brikina
17.01.10,12:06
prosím Vás neviem sa pohnúť.
Z minulého roku som sa štandartnýcm spôsobom prehupla do nového roku, aby mi zobralo do počiatočných stavov roku 2009 konečné stavy z roku 2008. Povedzme, že som mala konečný stav 5000,-Sk, čo je 165,97€
Ked som v peňažnom denníku mala prvý pohyb v pokladni - povedzme výdaj 10€ , tak mi zostatok v pokladni pekne ukázal sumu 155,97€. Keď si však chcem vytlačiť z tlačových zostáv pokladničnú knihu, tak mi tam vôbec neberie do úvahy zostatok z minulého roka a tak hned v prvom riadku mám výdaj -10€ a zostatok -10€, čo je hlúpsť a ja fakt neviem č s tým...
Pomôžte...
andrea palcova
19.01.10,10:06
Komunikovala som o tom s HOTLINE v Alfe a dá sa to vyriešiť týmto spôsobom. Do číselníka - začiatočné zostatky - tuzemská pokladnica - zadáš začiatočný zostatok, aký je k 1.1.2009. A potom to bude už pekne zobrazovať aj v pokladničnej knihe.
ZuzkaOE
18.02.10,13:32
Viete s tým niekto pomôcť?
Keď to urobím týmto spôsobom, že v číselníku - začiatočných zostatkoch - zadám k tuzemskej pokladnici zostatok k 1.1.2009 - pokladňu mi to síce opraví, suma sa mi tam bude zhodovať s aktuálnym zostatkom (t.j. pr. 165,97 €) , no o túto zadanú sumu sa mi navýši začiatočný zostatok k 1.1.2009 v PEŇAŽNOM DENNÍKU, kde už budem mať začiatočný stav (331,94 €) a tým pádom sa mi dvojnásobne navýši aj konečný stav hotovosti v peňaž.denníku ... čo je hlúposť nie?
Príroda
02.03.10,17:27
Myslím, že problém je v korunovej pokladni, ktorá tam zostala. Dole v PD si klikni na pokladňu korunovú, ak tam máš stav, treba to vynulovať. Ja som to urobila podľa rady z krosu, že som dala z korunovej pokladne výdaj a do eurovej príjem a už mám len eurovú. Veľa ľudí sa na to pýtalo a potom posielali e-mailom vysporiadanie korunovej poklade. Majú to aj tabuľkami pekne urobené, ak ti to nepôjde, tak si tam napíš a pošlú ti to.