Zdenka175
17.01.10,18:20
Vie mi niekto poradiť? Mám program Alfa je v SK. A chcela by som bratovi nahodiť JU v Eur . Dá sa to nejak nastaviť? Ďakujem .
andreaS
17.01.10,17:24
musis si zaktualizovat softver...
Zdenka175
17.01.10,17:29
musis si zaktualizovat softver...
No program mám z druhej ruky. Máš namysli kúpiť novšiu verziu?
andreaS
17.01.10,17:32
ak nemas platny licencny subor, tak bohuzial...

ale mozes si stiahnut zo stranky tvorcu startovaciu verziu alfy, kt. ma iste obmedzenia, ale ak ti staci, tak mozes v nej plnohodnotne pracovat...

akurat ze zalohu z ostrej alfy neotvoris v tejto free verzii ale musis si nanovo vsetko zadat. myslim aktualny rok...
Zdenka175
17.01.10,20:26
ak nemas platny licencny subor, tak bohuzial...

ale mozes si stiahnut zo stranky tvorcu startovaciu verziu alfy, kt. ma iste obmedzenia, ale ak ti staci, tak mozes v nej plnohodnotne pracovat...

akurat ze zalohu z ostrej alfy neotvoris v tejto free verzii ale musis si nanovo vsetko zadat. myslim aktualny rok...
Ďakujem skúsim to nejak poriešiť
katarina.j
17.01.10,20:30
ak mas platnu licenciu, tak si to môzes nastavit v nastaveniach-ciselnik,pokladna-tam nastavis menu eur.
milkami
19.01.10,07:11
Dobrý deň, dopredu sa ospravedlňujem, hľadala som aj v téme "koeficient", ale nenašla som. Robím v Alfe.Doteraz som nepoužívala kofecient na prepočet DPH, ale v mesiaci novembri sme mali 2 vystavené fa oslobodené od DPH (školenie pre ÚP). Treba mi krátiť DPH na vstupe za posledný Q.09 a urobiť vyúčtovanie za rok 2009. Ako na to? Ďakujem