nektarinka
17.01.10,17:37
pokiaľ viem, mal by sa pri počítaní náhrady za dovolenku priemerovať minulý kvartál. pokiaľ to zamestnávateľ nerobí, je možné tento rozdiel od neho vymáhať aj spätne? je to niekde v zákonníku? pokiaľ som napísala niečo nepresne/zle, prosím opravte ma. ďakujem :o)
veronikasad
17.01.10,16:38
pokiaľ viem, mal by sa pri počítaní náhrady za dovolenku priemerovať minulý kvartál. pokiaľ to zamestnávateľ nerobí, je možné tento rozdiel od neho vymáhať aj spätne? je to niekde v zákonníku? pokiaľ som napísala niečo nepresne/zle, prosím opravte ma. ďakujem :o)
Môžeš byť konkrétnejšia ? ZP pozná aj pravdepodobný priemerný zárobok.

http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-3-2009-a.html#134
Tweety
17.01.10,16:48
pokiaľ viem, mal by sa pri počítaní náhrady za dovolenku priemerovať minulý kvartál. pokiaľ to zamestnávateľ nerobí, je možné tento rozdiel od neho vymáhať aj spätne? je to niekde v zákonníku? pokiaľ som napísala niečo nepresne/zle, prosím opravte ma. ďakujem :o)
Áno, na preplatenie náhrad za dovolenku použijeme kvartálnu priemerku
§134
(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.

(3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.
nektarinka
17.01.10,16:59
zamestnávatel mi ju nepriemeroval vôbec. je to podľa nejakého zákona, paragrafu vymožiteľné spätne?
Tweety
17.01.10,17:44
zamestnávatel mi ju nepriemeroval vôbec. je to podľa nejakého zákona, paragrafu vymožiteľné spätne?
A prečítala si si pozorne prísp. 3 a vyšlo Ti z neho, že priemerovať mal?( Priemeruje sa stále, samozrejme ak neide o pravd. zárobok § 134 odst.3) Ak áno, domáhaj sa svojích práv.
veronikasad
17.01.10,18:38
zamestnávatel mi ju nepriemeroval vôbec. je to podľa nejakého zákona, paragrafu vymožiteľné spätne?
čo znamená nepriemeroval ? Nebol to náhodou tento prípad ?

(7) Ak sa zamestnancovi v rozhodujúcom období zúčtuje na výplatu mzda (časť mzdy), ktorá sa poskytuje za dlhšie obdobie ako kalendárny štvrťrok, na účely zisťovania priemerného zárobku sa určí jej pomerná časť pripadajúca na kalendárny štvrťrok. Zvyšná časť (časti) sa zahrnie (zahrnú) do mzdy pri zisťovaní priemerného zárobku v ďalšom období (ďalších obdobiach). Počet rozhodujúcich období zamestnávateľ určí podľa počtu štvrťrokov, za ktoré sa mzda poskytuje. Mzda poskytnutá zamestnancovi pri príležitosti jeho pracovného výročia alebo životného výročia podľa § 118 ods. 3 sa považuje za mzdu poskytnutú za obdobie štyroch kalendárnych štvrťrokov. Pri určovaní pomerných častí mzdy zamestnávateľ prihliada na podiel obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období alebo v ďalších rozhodujúcich obdobiach z fondu pracovného času na príslušné obdobie.
nektarinka
18.01.10,08:56
mám len koncoročnú odmenu a potom dovolenkovú.
veronikasad
18.01.10,08:58
mám len koncoročnú odmenu a potom dovolenkovú.
práve na tú koncoročnú sa asi vzťahuje bol 7 z predch. príspevku.