lulu 8
14.01.10,23:24
Dobry večer,chystam sa do velkoskladu do starych vajnoroch.Su tam velkosklady vietnamcov.Neviete mi niekto povedat či sa tam oplati ist nakupovat?Ja som z východného slovenska mám to daleko a obavam sa aby som tam nešla zbytočne.Od februara otvaram butik s textilom.Poradil by mi niekto bližšie velkosklad niekde na Východnom slovensku?
yoyo74
14.01.10,22:58
Zdravim, zrejme myslíš ulicu Stará Vajnorská, tam sú sklady. Že vraj sa tam oplatí nakupovať, ale kvalitu tovaru ti tam nikto samozrejme nezaručí. Takže koľko reklamácií budeš mať, skús posúdiť ...
pizzanoel
15.01.10,14:54
no teda hej s tou kvalitou suhlasim. Ja Tam tiez nakupujem do obchodu nejake veci ked zoberem napriklad 15 kusov bateriek tak potom zistim ze 7 kusov je zlych.... Mas to tam sice za fakt ludove ceny ale treba davat bacha co kupujes.... A co sa tyka textilu tak s tym nemam tam az take skusenosti lebo sa venujem skor priemyselnemu tovaru. Ale textilu tam je teda dost hlavne su tam taky dodavatelia ktora robia pre tie lacne obchody ako je napr. simba. je tam taky sklad Just play a tam maju handry, nie je to drahe ale neviem ci to tam nie je nejako obmedzene asi min. nakup je 1000 eur. No neviem presne ale niektory to tam maly zvonka na tych skladoch napisane.... Asi podla toho na akych cinanov natrafis... Ja som pocula ze najlepsie je nakupovat taketo veci ako handry a priem.tovar niekde v budapesti ze je to tam fakt lacne. Nevie niekto kde to tam je? Presnu adresu alebo nejaky kontakt? Vraj by to malo byt niekde blizko tržnice asu tam 2 mcdonaldy to som pocula ale adresu neviem. keby to niekto vedel tak by to sem mohol napisat, isla by som sa tam kuknut...
lulu 8
15.01.10,19:51
Dakujem ti za odpoved pizzanoel.Ja som tak isto niekde na nete čitala za budapešt ale neviem nič.Vraj chodia aj na nakupy do polska tak na polsko mám kontak ale nebola som tam.Tak na začiatok ja budem kupovat vela handier tak mne to nevadi že tam maju obmedzene,ja len sa bojim aby som tam nešla s velky autom na tovar a zistim že je to drahe.Ale jak mi pišeš že je to fakt za ludove ceny tak to je super.A mohol-a by si mi niečo napisat niejaky priklad čo tam tak stoji?A ked sa možem spytat jak ti funguje tvoj obchod?Velmi dakujem za tvoju odpoved aj inych ludi ked mi niekto odpiše.
lulu 8
15.01.10,20:01
aj tebe dakujem yoyo74
Marína
15.01.10,21:47
tetrisss
16.01.10,10:06
Pokial nemas okolo seba velkosklady, na vychode vobec netusim ci, ale kedysi som chodila do B.Bystrice, ale to je jednak porusene a to co tam ostalo je pomerne drahe a vsetko to najdes na Vajnorskej. Samozrejme tam je vela firiem, za den ich ani neprejdes, na prvykrat sa budes musiet spolahnut na svoj usuduk, su tam firmy aj solidne, nikdy som nemala problem s reklamaciami, dokonca ani s takymi, co by som ja osobne neuznala, a pomaly si musis vybudovat dobry vztah a dostanes aj lepsie ceny. Na prvy sup sa budes citit ako alenka v risi divov:). Treba dat pozor na tykanie, oni ho velmi dobre rozlisuju, aj ked niektori si myslia, ze nie. Urcite ak mas dostatocnu hotovost, nakupis.
pizzanoel
16.01.10,16:18
Dakujem ti za odpoved pizzanoel.Ja som tak isto niekde na nete čitala za budapešt ale neviem nič.Vraj chodia aj na nakupy do polska tak na polsko mám kontak ale nebola som tam.Tak na začiatok ja budem kupovat vela handier tak mne to nevadi že tam maju obmedzene,ja len sa bojim aby som tam nešla s velky autom na tovar a zistim že je to drahe.Ale jak mi pišeš že je to fakt za ludove ceny tak to je super.A mohol-a by si mi niečo napisat niejaky priklad čo tam tak stoji?A ked sa možem spytat jak ti funguje tvoj obchod?Velmi dakujem za tvoju odpoved aj inych ludi ked mi niekto odpiše.

No drahe to urcite nie je... Ja teda textil moc nekukam lebo mam iny obchod ale raz som tam vosla do jedneho skladu s kabelkami, kufre...a viac menej take rupsaky. Tak napr.: rupsak tam stal nejake 1,20.... potom kabelka 2 eura.... Co si myslim ze je fakt dost lacne. Ako ked si pozres ceny v sklade a ceny normalnom obchode tak sa da na tom zarobit....Ja som pocula ze este su aj nejake sklady v Brne a tiez je to tam vraj dobre ale kde presne to neviem...
miriam markova
12.03.11,14:39
poradi mi niekto otvaracie hodiny vo vajnoroch velkosklady dakujem