bibiana11
15.01.10,16:33
Chcem sa Vás opýtať, či nemá náhodou niekto skúsenosti s rozšírením kvalifikácie o Informatiku.
Myslela som na UPJS v Košiciach, tam je možné externe absolvovať tento predmet, ale mám obavy, či by som to zvládla.
Keby ste mi vedeli niekto, kto má s tým skúsenosti popísať náročnosť tohto štúdia a predpoklady zvládnutia.
Vopred Vám ďakujem
Fero11
15.01.10,16:16
pozri si osnovy predmetov sylaby a uvidis :) alebo to copni sem a mi ti povieme.
(btw co je pre niekoho narocne, pre ineho to moze byt banalita (a naopak))
mecky
15.01.10,16:38
aku aprobaciu mas teraz?
zdenka131
15.01.10,16:46
pozri si osnovy predmetov sylaby a uvidis :) alebo to copni sem a mi ti povieme.
(btw co je pre niekoho narocne, pre ineho to moze byt banalita (a naopak))
Myslím si, že ak sem zadávateľka témy dá sylaby, nikto jej s istotou neodpovie, či štúdium zvládne, pretože nikto z nás nevie, aké má schopnosti a podmienky na učenie a ako už bolo spomenuté, čo je pre niekoho maličkosť, pre iného môže byť náročné. Ale keď človek chce, dokáže veľa - aj vyštudovať zvolenú aprobáciu. :)
zdenka131
15.01.10,17:35
Podľa môjho názoru by tento príspevok bolo vhodnejšie umiestniť do kategórie učitelia. Tam by sa možno našiel niekto, kto má ukončené rozširujúce štúdium informatiky a vedel by poradiť.
bibiana11
16.01.10,05:10
Mám tento príspevok aj v kategórii učitelia už niekoľko dní, ale zatiaľ sa mi nikto neozval, tak preto som tu zaradila.
Mám skončenú Vysokú školu chemickotechnologickú v Bratislave v roku 1983, učím už 15 rokov na obchodnej akadémii.
Som večná študentka, pred rokom som skončila Postpromočné štúdium na Ekonomickej fakulte TUKE.
Bohužiaľ z roka na rok, je menej študentov, tak som dostala nápad rozšíriť svoju kvalifikáciu - dôchodku mám ešte 12 rokov.
Skúsenosti s informatikou - roky učim účtovníctvo na počítači, ale viem že informatika je iné kafé.
Samé programovanie a iné.
Myslím si, že najideálnejšie by bolo, keby sa ozval niekto, kto už konkrétne študoval tento predmet takouto formou.
Sylabi nemám, budem sa informovať a potom uvidím
Snáď dovtedy sa mi aj niekto ozve.
JANOLE
11.08.11,11:39
Mám tento príspevok aj v kategórii učitelia už niekoľko dní, ale zatiaľ sa mi nikto neozval, tak preto som tu zaradila.
Mám skončenú Vysokú školu chemickotechnologickú v Bratislave v roku 1983, učím už 15 rokov na obchodnej akadémii.
Som večná študentka, pred rokom som skončila Postpromočné štúdium na Ekonomickej fakulte TUKE.
Bohužiaľ z roka na rok, je menej študentov, tak som dostala nápad rozšíriť svoju kvalifikáciu - dôchodku mám ešte 12 rokov.
Skúsenosti s informatikou - roky učim účtovníctvo na počítači, ale viem že informatika je iné kafé.
Samé programovanie a iné.
Myslím si, že najideálnejšie by bolo, keby sa ozval niekto, kto už konkrétne študoval tento predmet takouto formou.
Sylabi nemám, budem sa informovať a potom uvidím
Snáď dovtedy sa mi aj niekto ozve.
Dobrý deň Bibiana11 chcem sa opýtať na postpromočné štúdium na Ekonomickej fakulte TUKE. Chcela by som sa prihlásiť, ale neviem akú váhu má to štúdium, ako prebiehajú skúšky, či sa dá zvládnuť atď. Mohla by ste mi info poslať e-mail?