Lukáš 142
16.01.10,09:11
Caute, potreboval by som poradit nejaky dobry soft na monitorovanie prihlaseni/odhlaseni pouzivatelov.

Skusal som to cez rodicovsku kontrolu ale to len monitoruje iba prve prihlasenie uzivatela a ked hybernuje pocitac tak to "odhlasenie" myslim odpojenie nezaznamena a ani potom nasledne prihlasenie usera kedze bol iba odpojeny ale nie odhlaseny.

Potreboval by som nejaky soft ktory kompletne zaznamena vsetky prihlasenia, odpojenia, nasledne znovupripojenie uctu, odhlasenie, hybernovanie, vypnutie systemu, zapnutie pc.

Ak mi niekto vie poradit, bol by som velmi rad. Najlepsi by bol nejaky freeware. Dik
zdenka131
16.01.10,08:21
Marxio Prihlásenie Logger 1.0
TomasHC
16.01.10,08:57
Lukáš 142
16.01.10,09:39
Normalny Event Log co je v sprave pocitaca ;)



Pripadne pokrocilejsie:

http://www.alxsoft.com/win/logons.html

No pozeral som ten Event Log ale nejak sa v nom neviem orientovat podla ID udalosti. Ja potrebujem nejaky freeware nie trial verziu programu, myslim teraz ten LogonWatcher. Ak mi vies pomoct ako v event logu najdem presne prihlasene, odpojenie a odhlasenie usera a este vypnutie a zapnutie pc tak asi ziadny iny soft nebudem potrebovat. V event logu je vela zaznamov a je tazke sa v nich orientovat a este presne najst zaznam danej udalosti, takze ak pomozes budem rad.
Lukáš 142
16.01.10,09:42
Marxio Prihlásenie Logger 1.0

Na tomto nie je mozne konfigurovat, ktory ucet chcem monitorovat, ktore udalosti atd. takze nic s toho. Ale dakujem za ochotu :).