14.01.10,21:24
fúúúúúúúúúúúha, trúfaš si ak ideš na lekáreň ....
belphegor
15.01.10,15:59
a vies mi povedat o tom aj nieco blizsie, popripade, kde stiahnem nejaky vzor podnikatelskeho planu ??
BLINDSIDE
17.01.10,06:31
Skôr ako stiahneš "vzor" alebo čo vlastne hľadáš, oni stiahnu z trhu Teba
zdenka131
17.01.10,07:09
Na porade nájdeš veľa informácii ohľadom podnikateľského zámeru . Stačí si len vyhľadať a prepracovať na svoje podmienky.
Napr: http://www.porada.sk/t32214-podnikatelsky-zamer.html
http://www.porada.sk/t6298-podnikatelsky-plan.html , ...
Štruktúra:
Obchodné meno:
Sídlo:
Právna forma:
Predmet činnosti:
OBJEKT VÝROBY
Opis produktu:
Vstupy:
materiálne:

finančné:
Dodávatelia:
Transformačný proces:
PERSONÁL
Organizačná štruktúra


Získavanie nových pracovníkov:
Motivovanie pracovníkov:
NÁVRH KONTROLNÉHO SYSTÉMU
Návrh opatrení pre riadiaci subjekt:
.TRHOVÉ ODHADY
ZÁKAZNÍK
KONKURENCIA
Výhody oproti konkurencii:
Nevýhody oproti konkurencii:
Stratégia a strategické ciele firmy
belphegor
17.01.10,11:26
Nejde mi ani tak o teoriu ale o povinne vybavenie a zariadenie, skladove podmienky, softwerove vybavenie a podobne
veronikasad
17.01.10,11:29
Nejde mi ani tak o teoriu ale o povinne vybavenie a zariadenie, skladove podmienky, softwerove vybavenie a podobne
na PORADe nájdeš prevažne podnikatelské plány v súvislosti so získaním dotácie na samostatne zárobkovú činnosť, ktoré si treba prispôsobiť na vlastné podmienky.
Ty zrejme hladáš niečo iné ...
zdenka131
17.01.10,11:38
na PORADe nájdeš prevažne podnikatelské plány v súvislosti so získaním dotácie na samostatne zárobkovú činnosť, ktoré si treba prispôsobiť na vlastné podmienky.
Ty zrejme hladáš niečo iné ...

V danej téme je uvedené, že zadávateľ hľadá podnikateľský plán. Myslím si, že sa v úvode trochu nesprávne vyjadril, čo vlastne hľadá. ;)
belphegor
17.01.10,21:55
beriem to tak, ze v kvalitne spracovanom podnikatelskom plane by mal byt konkretny rozpis nakladou na zalozenie prevadzky + zdroje a podobne
veronikasad
17.01.10,22:44
beriem to tak, ze v kvalitne spracovanom podnikatelskom plane by mal byt konkretny rozpis nakladou na zalozenie prevadzky + zdroje a podobne
na aký účel potrebuješ ten podn. plán ? To čo požaduješ nie je nutné tak podrobne rozpisovať pre Úrad práce za účelom získania dotácie. Samozrejme, aj tu je prílohou PP tabulka s predpokladanými príjmami a výdavkami ...
belphegor
18.01.10,09:46
hlavne to potrebujem pre seba aby som vedel odhadnut pociatocny kapital + nejaku rezervu, popripade co si viem zabezpecit svojpomocne a do coho musim investovat, rozdelit investicie na jednorazovo popripade na splatky a podobne
veronikasad
18.01.10,09:49
hlavne to potrebujem pre seba aby som vedel odhadnut pociatocny kapital + nejaku rezervu, popripade co si viem zabezpecit svojpomocne a do coho musim investovat, rozdelit investicie na jednorazovo popripade na splatky a podobne
taký podn. plán na PORADe nenájdeš - možno ochotného poraďáka, ktorý ti ponúkne pomoc s jeho spracovaním ...
BXLmiami
18.01.10,10:25
Nejde mi ani tak o teoriu ale o povinne vybavenie a zariadenie, skladove podmienky, softwerove vybavenie a podobne

Hľadaj na stránkach ministerstva zdravotníctva a urade verejného zdravotníctva/hygiene/ a tam je uplne presne napísané vybavenie toho ktorého zdravotníckeho zariadenia,čiže aj lekárne.
belphegor
19.01.10,16:34
prezrel som si tie stranky, ale nic take som tam nenasiel, mohla by si mi to presnejsie upresnit ???

dakujem
raver7
19.01.10,20:02
pozri si ss, napísal som ti niečo o podnikateľskom pláne lekárne
BXLmiami
20.01.10,09:13
prezrel som si tie stranky, ale nic take som tam nenasiel, mohla by si mi to presnejsie upresnit ???

dakujem

Presnejšie ti to upresní urad,ked dvihneš telefon a spýtaš sa.
belphegor
20.01.10,10:52
pozri si ss, napísal som ti niečo o podnikateľskom pláne lekárne


pomohlo by mi ak by si mi to poslal. dakujem
rosie
15.11.10,13:43
mixal1
18.11.10,14:05
uff no pokial niesi farmaceut..

len pociatocne naklady rataj v sume desattisice eur.
a to nevravim o sklade s aspon minimalnou zasobou liekov.

mimochodom, vlastnit dnes lekaren uz nieje ziaden biznis, stat ti totiz urci, ake maximalne provizie budes mat.
(aj 3%, ale aj menej)
Indeed
20.08.11,02:32