lukask00
17.01.10,10:37
prosim o pomoc vsetkych mam problem so skype ja pocujem vsetko super ale ked hovorim ja tak ten na druhej strane pocuje okrem mojho hlasu dost hlucne bručanie neviem co stym dik za radu vopred
TomasHC
17.01.10,10:34
Zle zasunuty mikrofon? Brum sposobuje nejaka chyba v uzemneni.
dalid
17.01.10,11:09
Nemas nahodou v blizkosti mikrofonu zapnute aj nejake repro, radio alebo nieco podobne?
arizona
17.01.10,11:15
možno pomôže aj (obojstranné) používanie slúchadiel
vapno0
18.01.10,18:14
Rodicia maju podobny problem. Im to blbne koli kamere so zabudovanym mikrofonom.
Duchanito
19.01.10,07:21
popiste ako ho pouzivate. mikrofon externy, zabudovany, repraky alebo sluchadla atd... cim viac napises lahsie sa najde riesenie.

Ja som mal so skype problemy ked som ho pouzival na notebooku kde boli zabudovane repraky kusok od mikrofonu. vznikalo mi echo a bucanie atd.

pripadne by som skusil mikrofon otestovat v inej aplikacii ci je ok.
deane7
19.01.10,08:10
Niekedy pomôže zrušiť hovor a vytočiť znovu. Repráky by tiež nemali byť moc nahlas, vzniká echo. Najlepšie sú sluchátká. A konektory tiež vedia robiť problém. 3,5mm jack pri častom vyťahování je hneď v keli.
alla66
20.01.10,09:19
Dúfam, že nebudem mimotemy
Kde je chyba, keď sa zhováram s priateľkou na Skype, ja ju počujem čisto a zreteľne, ale ona mňa nepočuje vôbec? Problém je v mojom nastavení, alebo chybu treba hľadať na druhej strane linky? Dík:)
Blankake
20.01.10,09:25
Dúfam, že nebudem mimotemy
Kde je chyba, keď sa zhováram s priateľkou na Skype, ja ju počujem čisto a zreteľne, ale ona mňa nepočuje vôbec? Problém je v mojom nastavení, alebo chybu treba hľadať na druhej strane linky? Dík:)
Keď sa rozprávaš s niekým iným, ten Ťa počuje?
alla66
20.01.10,13:15
Keď sa rozprávaš s niekým iným, ten Ťa počuje?
Pred chvíľkou som sa zhovárala...OK. Myslím si, že chybu môže mať priateľka, len ma nič nenapadá, ako jej poradiť.... Niekedy sa rozprávame v pohode a potom sa jej niečo "pohurká" v PC a vôbec ma nepočuje.:confused:
Zitulda
21.01.10,12:43
Dúfam, že nebudem mimotemy
Kde je chyba, keď sa zhováram s priateľkou na Skype, ja ju počujem čisto a zreteľne, ale ona mňa nepočuje vôbec? Problém je v mojom nastavení, alebo chybu treba hľadať na druhej strane linky? Dík:)

:):D ja mám podobný poblém ja moje priateľky nepočujem vôbec, ony vraj áno. Mám nový Windovs 7 Keď som mala XP PROFESIONALprofesionál, nemala som žiadný problém a so mnou nemal tiež nik. Pri XP ULTIMATE som s jednou mohla komunikovať k spokojnosti, pri druhej ma ona počula a ja ju nie. Teraz ich nepočujem ani jednu, oni mna áno a vypíše mi, že okolo mňa je veľký hluk, ktorý ja nepočujem.
Mikrofóny mám zabudovaný v obrazovke, ale vedľa je nej je položený malý v stojančeku. Ak ho priložím a zafúkam nič sa nemení a zvuk nepočuť. Na obrazovke hore mám mini kameru -typ MSI. Oba malé zariadenia om mala aj pred tým, keď všetko šliapalo bez problémov.:confused::eek:
katjab
21.01.10,16:13
Pomoc potrebuje,
mám na počítači antivír AVAST a teraz každú chvílu mi naskakuje nejaký vír pod názvom 9xf8.exe, vzorek "Win32:Rootkit-gen/Rtk/.
Ako to odstrániť, keď nedá sa to ani vymazať ani presunút do truhly. Na chvílu ako keby v poriadku a o pár sekund zas naskočí.
Už ma to zničí 3. deň!
dalid
22.01.10,07:52
Pomoc potrebuje,
mám na počítači antivír AVAST a teraz každú chvílu mi naskakuje nejaký vír pod názvom 9xf8.exe, vzorek "Win32:Rootkit-gen/Rtk/.
Ako to odstrániť, keď nedá sa to ani vymazať ani presunút do truhly. Na chvílu ako keby v poriadku a o pár sekund zas naskočí.
Už ma to zničí 3. deň!

zlezaradil Admin, mohol by si tento prispevok dat na spravne miesto?