Gabca
15.01.10,15:40
Veľa personálnych agentúr ponúka tzv. brigádnicky servis. Vie mi niekto vysvetliť presne o čo ide? Je to systém asi taký, že zamestnávajú brigádnikov a potom ich vyšlú na prácu inému zamestnávateľovi? Alebo len sprostredkujú brigádu? Je na túto činnosť potrebné dáke povolenie?
Gabca
15.01.10,15:02
nieje tu nikto, kto pracuje v tejto oblasti?
Gabca
20.01.10,11:53
Nikto nepracuje v danej oblasti?
buchač
20.01.10,12:07
Veľa personálnych agentúr ponúka tzv. brigádnicky servis. Vie mi niekto vysvetliť presne o čo ide? Je to systém asi taký, že zamestnávajú brigádnikov a potom ich vyšlú na prácu inému zamestnávateľovi? Alebo len sprostredkujú brigádu? Je na túto činnosť potrebné dáke povolenie?

Napríklad v Košiciach najväčší sprostredkovateľ ...

http://www.studentservis.sk/main.php?modul=pobocka&task=ke

Ide o to , že poniektoré veĺké firmy ako také sa nezapodievajú takouto pesonálnou politikou .
Jedná sa hlavne o veľké hypermarkety .
Tie majú zopár stálych zamestnancov na trvalý pracovný pomer , v prípade potreby si potom cez takéto agentúry vyžiadajú potrebný počet brigádnikov na potrebný počet oddelení , dní či hodín ...
He , he a potom to tak aj vyzerá .....;):---:D...ach jo ....

Poznám však aj prípady , že z takejto agentúry si zobral - objednal pracovníkov aj súkromník na rôzne práce ...sťahovanie , práce na stavbe rodinného domu a podobne ...
Potom agentúra vyfakturuje firme náklady , vezme províziu a zvyšok dostane brigádnik .
jales
20.01.10,12:48
Neviem, či je to presne to isté z brigádnickym servisom, ale myslím si, že je to v podstate to isté ako keď Ti agentúry prenajímajú zamestnancov. Upravuje to § 58 v ZP. Výhodou tohto je, že Ti odpadá administratíva pri prijímaní zamestnancov, hlavne, keď potrebuješ pracovníkov na krátku dobu. Agentúry môžu aj neustále reťaziť pracovné pomery, čo zamestnávateľ nemôže. My sme to jeden čas využívali pre zabezpečenie operátorov výroby, ale vedúci s nimi neboli spokojní, lebo títo zamestnanci sa často striedali, vždy bolo treba niekoho zaúčať a náklady boli ešte vyššie ako na vlastných zamestnancov. A podstate za všetko ostatné si zodpovedná tak ako keby to bol Tvoj zamestnanec (myslím napr. bezpečnosť, lebo jeden z nich mal pracovný úraz a mali sme s tým veľké problémy).
Gabca
21.01.10,09:24
Ja som to myslela z pohladu tej agentury. Ono totizto agentura docasneho zamestnavania nemoze zamestnavat brigadnikov a tych prenajimat inam firmam, musia byt v riadnom pracovnom pomere. Mna zaujima na zaklade akeho povolenia, alebo akeho paragrafu ZP moze jeden zamestnavatel zamestnavat brigadnikov a tych prepoziciavat iným zamestnavatelom. Agentury maju tuto cinnost reklamovanu na svojich strankach ako brigadnicky servis, ale tento pojem ZP nepozna.
Gabca
21.01.10,15:10
posuvam
Gabca
22.01.10,13:22
posuvam
Gabca
02.02.10,14:36
posuvam
fialka m
02.02.10,18:56
vacsinou to funguje na zaklade objednavok....cize klient si objedna brigadnikov a dohodarov a agentura im ich doda :-)
Gabca
04.02.10,09:12
No to mi je jasne, ze musi byt objednavka, alebo lepsie povedane zmluva. Lenze podla ZP moze jeden zamestnavatel prepozicat druhemu zamestnavatelovi ludi len na zaklade povolenia ADZ, a ADZ nemoze zamestavat brigadnikov.