truch
18.01.10,10:09
Idem robiť priznanie k dani z nehnuteľnosti. Prezrela som všetky možné stránky a nenašla som editovateľné tlačivo. Všade je len vzor vo forme obrázku a nedá sa editovať. Neviete poradiť? Vopred ďakujem
mysimis
18.01.10,10:38
Ja si zvyknem vytlačiť také tlačivo a píšem doňho ručne.
truch
18.01.10,11:37
Ja si zvyknem vytlačiť také tlačivo a píšem doňho ručne.
Veď som si aj chcela, že vypíšem, ale všade je napísané VZOR a nedá sa to zmazať, také priznanie by som nerada dávala, čo už, budem musieť skočiť na úrad:mad:
Katija
18.01.10,12:42
Idem robiť priznanie k dani z nehnuteľnosti. Prezrela som všetky možné stránky a nenašla som editovateľné tlačivo. Všade je len vzor vo forme obrázku a nedá sa editovať. Neviete poradiť? Vopred ďakujem
Editovateľné existuje napr. pre FORMEDIK.

Veď som si aj chcela, že vypíšem, ale všade je napísané VZOR a nedá sa to zmazať, také priznanie by som nerada dávala, čo už, budem musieť skočiť na úrad:mad:
Mám v PDF bez nápisu VZOR. Nepíšeš, či chceš pre FO, alebo PO, tak to sem dám komplet všetko. :) Môže sa zísť viacerým.
truch
18.01.10,14:58
Katija, ďakujem veľmi pekne:):)
Potrebujem právnické osoby.
Dnes som bola aj na mestskom úrade pýtať tlačivo, dali mi presne také ako bolo na internete, hore svietil nápis VZOR, až mi to bolo smiešne:D:D
cisek
18.01.10,19:46
Editovateľné existuje napr. pre FORMEDIK.

Mám v PDF bez nápisu VZOR. Nepíšeš, či chceš pre FO, alebo PO, tak to sem dám komplet všetko. :) Môže sa zísť viacerým.

- vsetko by bolo OK, ALE akurat to prve co potrebujem - FO nehnutelnosti ma navrchu cerveny napis Edited by Foxit Reader .....
- dalo by sa to nejako poriesit? (napr. uploadom suboru, kde to nebude? ;))
... vopred dik :)


EDIT:
Tak medzicasom som ho uz nasiel niekde inde - a este k tomu aj vo vyplnitelnej PDF forme :)
- kedze vsak ako novacik mam zakazane pridavat linky, tak aspon klucove slova do googlu "epi.sk daň z nehnuteľností" - hned prvy odkaz, a na stranke dole
... hadam niekomu pomoze :) ... mne pomohlo
Katija
18.01.10,20:56
- vsetko by bolo OK, ALE akurat to prve co potrebujem - FO nehnutelnosti ma navrchu cerveny napis Edited by Foxit Reader .....
- dalo by sa to nejako poriesit? (napr. uploadom suboru, kde to nebude? ;))
... vopred dik :)
Ďakujem za echo. Nevedela som - v akrobate to nebolo vidieť. Vymenila som tlačivo za iné.
truch
19.01.10,06:47
- vsetko by bolo OK, ALE akurat to prve co potrebujem - FO nehnutelnosti ma navrchu cerveny napis Edited by Foxit Reader .....
- dalo by sa to nejako poriesit? (napr. uploadom suboru, kde to nebude? ;))
... vopred dik :)


EDIT:
Tak medzicasom som ho uz nasiel niekde inde - a este k tomu aj vo vyplnitelnej PDF forme :)
- kedze vsak ako novacik mam zakazane pridavat linky, tak aspon klucove slova do googlu "epi.sk daň z nehnuteľností" - hned prvy odkaz, a na stranke dole
... hadam niekomu pomoze :) ... mne pomohlo

Mne včera išlo editovať Katijine priložené priznania a dnes mi to nejde, neviem prečo, asi že si to vymenila?
Dala som aj do googlu presne ako je napísané "epi.sk daň z nehnuteľností" a nič mi to nenašlo, ja neviem či robím niečo zle.
Katija mohla by si ešte raz dať aj tie prvé tlačivá, tam mi to šlo dopisovať, ďakujem Vám
truch
19.01.10,07:01
Už som našla na epi.sk tie tlačivá, zaregistrovala som sa, lebo ma nechcelo pustiť, tak uvidím či to pôjde:):)
Katija
19.01.10,09:55
Mne včera išlo editovať Katijine priložené priznania a dnes mi to nejde, neviem prečo, asi že si to vymenila?
Dala som aj do googlu presne ako je napísané "epi.sk daň z nehnuteľností" a nič mi to nenašlo, ja neviem či robím niečo zle.
Katija mohla by si ešte raz dať aj tie prvé tlačivá, tam mi to šlo dopisovať, ďakujem Vám:eek: To fakt? Mali by byť needitovateľné.
Mám ich v PC len ako zálohu, keď by bolo najhoršie. Používam Formedik. Vymenené je len to prvé.
Ten link na editovateľne tlaciva co chcel dať cisek a nemohol je takýto http://www.epi.sk/366/Dan-z-nehnutelnosti_12346.aspx.
Katija
19.01.10,09:55
Už som našla na epi.sk tie tlačivá, zaregistrovala som sa, lebo ma nechcelo pustiť, tak uvidím či to pôjde:):) Dáš nám vedieť ako to funguje?
truch
19.01.10,10:11
Dáš nám vedieť ako to funguje?
Jasné že dám, zatiaľ mi neprišlo mailom registračné heslo, keď to pôjde napíšem:):)
Teraz som tam priamo zatelefonovala, je to bezplatné testovanie na 2 týždne, sú tam editovateľné tlačivá. Registrácia cez mail trvá 72 hodín, ak zavoláš telefonicky je to do 24 hodín. Zajtra už budem môcť urobiť priznanie. FO sú prístupné aj bez registrácie.
truch
21.01.10,08:43
Prikladam
Rozalka
21.01.10,19:29
Môžeš priložiť aj pre FO?
mandula
21.01.10,20:20
Môžeš priložiť aj pre FO?


Nech sa páči:)
ivo_b
28.01.11,11:12
Neviete, ci sa predklada cele DP, aj ked napriklad mam byt a nemam pozemok?
truch
28.01.11,21:59
Ivo, vyplníš úvodné údaje a potom oddiel IV,kde sú byty.
truch
10.01.12,20:17
Robím DP k dani z nehnuteľnosti pre PO. Chcem priznať výrobnú halu. Neviem, či mám vypísať VZOR III DAŇ ZO STAVIEB stavba slúžiaca na viaceré účely, alebo VZOR III DAŇ ZO STAVIEB stavba slúžiaca na jeden účel. / tlačivo v linku príspevok č.13 /
Tiež mi nie je jasné , či za výrobnú halu mám platiť:/ zo sadzobníku obce/
a/ 1,327 eura za priemyselné stavby a stavby slúžiace energetike, stavby slúžiace stavebníctvu stavby využívané na skladovanie vlastnej produkcie vrátane stavieb na vlastnú administratívu, alebo
b) 0,663 eura za stavby na ostatné podnikanie a zárobkovú činnosť, skladovanie a administratívu súvisiacu s ostatným podnikaním a zárobkovou činnosťou.
Prosím Vás, vie mi niekto poradiť?
truch
11.01.12,06:25
posúvam si:)
michelle84
08.01.13,19:37
Máte editovateľné tlačivá pre rok 2013 pre FO a PO? Ďakujem.