zsazsula
19.01.10,10:42
Ahojte poraďaci chcem počuť Váš názor k tomuto : Známeho idu prepušťat dostal návrh od zamestnávateľa podpísať dohodu o rozviazaní PP bez uvedenia dôvodov a + sa mu vyplatí mesačná prémia 5000 Eur odvovodnili to takto nedavajú im odstupné lebo aby mali lepší VZ ak pôjdu žiadať podporu v nezamestnanosti . Podľa mňa to je čistý blud ak sa im aj o trošičku zvýši VZ ale ten mesiac zaplatí nemalú sumu na odvodoch :( čo vy nato ?????? :mad:
veronikasad
19.01.10,09:45
Ahojte poraďaci chcem počuť Váš názor k tomuto : Známeho idu prepušťat dostal návrh od zamestnávateľa podpísať dohodu o rozviazaní PP bez uvedenia dôvodov a + sa mu vyplatí mesačná prémia 5000 Eur odvovodnili to takto nedavajú im odstupné lebo aby mali lepší VZ ak pôjdu žiadať podporu v nezamestnanosti . Podľa mňa to je čistý blud ak sa im aj o trošičku zvýši VZ ale ten mesiac zaplatí nemalú sumu na odvodoch :( čo vy nato ?????? :mad:
5000 EUR zodpovedá jeho priemernému platu za 2, resp. 3 mesiace (podľa doby trvania prac.pomeru )?
zsazsula
19.01.10,10:33
mesačne ma hrubý príjem cca 1000Eur
Johanka
19.01.10,10:47
Ahojte poraďaci chcem počuť Váš názor k tomuto : Známeho idu prepušťat dostal návrh od zamestnávateľa podpísať dohodu o rozviazaní PP bez uvedenia dôvodov a + sa mu vyplatí mesačná prémia 5000 Eur odvovodnili to takto nedavajú im odstupné lebo aby mali lepší VZ ak pôjdu žiadať podporu v nezamestnanosti . Podľa mňa to je čistý blud ak sa im aj o trošičku zvýši VZ ale ten mesiac zaplatí nemalú sumu na odvodoch :( čo vy nato ?????? :mad:
Až taký blud to nie je, aj keď sa čudujem zamestnávateľovi, že chce on platiť odvody , ktoré by inak neplatil...
Preto ma napadá otázka - ako je zabezpečené, že navrhovaná odmena bude naozaj vyplatená ?
zsazsula
19.01.10,10:54
Vo výpovedi majú že vraj ja som to osobne nemala tú česť vidieť dodatok že im bude vyplatená mesačná odmena v sume 5000 Eur. Ale podľa mňa až o toľko sa mu nezvýši podpora v nezamestnanosti či áno ????
Nutricia
19.01.10,10:58
zohladnujú sa max.VZ