greenleader
16.01.10,11:02
Zdravim,

U jednej firmy mam webstranku. Poziadal som ich o obnovu zo zalohy pretoze mi ju niekto napadol (hacker). Webstranku zacali obnovovat a v strede procesu som im napisal na icq, ze co s tym teda je.. ze na tom kolega pracuje. v danom case uz bola webstranka nefunkcna kedze stary obsah bol zmazany a pracovalo sa na obnove.

Ked som ziadal o obnovu zo zalohy tak som si pytal aj cenu, nikto mi na to neodpovedal. Urobili zalohu a dnes mi prisiel pekny email ze mam zaplatit 29eur za obnovu zo zalohy.

Mesacny poplatok za sluzbu ktoru mi poskytuju (vraj PROFI riesenie) je cca 9 eur. Vypytali si 3- nasobok mesacneho poplatku a este k tomu PO vykonani.

Na webe ziadne informacie ohladom cien tychto sluzieb nemaju.

Mam sa obratit na SOI?
arizona
16.01.10,10:48
Čo chceš aby riešila SOI ?
Sorry, ale je to aj Tvoja chyba, že obchodné záležitosti riešiš cez ICQ a nie písomne.
Nemáš v zmluve písomne dohodnuté podmienky, ceny atď.? Za čo je ten mesačný poplatok? Iba za bežnú"údržbu", alebo aj odstraňovanie tech. chýb? atd, atd...
Preštuduj zmluvu, príp. si dohodni nejaké dodatky, aby si nabudúce vedel na čom presne si.
( Ja si nikdy nič neobjednávam, ak mi niekto dopredu nechce-nevie povedať
cenu. Považujem to za špekuláciu a neserióznosť. Potom je neskoro sa rozčuľovať)