hoya_bella
15.01.10,18:21
Dobry den. Som zivnostnicka, podnikam v odbore sluzieb-zabezpecenia tovaru a jeho dovoz. Podnikam cez internet, kde okrem vykonanych "zakaziek" uverejnujem aj take "odborne clanky"-nieco na sposob "webovej knihy". Ak pisem na urcitu temu, pre nazornu ukazku si dotycnu vec kupim, vyfotim, dam na stranku-je to opodstatneny vydavok-propagujem tu vec. Teraz sa mi vsak jedna o nieco celkom ine.
Rozmyslam o honorovani skusenosti inych ludi. Uz som sa na vyplacanie peniazmi pytala uctovnicky. Zavrhla to s tym, ze by to slo z mojho vrecka. Vtedy sa vsak jednalo o sutaz. Teraz je to vyslovene o tom istom, co robim ja (kupim tovar-odfotim-dam na stranku), akurat, ze by to bola skusenost niekoho ineho (cize, niekto kupi-ziska skusenost-odfoti-posle mne na mail a ja dam na stranku). Mozno by mi "nahraval" 1 fakt. Zatial su vsetky moje spravy verejne. Rozdiel sa prejavi, ked svoje clanky vyhradim pre zakaznikov, a obycajne oznamy a taketo honorovane spravy by zostali verejne.
Poradi niekto? Mozno sa taketo honorovanie spaja s nejakym povolenim, ktore musim mat (nieco ako maju herne).