JuKaS
16.01.10,22:48
Prosím, môj PC mi začal vypisovať: please wait while Windows configurace oberon. Potom sa objaví tabuľka, kde si pýta toto. C:\Oberon\(OB760D27-6459-4B46-ACB2-441BEE868347)\oberon.msi, pýta potvrdiť OK a keď to potvrdím, vypíše chybu error 1706 , No valid source could be found for product Oberon. The Windows installer cannot continue..
Budem veľmi povďačná, ak mi niekto poradí, čo s tým.:mee: Bezradná...
Veľká vďaka.
Fero11
17.01.10,06:53
Odporucam ten oberon odinstalovat a potom znova nainstalovat
Stevo5
17.01.10,11:09
Odporucam ten oberon odinstalovat a potom znova nainstalovat
Presne tak, ale ešte by som to doplnil, odstráň z disku všetko čo zostalo po Oberone, potom si prečisti systém aj registre napríklad CCleaner - om. Odstráni poškodené a nepotrebné záznamy. Až potom inštaluj znovu.
JuKaS
17.01.10,12:30
Presne tak, ale ešte by som to doplnil, odstráň z disku všetko čo zostalo po Oberone, potom si prečisti systém aj registre napríklad CCleaner - om. Odstráni poškodené a nepotrebné záznamy. Až potom inštaluj znovu.

Prosím, Fero11, Števo5, kdeže som ja taká "zdatná v PC" :mee::mee::mee:, ani sama neviem, kde by som mala hľadať ten oberon.msi a odinštalovať a potom znovu nainštalovať. Neviem presne ani čoho sa týka ten program. Poradíte ? Ešte raz ďakujem, asi som počítačový antitalent.
Fero11
17.01.10,13:05
Ja som tiez nikdy oberon nevidel ani som o nom nepocul, ale google hovori, ze je to nejaky soft co sa uctovnictva tyka.
Ak ho chces odstranit, tak
start--nastavenia--ovladaci panel -- pridanie, alebo odstranenie programov .... vyhladas ho v zozname programov a das ho odstranit

PS: ak nevies coho sa ten program tyka tak ho uz neinstaluj
Melnick
29.01.10,19:31
Prosím, môj PC mi začal vypisovať: please wait while Windows configurace oberon. Potom sa objaví tabuľka, kde si pýta toto. C:\Oberon\(OB760D27-6459-4B46-ACB2-441BEE868347)\oberon.msi, pýta potvrdiť OK a keď to potvrdím, vypíše chybu error 1706 , No valid source could be found for product Oberon. The Windows installer cannot continue..
Budem veľmi povďačná, ak mi niekto poradí, čo s tým.:mee: Bezradná...
Veľká vďaka.
Zitka a čo Ti na to povedali v Oberone.:eek:
JuKaS
29.01.10,22:22
Majka, nakoniec som dala opraviť inštaláciu z oberonu a ono to samo " zmizlo" a mňa to veľmi potešilo :)