Robina
18.01.10,12:54
Neviem, kam by som toto zaradila, tak som si dovolila vytvoriť novú tému. Potrebovala by som poradiť ohľadne libreta. Vlastne je to vypracovanie rozpočtu na určitú oslavu - pre určitý počet ľudí. Ak by ste mi vedeli poradiť, budem veľmi vďačná. Myslím si, že túto tému mnohí ocenia.
bobino38
18.01.10,12:00
a načo je dobrá takáto téma???
Robina
18.01.10,13:25
Veď som to napísala, že potrebujem poradiť do školy - vypracovať libreto. Pretože som nevedela to nikam zaradiť tak som zadala takúto tému. Potrebovala by som radu, nie debatu prečo a pod. Ale aj tak ďakujem
mysimis
18.01.10,13:27
Potrebuješ poradiť alebo vyhotoviť celý rozpočet. Nepíšeš totiž žiadne info.....
Robina
18.01.10,13:34
Ak by ste mi vedeli pomôcť, tak aj rozpočet, ale pomohlo by mi aspoň nejakú "omáčku" ku krstinám. Bola by som veľmi vďačná.
Robina
20.01.10,16:13
Ďakujem za veľkú pomoc. "Veľmi ste mi pomohli".
JarkaL
20.01.10,16:22
Neviem, prečo si ironická. Ak očakávaš radu, mala by si formulovať otázku tak, aby z nej bolo jasné, o čo Ti ide, či chceš nejakú hlavnú osnovu, alebo len rozpočet, druh oslavy...Alebo očakávaš že Ti niekto vypracuje celé libreto?
Petra Nová
20.01.10,16:47
Keď som videla názov témy, tak som myslela , že je to libreto k hudobnému dielu. A ono to je obyčajný rozpočet s trochou omáčky:D Tak s tým neviem poslúžiť:---
Blankake
21.01.10,07:32
Keď som videla názov témy, tak som myslela , že je to libreto k hudobnému dielu. A ono to je obyčajný rozpočet s trochou omáčky:D Tak s tým neviem poslúžiť:---
Tiež som sa čudovala, o čo tu vlastne ide.:rolleyes:
Libreto by malo byť buď nejaký podklad pre hudobné dielo alebo som si našla v slovníku cudzích slov, že "ideový náčrt obsahového a priestorového usporiadania výstavy":D
Robina
21.01.10,07:48
Neviem, prečo si ironická. Ak očakávaš radu, mala by si formulovať otázku tak, aby z nej bolo jasné, o čo Ti ide, či chceš nejakú hlavnú osnovu, alebo len rozpočet, druh oslavy...Alebo očakávaš že Ti niekto vypracuje celé libreto?


Ja som napísala, že ku krstinám. Vôbec som neočakávala, že mi niekto napíše celé libreto /veď to má mať okolo 15 strán A4/, ale skôr som mala na mysli nejakú osnovu, alebo niečo popísané k tým krstinám. A na vysvetlenie: nebolo to myslené ironicky zákerne, ale len tak trošilinku ma to hnevalo, že som si nevedela rady a ani mi nikto neporadí /lebo som pol dňa hľadala po intern. a nič okolo toho/. Ale aj tak vďaka za reakcie a trápim sa sama.
Blankake
21.01.10,08:14
Robina
21.01.10,08:35
Presne také niečo, aby som sa od niečoho odrazila, jaj aká som ti vďačná - toto ma nenapadlo ísť na referáty. Veľmi pekne ti ďakujem - už budem mať zase viacej strán. Ešte raz vďaka.
Blankake
21.01.10,08:37
Presne také niečo, aby som sa od niečoho odrazila, jaj aká som ti vďačná - toto ma nenapadlo ísť na referáty. Veľmi pekne ti ďakujem - už budem mať zase viacej strán. Ešte raz vďaka.
ja som to ani nehľadala v referátoch :D... to Google ma tam nasmeroval... akurát som nedala hľadať LIBRETO ;)