hana 3
19.09.05,14:22
viem, ze tato tema nepatri do porady.sk, kazdopadne mam pocit, ze je tu dam viac ako dost, takze:
ake mate skusenosti (ci uz negativne alebo pozitivne) s depilaciou laserom a s intenzívnym pulznym svetlom ?!
Monica
19.09.05,13:17
Ahoj Hana!
V práci vykonávam epiláciu laserom. Napíš konkrétne, čo Ťa zaujíma,poprípade pošlem v SS adresu zdravotníckeho zariadenia,kde toto trvalé odstraňovanie ochlpenia robíme.;)
SERVIS
20.09.05,05:06
Ahoj Hana!
V práci vykonávam epiláciu laserom. Napíš konkrétne, čo Ťa zaujíma,poprípade pošlem v SS adresu zdravotníckeho zariadenia,kde toto trvalé odstraňovanie ochlpenia robíme.;)

Monika, aj mňa to zaujíma, chystám sa dať si depilavať chĺpky na brade, lebo si chlpky vytrhávam, pričom sa mi potom zapáli to miesto. Odporučila mi to kozmetička, s tým že ma to vyjde 1500.-Sk? Som z Piešťan.
uko
20.09.05,05:18
ahojte. moja znama mala cely zivot problemy s ochlpenim na tvari. skusala vsetko. od pinzety cez elektricku ihlu, ak si pamatate tu orientalnu "gebuzinu" az po neviem co. bola aj na hormonalnom vysetreni. potom som jej poradila toto. nasli sme o tom informacie na internete a boli sme vo zvolene. hned po prvom raze boli nove chlpky jemne. bola zatial myslim 3-krat a viac uz mozno ani nebude treba. vrele odporucam.
SERVIS
20.09.05,06:54
A koľko ju to vyšlo?
uko
20.09.05,07:04
nie som si istá. ale okolo 4000. to bolo horná pera aj brada. myslím, že samotná horná pera stojí okolo 1500. každý ďalší krát dávajú zľavu myslím, že 4%. ale to bolo pred dvoma rokmi. u nás to robí aj nejaká kozmetička a lacnejšie. vraj k nej raz do týždňa cestuje aj s tým strojom nejaká kozmetička. podľa mňa to nemôže byť to isté lebo ten stroj je dosť veľký, moc drahý a keď sa postaví, musí sa nastaviť. takže tomu by som moc neverila. ale to je len môj názor.
Monica
20.09.05,07:18
Monika, aj mňa to zaujíma, chystám sa dať si depilavať chĺpky na brade, lebo si chlpky vytrhávam, pričom sa mi potom zapáli to miesto. Odporučila mi to kozmetička, s tým že ma to vyjde 1500.-Sk? Som z Piešťan.Keď môžem poradiť, nikdy si chlpky nevytrhávaj, lebo sa rozmnožia! Nám letné akciové ceny končia zajtra-brada stála 1200 sk a nová cena je 1680 sk. Jedna aplikácia nestačí,ale výsledok stojí za to. Mám klientky, ktoré už boli opakovane a sú nadmieru spokojné.Som z KE.
hana 3
20.09.05,12:25
vie niekto, aky je rozdiel medzi laserom a intenzívnym pulznym svetlom?
mne dermatologicka povedala, ze laser na depilaciu sa u nich na klinike uz nepouziva niekolko rokov, robia len s pulznym svetlom, ktore sa mi pripada velmi drahe...