janajaku1
19.01.10,08:40
Ahoj poraďáci Bol niekto v tomto hoteli na dovolenke? Rada si prečítam vaše názory a postrehy o tomto hoteli a letovisku Máme už zaplatenú dovolenku Vopred Vám ďakujem
Laco-monter
20.01.10,03:37
V Bulharsku
Laco-monter
20.01.10,03:59
V Bulharsku

Nedalo sa mi to odoslať ,ale ked zverejníš svoju mailovú adresu,tak Ti svoje dojmy z Primorska pošlem priamo na mail,skopiroval som svoj prispevok do svojej mailovej schránky.
janajaku1
20.01.10,13:19
bohužiaľ nechce mi zobraziť mailovú adresu nakoľko mám málo príspevkov na porade Ak môžeš zverejni mi ty svoju a ja ti odpíšem
Laco-monter
20.01.10,14:33
bohužiaľ nechce mi zobraziť mailovú adresu nakoľko mám málo príspevkov na porade Ak môžeš zverejni mi ty svoju a ja ti odpíšem

kocirka@centrum.sk
janajaku1
29.05.10,04:17
tak čo nikto v tomto hoteli nebol? nevie mi nikto poradiť
mildo1
29.05.10,08:30
Ahoj,toto je mimo tému ale snáď pre akú takú predstavu. V Primorsku som bol v hoteloch Meteora, Shurelovi - toto fakt odporúčam a ešte na 2 súkromných privátoch. Môj názor je že Primorsko vzhľadom k veľkosti svojich pláží má svoje najlepšie časy za sebou. totižto pláže sa nedajú natiahnuť a vzhľadom k neustálej výstavbe hotelov sa stali absolútne preplnené. Chodievame autami asi 10 ľudí a v Primorsku sme chodili na tú živkovovú( či žukovovú ) pláž ktorá je trocha ďalej od mesta ale posledný rok aj tam nátresk hlava na hlave. Takže tak.
janajaku1
30.05.10,05:24
ďakujem za príspevok, ideme 29.6 takže snáď to ešte nebude také plné
janajaku1
17.07.10,07:27
tak už máme za sebou dovolenku v Prímorsku hotel Gardenia Boli sme veľmi spokojní aj s plážami ( severnou aj južnou ) a taktiež aj s hotelom , ktorý bol čistý, pohodlný , s bazénom,ktorý sme patrične využívali po návrate z mora( hlavne decká) V bazéne sa mohlo kúpať až do večera takže sme si vody užili až až Stravovali sme sa po reštauráciách a dalo sa to zvládnuť Záleží od náročnosti dovolenkára Prímorsko ako mesto sa nám páčilo Bola to vydarená dovoleka Ak chce niekto niečo vedieť bližšie rada odpoviem