overal
19.01.10,12:56
Dobrý de
Prosím Vás, čo všetko musím spĺňať aby som sa dostal na 1. atestáciu. Študoval som Mgr. na PU v Prešove. Robia aj tam tieto skúšky. Viem, že niekedy ro robili metodické centrá.
Ďakujem.
Sabadka
19.01.10,12:17
Dobrý de
Prosím Vás, čo všetko musím spĺňať aby som sa dostal na 1. atestáciu. Študoval som Mgr. na PU v Prešove. Robia aj tam tieto skúšky. Viem, že niekedy ro robili metodické centrá.
Ďakujem.

Podrobné informácie o atestáciách nájdeš v zákone 317/2009 Z. z. § 49. V prvom rade však musíš získať 30 kreditov a absolvovať prípravné atestačné vzdelávanie v rozsahu 60 hodín alebo získať 60 kreditov. Kredity budeš získavať formou kontinuálneho vzdelávania. Informácie o nich nájdeš na stránkach metodickopedagogických centier.

Kreditový systém - § 46 zákona 317/2009
555555
19.01.10,16:31
Zdravím kolegyne.V ponuke MPC vôbec nič nie je. Teda žiadne ponuky pre celoživotné vzdelávanie vychovávateľov.
zdenka131
19.01.10,16:36
Zdravím kolegyne.V ponuke MPC vôbec nič nie je. Teda žiadne ponuky pre celoživotné vzdelávanie vychovávateľov.
Zatiaľ nie sú na stránkach MPC ponuky na vzdelávanie, ale časom sa určite objavia. Treba to sledovať.:)
pe.pe
30.01.10,18:29
Dobrý de
Prosím Vás, čo všetko musím spĺňať aby som sa dostal na 1. atestáciu. Študoval som Mgr. na PU v Prešove. Robia aj tam tieto skúšky. Viem, že niekedy ro robili metodické centrá.
Ďakujem.

Otázka atestácií sa objavuje v niekoľkých témach, tak som si vybral túto.
Pedagogická fakulta UK zverejnila informácie k vykonávaniu atestácií. Sú tam podmienky, nejaké termíny a pod.

Taktiež odporúčam občas mrknúť na stránku ich CCV.

http://www.fedu.uniba.sk/index.php?id=3218
adka20
28.06.12,07:26
ano robia sa atestacie aj na PU