Silvia L.
19.01.10,09:02
Dobrý deň, už je na to asi neskoro ale kvôli problemom som ssa k tomu dostala až teraz..dufam že to nebude velme zle..
1.Chcem sa spýtať čo sa týka zlučenia poistovni, zamestnanci boli v SZP, jeden prešiel do inej, kam mam poslať odhlašku???

2.SZP sa mi už neda stiahnuť odhláška už ma hodí na VSZ, je nutne prehlasiť zamestnancov teraz do VSZP? alebo to oni urobia automaticky?

3.Kam poslať mesačný výkazs SZP za december?

dakujem velmi pekne za rady...- surne: diky.
katka50
19.01.10,08:06
Dobrý deň, už je na to asi neskoro ale kvôli problemom som ssa k tomu dostala až teraz..dufam že to nebude velme zle..
1.Chcem sa spýtať čo sa týka zlučenia poistovni, zamestnanci boli v SZP, jeden prešiel do inej, kam mam poslať odhlašku??? K 31.12.2009 do SZP

2.SZP sa mi už neda stiahnuť odhláška už ma hodí na VSZ, je nutne prehlasiť zamestnancov teraz do VSZP? alebo to oni urobia automaticky?
Poistenci, ktorí boli k 31.12.2009 v SZP budú automaticky preradení do VŠZP
3.Kam poslať mesačný výkazs SZP za december? Do SZP.

dakujem velmi pekne za rady...- surne: diky.

Odpovede v texte.
Prikladám link s informáciami.
http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=764
Aljok
19.01.10,08:07
janaGT
19.01.10,08:08
MV za 12/09:
na stránke VšZP - elektornické služby - a tam to máš rozdelené za klienti všzp a klienti bývalej SZP.
Mne to išlo bez problémov.
Silvia L.
19.01.10,08:13
dakujem velmi pekne idem sa na to pozrieť, je tam možne vytlačiť odhlášiť odhlašku SZP, alebo teda som vyrozumela že je možne ju podať na odhlaške VSZP s tym že sa na tlačivo poznačí že je to vlastne ešte odhlaška za SZP?
janaGT
19.01.10,09:12
dakujem velmi pekne idem sa na to pozrieť, je tam možne vytlačiť odhlášiť odhlašku SZP, alebo teda som vyrozumela že je možne ju podať na odhlaške VSZP s tym že sa na tlačivo poznačí že je to vlastne ešte odhlaška za SZP?

skús zavolať na infolinku, tam ti povedia.

Ja som včera zase volala na infolinku Dôvery kvôli Apollu, nevedela som ako zaslať MV za 12/09 elektronicky. Povedali mi, že treba to dať na CD a zaslať poštou na pôvodnú adresu.
VERONIKA6
19.01.10,09:24
skús zavolať na infolinku, tam ti povedia.

Ja som včera zase volala na infolinku Dôvery kvôli Apollu, nevedela som ako zaslať MV za 12/09 elektronicky. Povedali mi, že treba to dať na CD a zaslať poštou na pôvodnú adresu.
Keď som sa prihlásila do Apolla, odvorila sa mi Dôvera. Už som bola bezradná, tak som to skúsila odposlať tam, išlo to. Keď som si dala prehlady, tiež boli rozdelené na Dôveru a Apollo.
janaGT
19.01.10,09:28
Keď som sa prihlásila do Apolla, odvorila sa mi Dôvera. Už som bola bezradná, tak som to skúsila odposlať tam, išlo to. Keď som si dala prehlady, tiež boli rozdelené na Dôveru a Apollo.

mňa tiež presmerovalo na Dôveru, ale keď som zadala prihlas.meno aj heslo, tak mi to vypísalo že je to nesprávne. I keď to správne bolo. A infolinke dôvery mi povedali o tom CD. To bolo včera, idem to ešte vyskúšať teraz.
janaGT
19.01.10,16:09
Keď som sa prihlásila do Apolla, odvorila sa mi Dôvera. Už som bola bezradná, tak som to skúsila odposlať tam, išlo to. Keď som si dala prehlady, tiež boli rozdelené na Dôveru a Apollo.

skúšala som to priebežne cez deň, ale neúspešne.
drobeceva
19.01.10,16:16
Keď som sa prihlásila do Apolla, odvorila sa mi Dôvera. Už som bola bezradná, tak som to skúsila odposlať tam, išlo to. Keď som si dala prehlady, tiež boli rozdelené na Dôveru a Apollo.
Ano, tak to funguje.
janaGT
19.01.10,16:22
ja neviem, ale mne sa tam nedá vôbec prihlásiť
A heslo aj prihl.meno mám určite dobré, lebo ho mám zapísané a nerobím to po prvý krát. Fakt neviem.
drobeceva
19.01.10,16:24
ja neviem, ale mne sa tam nedá vôbec prihlásiť
A heslo aj prihl.meno mám určite dobré, lebo ho mám zapísané a nerobím to po prvý krát. Fakt neviem.
Janka, použi prihl.meno Dôvery, nie Apolla
janaGT
19.01.10,16:26
Janka, použi prihl.meno Dôvery, nie Apolla

Dôvery? Ale tam sme neboli registrovaní, lebo tgam nemáme poistených zamestnancov :)
drobeceva
19.01.10,16:57
Dôvery? Ale tam sme neboli registrovaní, lebo tgam nemáme poistených zamestnancov :)
tak potom neviem, ja mám už všetky ZP elektronicky a tak mi to funguje.
Rozalka
27.01.10,16:00
Tu je tabuľka, ako postupovať


mimotemy
Irrituje ma, že názov + tlačivá sú z poisťovne Dôvera, IČO + kód je z poisťovne Apollo.
Toto je asi výplodom bujnej fantázie veľmi veľmi odpočinutého mozgu ...
janaGT
27.01.10,16:05
ja som bola osobne na apolle zaniesť MV za 12/09 v papierovej formeˇplus na CD, tam mi "veľmi ochotná a milá" pani povedala, že aj keď sme boli zaregistrovaní v apolle, opäť musím požiadať o registráciu el. zasielania aj v dôvere. Vzápätí som išla pre poštu a tam ma čakala obálka s prístupovými heslami aj grid kartou.
Takže z toho mi vychádza, že pravá ruka asi nevie čo robí ľavá. Ale tomu sa ja už v našom štáte vôbec nečudujem :)
Anja111
04.02.10,10:44
Zmena VS pre platiteľov SZP:
http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=781