anellino
16.01.10,12:02
ZABEZPEČÍME ABY VAŠE PENIAZE NAOZAJ POMOHLI. Preto oslovujeme všetkých "poraďákov" s prosbou o pomoc. Naša nedávno vzniknutá NADÁCIA ZA LEPŠÍ ŽIVOT so sídlom na Jazernej 5 v Košiciach by chcela pomôcť ľuďom postihnutým živelnou katastrofou na HAITI, pomôcť v ich bezvýchodiskovej situácii. Každému, kto pomôže finančnou čiastkou a zároveň nám pošle svoju adresu na zalepsizivot@post.sk (zalepsizivot@post.sk) zašleme správu o konkrétnom využití poskytnutých príspevkov. Webová stránka bude k dispozícii po 25.1.2010. Na tejto stránke Vás budeme pravidelne informovať o činnosti nadácie a bude tam zoznam darcov (s ich súhlasom) a výška príspevkov. Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme a dúfame, že naša výzva nezostane bez odozvy. info:0908970008
účet našej nadácie : UniCredit Bank 1079765018/1111 Variabilný symbol 0001
JarkaL
16.01.10,11:57
Myslím, že ľudia skôr dôverujú už známym nadáciám alebo Červenému krížu, predsa podvodníkov je dnes veľa, aj keď tým nechcem v žiadnom prípade povedať, že je to Váš prípad. Naozaj si vážim každého, kto chce pomôcť.
Prepáč.
Johanka
16.01.10,12:31
Myslím, že úplné predstavenie nadácie mal urobiť zakladateľ témy
http://portal.ives.sk/registre/detailRND.do?action=uplny&formular=&id=72482

v dnešnej dobe plnej podvodov a nedôvery ťažko niekto pošle peniaze do neznáma.
anellino
16.01.10,13:41
Ďakujem za pripomienky a "rýchly" skepticizmus. Ako nová nadácia nemôžeme byť na úrovni Červeného kríža. V Košiciach má zakladateľ priaznivé ohlasy, keďže je známy a každý si vie osobne alebo telefonicky ihneď overiť použitie svojich financií. Verím, že Vaše ohlasy neodradia ostatných, ktorí by chceli prispieť. Verím, že ľudia neradi hádžu svoje ťažko zarobené peniažky do hlbokej studne. My chceme robiť všetko prehľadne. Ďakujeme tým, čo to s nami aj napriek promtným negatívnym ohlasom skúsia
arizona
16.01.10,13:58
anellino
17.01.10,18:15
Ďakujeme zatiaľ všetkým, čo na základe tejto výzvy prispeli. Prekvapilo ma, koľkí ľudia majú veľké srdce. Vďaka.
pivko
17.01.10,19:05
Ďakujeme zatiaľ všetkým, čo na základe tejto výzvy prispeli. Prekvapilo ma, koľkí ľudia majú veľké srdce. Vďaka.
Koľký prispeli? Som z KE ,ale o takej nadácii som ešte nepočul a mohli by ste si urobiť aspoň stránku na internete a zadovážiť poriadnu e-mailovu adresu a nie na post.sk:mee:
A ešte by ma zaujímalo ako zabezpečíš načo budú použite peniaze na Haity. Asi nevieš ako funguje Haiti a aký tam je režim a chaos.
220870
17.01.10,19:18
Keď už Vám toľký prispeli mohli by ste napísať aspoň ich iniciály a koľko Vám prispeli.Používate polomafiánske telefónne číslo.Môžete aspoň zverejniť povolenie ministerstva na vedenie finančnej zbierky .Vo vašom profile som sa o vás nedozvedel absolútne nič.Ak už ste taký pomocichtivý mohli ste tam zadať aspoň vašu adresu a celé meno.
buchač
17.01.10,19:58
ZABEZPEČÍME ABY VAŠE PENIAZE NAOZAJ POMOHLI. Preto oslovujeme všetkých "poraďákov" s prosbou o pomoc. Naša nedávno vzniknutá NADÁCIA ZA LEPŠÍ ŽIVOT so sídlom na Jazernej 5 v Košiciach by chcela pomôcť ľuďom postihnutým živelnou katastrofou na HAITI, pomôcť v ich bezvýchodiskovej situácii. Každému, kto pomôže finančnou čiastkou a zároveň nám pošle svoju adresu na zalepsizivot@post.sk (zalepsizivot@post.sk) zašleme správu o konkrétnom využití poskytnutých príspevkov. Webová stránka bude k dispozícii po 25.1.2010. Na tejto stránke Vás budeme pravidelne informovať o činnosti nadácie a bude tam zoznam darcov (s ich súhlasom) a výška príspevkov. Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme a dúfame, že naša výzva nezostane bez odozvy. info:0908970008
účet našej nadácie : UniCredit Bank 1079765018/1111 Variabilný symbol 0001

Po tomto dátume už situácia na Haiti už nebude ani taká zúfalá ...../ obrazne povedané .../

A tých pár šupov , ktoré Tvoja nadácia získa ...veď ani na kávu nebudeš mať ...:cool:
misomiso
18.01.10,21:11
Ja si myslim, ze je dost (relativne) serioznych charitativnych institucii s historiu. Ti, ktori chcu pomoct, maju kde peniaze poslat. Ja osobne by som takto temu (tak, ako bola zadana) zmazal, nevesti to nic dobre.
vitekr
29.01.10,12:33
No, ak bude WEBova stranka k dispozicii po 25.1.2010 tak dnes je 29.1.2010, takze asi naozaj vsetky vyzbierane Evri odisli na Haiti spolu s webovym programatorom a uz im nic nezostalo na zriadenie stranky.....
Takze im skusme trochu pomoct financne, aby si dali dokopy WEB stranku, takze dobri ludia prosim Vas prispejte im aj na novy WEB...