joloposo
19.01.10,15:06
Dobrý deň,

hľadám spoľahlivú firmu na rekonštrukciu jadra, kuchyne, elektriny v byte BA. Prosím odporučte firmy, s ktorými máte dobré skúsenosti alebo varujte pred zlými. Ďakujem.
Chobot
06.04.10,09:43
Dobrý deň,

hľadám spoľahlivú firmu na rekonštrukciu jadra, kuchyne, elektriny v byte BA. Prosím odporučte firmy, s ktorými máte dobré skúsenosti alebo varujte pred zlými. Ďakujem.

Prosím prípadných záujemcov, či tých, ktorí chcú niekoho doporučiť, aby posielali svoje ponuky cez súkromné správy a neuvádzali kontakty do verejnej diskusie. Všetky príspevky, ktoré toto nedodržia, budú vymazané.
ski555
06.04.10,15:52
Prosím prípadných záujemcov, či tých, ktorí chcú niekoho doporučiť, aby posielali svoje ponuky cez súkromné správy a neuvádzali kontakty do verejnej diskusie. Všetky príspevky, ktoré toto nedodržia, budú vymazané.
a už je to tu,len čo ste na to upozornili,vymazať!!!!!:cool:
plavno
13.04.10,13:22
Ahoj mne robila jedna kvalitna firma a som s nou nadmieru spokojny a cena aj robota toto je ich čislo .......... sú fakt super čo sa týka jednania aj roboty
plavno
13.04.10,13:33
Aešte som zabudól poradia ti zo všetym napr. staval som dom a dal som im projekt a ked sme sa stretli tak mi presne poradili že ako čo by som mohol vylepšiť a ešte aj som ušetril a viacej som spokojnejši dal by som ruku za nich do ohňa čo sa týka roboty zavolaj im a budeš milo prekvapený hneď po prvom telefonáte
Chobot
14.04.10,07:44
Ahoj mne robila jedna kvalitna firma a som s nou nadmieru spokojny a cena aj robota toto je ich čislo ..... sú fakt super čo sa týka jednania aj roboty

plavno, si myslíš, že moderátori tejto stránky sú fakt takt slaboduchí, že si nevedia pozrieť tvoje staršie príspevky (ktoré boli vymazané preto, lebo si si robil reklamu na svoju firmu) a zistiť, že to číslo je tvoje a že zase si robíš reklamu na svoji firmu???

Ak sa to bude opakovať, koleduješ si o vylúčenie.
ski555
14.04.10,07:54
plavno, si myslíš, že moderátori tejto stránky sú fakt takt slaboduchí, že si nevedia pozrieť tvoje staršie príspevky (ktoré boli vymazané preto, lebo si si robil reklamu na svoju firmu) a zistiť, že to číslo je tvoje a že zase si robíš reklamu na svoji firmu???

Ak sa to bude opakovať, koleduješ si o vylúčenie.
no konečne:):):)
laurinka
04.05.10,08:31
Dobrý deň, mohla by som poprosiť telefónne číslo na firmu na rekonštrukciu bytu????????
Dík
Chobot
04.05.10,09:10
Dobrý deň, mohla by som poprosiť telefónne číslo na firmu na rekonštrukciu bytu????????
Dík

Na internete a v Zlatých stránkach je veľa stavebných firiem, vykonávajúcich rekonštrukciu. Toto nie je stránka na inzeráty.
prokop.peto
14.02.12,12:38
Ahojte hladam firmu na rekonstrukciu bytu ak niekto pozna alebo ma dobre skusenosti poradte dakujem. prokop.peto@gmail.com, 0903556578
peter741
03.03.12,06:41
sme partia murarov ak mate zaujem o rekonstrukciu dajte mi vediet na rozumnej cene sa vieme dohodnut
jhonny
21.01.15,19:55
Som živnostník ... robím prerábky popri zamestnaní,pracujem ako hasič ,takže času mám viac než dosť,sme taká menšia partia,ale zato šikovná a spoľahlivá.