luckkka
14.01.10,20:41
Dobrý deň,

chcela by som sa informovať, aký je postup pri vstupe noveho spolocnika do sro. a tiez by som potrebovala vzor dodatku k spoločenskej zmluve o vstupe noveho spolocnika..

prosim vas poradte mi.. dakujem
zalobaba
14.01.10,19:54
Dobrý deň,

chcela by som sa informovať, aký je postup pri vstupe noveho spolocnika do sro. a tiez by som potrebovala vzor dodatku k spoločenskej zmluve o vstupe noveho spolocnika..

prosim vas poradte mi.. dakujem


dodatok nie je potrebné vypracovať. dôležité sú úplne iné doklady.
Economic
16.01.10,15:52
Podľa toho či pristupuje spôsobom, že vkladá nový vklad, alebo preberá vklad niektorého z doterajších spoločníkov, resp. spoločníka ? Nekompletne postavená otázka, nie je presne možné poradiť presný postup. No pokiaľ sa v tejto problematike nevyznáš, púšťaš sa na dosť tenký ľad...
luckkka
16.01.10,17:14
Teda ake doklady potrebujem k vstupu?

nieje mi to jasne, ale zistujem to pre svojho znameho, a zaujima to aj mna, takze som sa rozhodla pridat prispevok, a zistit si ohladom toho nieco viac.. Ako viem tak vstupuje stym ze vklada svoj vklad..
Economic
16.01.10,17:20
Teda ake doklady potrebujem k vstupu?

nieje mi to jasne, ale zistujem to pre svojho znameho, a zaujima to aj mna, takze som sa rozhodla pridat prispevok, a zistit si ohladom toho nieco viac.. Ako viem tak vstupuje stym ze vklada svoj vklad..

1. Valné zhromaždenie
2. ak pristupuje nový spoločník, tak vyhlásenie, koľko sa zaväzuje splatiť a musí pristúpiť k spoločenskej zmluve, resp. zaklad. listine
3. úplné znenie spoločenskej zmluvy