marmajs
15.01.10,11:12
Prosím Vás o radu...
V práci mi bolo pridelené referenské vozidlo a preto by som si chcela zabezpečiť poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi. V ktorej poisťovni je to v súčastnosti najvýhodnejšie, prípadne aké máte osobné skusenosti???
Ďakujem ;)
peter977
24.03.10,11:32
Dobrý deň,

dôležité je vedieť, či je to vozdilo havaríjne poistené alebo nie!
Dosť to zaváži

Vyberajte si poisťovňu s maximálne 10 % spoluúčasťou.

Ak chcete bližšie informácie napíšte na :peter.kral...post.sk
lenka46
23.07.10,06:38
momentalne som otcovi uzatvarala v qbe poistovni cez intaernet rocna splatka je 63 eur len zalezi na aku sumu to chcete a tak
stewo
23.07.10,08:35
treba si hlavne prestudovat poistne podmienky a hlavne vyluky z poistenia.Ak dobre viem ,lebo mam tiez z tym dost skusenosti , tie poistky su stale na dva veci :-) , skodu sposobenu na firemnom aute vam nik nepreplati.Na to je vyluka z poistenia,taktiez strata a kradez zverenych veci.Ak vam ukradnu napr firmeny notebook z auta ,tak vam to tiez nik nezaplati lebo ste ho napr.nemala ulozeny v kufri MV.A pri kradezi veci z kufra je na to HP vozidla.Nepozerajte na cenu poistenia ale prestudujte si hlavne vyluky z poistenia na co sa poistenie nevztahuje.Potom pochopite ze je vam tato poistka zbytocna.Ja som mal tiez taketo poistenie v Allianzi a skodu v hodnote 650 Eur som si hradil sam.Ak zamestnavatel od vas vyzaduje taketo poistenie , bolo by dobre k pracovnej zmluve podpisat dodatok k zmluve , ze vy si poistenie uzatvorite take a v takej poistovni aku vam vyberie zamestnavatel , ale ze v pripade skody si z danej poistky likviduje a vybavuje skodu zamestnavatel sam alebo jej poverena osoba.Tym sa vyhnete mnozstvu problemov.
peter977
23.07.10,10:24
momentalne som otcovi uzatvarala v qbe poistovni cez intaernet rocna splatka je 63 eur len zalezi na aku sumu to chcete a tak

Lenka poistné sa vypočíta podľa hrubého ročné príjmu!

Takže niekomu to môže výjsť aj 2x drahšie!

Okrem toho poisťoval by som v poisťovni, kde nie je toľko výluk, nie ako v qbe