ruddon
17.01.10,20:54
prosim , vas o radu: da sa zohnat samostatna koncovka vga na starsi typ monitora, kde je kabel s vga v monitore pripevneny na pevno, teda nie je mozne vymenit samotny kabel, nikde na nete som to nenasiel. dik
Vlado40
17.01.10,21:52
Koncovka sa určite dá kúpiť , ale ak je zlý kábel tak radšej treba kúpiť kábel s koncovkami a jednu odrezať.
Chobot
18.01.10,08:14
prosim , vas o radu: da sa zohnat samostatna koncovka vga na starsi typ monitora, kde je kabel s vga v monitore pripevneny na pevno, teda nie je mozne vymenit samotny kabel, nikde na nete som to nenasiel. dik

V BA na Svätoplukovej je jedno elektro, kde majú skoro všetky koncovky, myslím, že som tam videl aj VGA koncovku.

Ale ako už bolo povedané, si si istý, že je chyba v koncovke? Nebude to v kábli? Skôr by som asi prirobil na monitor VGA konektor, aby bol v budúcnosti lepšie manipulovateľný a nezavadzal ten kábel pripojený napevno.
misoft
18.01.10,13:14
Nebolo by oveľa rozumnejšie vymeniť celý monitor? Pokiaľ pôvodný je už - ako bolo spomínané - starší, je predpoklad, že po nejakej dobe tento monitor sa odporúča do počítačových večných lovíšť. Kúpou nového monitora len získaš.
Fero11
18.01.10,14:25
A ak je tam kabel na pevno, tak je to predpokladam CRT, co je velmi nepriaznive a skodlive na organ zraku

PS a za LCD 22" das niekolko desiatok ecok (takze investicia do LCD sa urcite oplati)

Ej, ale som sa inteligentne vyjadril :D:D
ruddon
19.01.10,20:40
asi kupim kabel a roztrihnem ho, pc pouzivaju decka ked pridu na navstevu a to je tak raz za dva tyzdne, novy monitor pouzivam ako externy na laptope, vsetkym vdaka