Stačímilenporadiť
19.01.10,17:45
POtrebujem poradiť:
Hľadám nejaké prostriedky na intímnu hygienu, najmä po podráždenej pokožke po holení
pasuliatko
19.01.10,16:47
na podráždenú pokožku po holení je dobré to natrieť krémom.. mne pomáha nechtíková indulóna, nie je to potom suché ale jemné a hlavne nezapálené, odporúčam
alebo dobré sú aj krémy s výťažkom z aloe vera
misomiso
19.01.10,16:49
POtrebujem poradiť:
Hľadám nejaké prostriedky na intímnu hygienu, najmä po podráždenej pokožke po holení


Neviem, co je intimne na holeni, ale kludne to na nas mozes rovno vytasit. Co predavas a kolko to stoji?
pasuliatko
19.01.10,16:55
Neviem, co je intimne na holeni, ale kludne to na nas mozes rovno vytasit. Co predavas a kolko to stoji?

zakladateľka témy to myslela tak,že niečo na intímnu hygienu čo nedráždi pokožku po holení :);)
ludex
19.01.10,16:57
POtrebujem poradiť:
Hľadám nejaké prostriedky na intímnu hygienu, najmä po podráždenej pokožke po holení


Keď som si príspevok prečítal,skoro ma vystrelo.:eek: Ale keď som si dal okuliare a prečítal to pomaly,tak ma to prešlo. Takéto šoky! :D
deane7
19.01.10,17:18
;)Takže chapito? Autorka je žena a holí si intímne miesta. Teda asi nebude používať indulonu. Ani Buchačové extraprodukty!
Ja by som poradil nič neholiť, oná je pekná keď je chlpatá.
buchač
19.01.10,17:18
Mne po holení postačuje táto sada ....som spokojný ...;):---

http://www.extraprodukty.sk/extraparfemy/panske/str8/
misomiso
19.01.10,17:23
zakladateľka témy to myslela tak,že niečo na intímnu hygienu čo nedráždi pokožku po holení :);)

Neviem ci autorka alebo autor, ale mne z toho skor vychadza spam. Prvy prispevok autora na Porade - a hned z oblasti kozmetiky. To tu byva casto, jeden nick sa akoze opyta a druhy ochotne poradi aj s kontaktom na objednanie.
buchač
19.01.10,17:32
;)Takže chapito? Autorka je žena a holí si intímne miesta. Teda asi nebude používať indulonu. Ani Buchačové extraprodukty!
Ja by som poradil nič neholiť, oná je pekná keď je chlpatá.

Kua , šak pochop , že to je poriadne ičovina ....

A na také sa ani inak reagovať nedá ......

Nejak nepoznám ženskú , ktorá by si nevedela poradiť inak , ako uderiť rovno sem takúto otázku ....:eek:

A či je pekná alebo chlpatá , osobne tiež neriešim , mám tiež svoje mantinely ....a to som odľud Porady ....;)
Je to vec názoru , no ale kto chce kam , pomôžme mu tam ...:---
A nechci , aby som Ti nejakého bobra vyhľadal ;).....inak by si reagoval ...že pekná ...:confused:

Tu , povedal by som , už ide aj o sebereflexiu osoby....mi netvrď , že normálna žena si nevie inak pomôcť ...
Eva333
19.01.10,22:24
Podla mna to ta holka myslela ako normalnu otazku... Ale ste jej dali...
marjankaj
19.01.10,23:08
;)Takže chapito? Autorka je žena a holí si intímne miesta. Teda asi nebude používať indulonu. Ani Buchačové extraprodukty!
Ja by som poradil nič neholiť, oná je pekná keď je chlpatá.
Neviem podľa čoho si zistil, že je to žena.
A neviem čo máš proti indulone, je to oveľa lepšie ako pitralon. Vyskúšaj a uvidíš.:D
Aankaa
20.01.10,06:10
Kua , šak pochop , že to je poriadne ičovina ....

A na také sa ani inak reagovať nedá ......

Nejak nepoznám ženskú , ktorá by si nevedela poradiť inak , ako uderiť rovno sem takúto otázku ....:eek:

A či je pekná alebo chlpatá , osobne tiež neriešim , mám tiež svoje mantinely ....a to som odľud Porady ....;)
Je to vec názoru , no ale kto chce kam , pomôžme mu tam ...:---
A nechci , aby som Ti nejakého bobra vyhľadal ;).....inak by si reagoval ...že pekná ...:confused:

Tu , povedal by som , už ide aj o sebereflexiu osoby....mi netvrď , že normálna žena si nevie inak pomôcť ...

A čo ak nevie? Buchač, keby boli všetci tak šikovní, vzdelaní, predvídaví, učenliví a čojaviemčoešte.... tak by porada nebola poradou ale direktívnym portálom čo sa pýtať smieš a čo nie :confused:
Či je to chlap, či žena, do toho nás nič, pýta si radu, a prečo by sme mu/jej nemali dať radu, keď sme na PORADE? A že by šlo o reklamný ťah? a keby aj, je tu toľko odkazov na rôzne www stránky a e-shopy, že až....
verím, že si mal iba zlú hodinku :).

Ja som žena a používam neparfumovanú kozmetiku, aj na intímnu hygienu a odporúčam výrobky z e-shopu www.zdravakrasa.sk Keď sa tam mrkneš, pochopíš, že "TAM DOLE" si ľudia /rozumej ženy a muži/ po holení si určite nedávajú HUGO BOSS-a ani STR8.
A ak by si chcel na mňa zaútočiť, že otázka je moja, tak nie, nie je moja.
PS: Spýtaj sa vo svojom okolí, kto sa TAM holí, či je to aucun problème ??
kaco11
20.01.10,06:28
po holeni nakremovat. ak je problem so zarastanim chlpkov a nasledne zapalenymi korienkami treba si uvedenu oblast raz za cas jemne premasirovat masaznou rukavicou na odstranenie starej koze. chlpky zarastaju lebo sa nevedie predrat a potom sa zapaluju.
mimochodom som obcas prekvapena reakciami kolegov poradakov. tato stranka je o radach a radeni. ak sa jedna o spam tak sa sam prezradi, ale nerozumiem prvotnemu odsudzovaniu a zosmiesnovaniu. poradim bude to spam nahlasim zmazem vylucim. nie je to spam budem mat dobry pocit ze som niekomu pomohla. nie vsetci vsetko poznaju a vedie. a prave preto je tu tato stranka,nie? som zena a to automaticky znamena ze musim vediet varit malovat sa starat sa o deti?a chlap musi byt technicky zdatny? nie. ucime sa cely zivot.
deane7
20.01.10,06:35
Neviem podľa čoho si zistil, že je to žena.
A neviem čo máš proti indulone, je to oveľa lepšie ako pitralon. Vyskúšaj a uvidíš.:D
No myslím že ak hovorí o intímnej hygiene, muž nepovažuje holenie za intímnu hygienu. A Pitralon by som nepoužil, mne to smrdí.

Aankaa:
Hugo Boss vravíš? Dežo prišiel do drogérie a vraví:
"Ja sa volám rovnako ako henten sprej"
"Vy sa voláte Hugo Boss?"
"Nie, volám sa Dežo Dorant"
Chobot
20.01.10,08:25
Mne po holení postačuje táto sada ....som spokojný ...;):---

http://www.extraprodukty.sk/extraparfemy/panske/str8/

... a už tu máme reklamu... :D:D:D:D
deane7
20.01.10,08:37
Aj na Dežo Dorant som dal reklamu, sory. :D;)
delonka
22.01.10,05:57
POtrebujem poradiť:
Hľadám nejaké prostriedky na intímnu hygienu, najmä po podráždenej pokožke po holení

mne sa osvedčil obyčajný detský púder, ten začerveňanie zmierni a aj dezinfikuje., možno by pomohlo, keby boli problémy viac konkrétnejšie popísané.
Stanislav 1975
22.01.10,06:31
Neviem podľa čoho si zistil, že je to žena.
A neviem čo máš proti indulone, je to oveľa lepšie ako pitralon. Vyskúšaj a uvidíš.:D

Barbus a Pitralon- legendy...:D:D:D
Chobot
22.01.10,09:10
mne sa osvedčil obyčajný detský púder, ten začerveňanie zmierni a aj dezinfikuje., možno by pomohlo, keby boli problémy viac konkrétnejšie popísané.

... a niekedy je lepšie raz vidieť, ako trikrát popisovať... :rolleyes::D:D
pasuliatko
22.01.10,09:27
;)Takže chapito? Autorka je žena a holí si intímne miesta. Teda asi nebude používať indulonu. Ani Buchačové extraprodukty!
Ja by som poradil nič neholiť, oná je pekná keď je chlpatá.

a prečo by to nemala používať?jej to zakážeš alebo ako?keď vieme jej poradíme čo pomáha nám tak ak nemáš dobrú radu tak neviem.
pasuliatko
22.01.10,09:29
Neviem podľa čoho si zistil, že je to žena.
A neviem čo máš proti indulone, je to oveľa lepšie ako pitralon. Vyskúšaj a uvidíš.:D

nech sa oholí a dá si vodu po holení na to miesto a uvidí :D:D
buchač
22.01.10,10:04
A čo ak nevie? Buchač, keby boli všetci tak šikovní, vzdelaní, predvídaví, učenliví a čojaviemčoešte....
Proste ....čistý JA ....;):---:D:D:D
tak by porada nebola poradou ale direktívnym portálom čo sa pýtať smieš a čo nie :confused:
Či je to chlap, či žena, do toho nás nič, pýta si radu, a prečo by sme mu/jej nemali dať radu, keď sme na PORADE? A že by šlo o reklamný ťah? a keby aj, je tu toľko odkazov na rôzne www stránky a e-shopy, že až....
verím, že si mal iba zlú hodinku :).

Ja som žena a používam neparfumovanú kozmetiku, aj na intímnu hygienu a odporúčam výrobky z e-shopu www.zdravakrasa.sk Keď sa tam mrkneš, pochopíš, že "TAM DOLE" si ľudia /rozumej ženy a muži/ po holení si určite nedávajú HUGO BOSS-a ani STR8.
Keď mrkneš na moje príspevky , pochopíš aj iné veci .....pochopíš...:rolleyes:
A ak by si chcel na mňa zaútočiť, že otázka je moja, tak nie, nie je moja.
Že útok ....................:D:D:D
PS: Spýtaj sa vo svojom okolí, kto sa TAM holí, či je to aucun problème ??

:cool:
dobrava
22.01.10,11:44
No myslím že ak hovorí o intímnej hygiene, muž nepovažuje holenie za intímnu hygienu. A Pitralon by som nepoužil, mne to smrdí.

Aankaa:
Hugo Boss vravíš? Dežo prišiel do drogérie a vraví:
"Ja sa volám rovnako ako henten sprej"
"Vy sa voláte Hugo Boss?"
"Nie, volám sa Dežo Dorant"
Nemôžem pridať body, tak len takto: tak toto nemalo chybu .....
Petra Nová
22.01.10,18:22
POtrebujem poradiť:
Hľadám nejaké prostriedky na intímnu hygienu, najmä po podráždenej pokožke po holení

Skutočne dobrá téma:D.
Spočíva: v registrácii, v hodení kuracej kostičky (kuracej, pretože tu už boli aj ťažšieho kalibru, napr. hovädzie), odhlásení a zabudnutí. Každá rada sa ukazuje byť nepotrebná. Nie je o ňu záujem.
marjankaj
22.01.10,18:46
No myslím že ak hovorí o intímnej hygiene, muž nepovažuje holenie za intímnu hygienu. A Pitralon by som nepoužil, mne to smrdí.

Aankaa:
Hugo Boss vravíš? Dežo prišiel do drogérie a vraví:
"Ja sa volám rovnako ako henten sprej"
"Vy sa voláte Hugo Boss?"
"Nie, volám sa Dežo Dorant"

Tak to si musíš aj umývať.:---
Chobot
23.01.10,21:22
Skutočne dobrá téma:D.
Spočíva: v registrácii, v hodení kuracej kostičky (kuracej, pretože tu už boli aj ťažšieho kalibru, napr. hovädzie), odhlásení a zabudnutí. Každá rada sa ukazuje byť nepotrebná. Nie je o ňu záujem.

Presne tak. Zadávateľ/ka si z nás vystrelil/a.:

Posledná návšteva: 19-01-10 06:46 PM

Vôbec ju/ho nezaujímajú odpovede.
katarina.j
23.01.10,21:27
takze zaver znie: zadavatelke "stacimilenporadit" neradit? nech sa holi a sprejuje kde chce....????no takych akterov tém "milujem"/viem ze porada je na to,aby sa poradilo,no v takomto pripade asi nie/
marjankaj
24.01.10,18:50
takze zaver znie: zadavatelke "stacimilenporadit" neradit? nech sa holi a sprejuje kde chce....????no takych akterov tém "milujem"/viem ze porada je na to,aby sa poradilo,no v takomto pripade asi nie/
To si trochu prehnala. Hocikde to nejde. Napríklad v kostole by s tým veľmi nepochodila.
buchač
24.01.10,19:38
To si trochu prehnala. Hocikde to nejde. Napríklad v kostole by s tým veľmi nepochodila.

...never ....

Síce možno " tá " nie ..... ale " ten " určite...;)
marjankaj
24.01.10,19:52
...never ....

Síce možno " tá " nie ..... ale " ten " určite...;)

Juraj, ty sa nezdáš.:---:D
Petra Nová
24.01.10,21:14
Presne tak. Zadávateľ/ka si z nás vystrelil/a.:

Posledná návšteva: 19-01-10 06:46 PM

Vôbec ju/ho nezaujímajú odpovede.


takze zaver znie: zadavatelke "stacimilenporadit" neradit? nech sa holi a sprejuje kde chce....????no takych akterov tém "milujem"/viem ze porada je na to,aby sa poradilo,no v takomto pripade asi nie/
Veru vystrelila.:D Nakoniec je aj to možné, že z doporučeného sprejovania ju začalo škrabať v hrdle a presedlala do inej témy.;)
Kazu
24.01.10,22:04
:D:D:D Túto otázku som zaregistrovala hneď ako sa objavila. A zareagovala som ako "pravá, svetaznalá sedemnástka" protiotázkou: "To čo má ktosi za problém? Čo už len môže byť na brade intímne?:--- Keď som zbadala štyri strany odpovedí tak som neodolala a nakukla čo za vážny problém je tá intímna hygiena:D Dotyčnú osobu už vaše dobré rady nezaujímali ale ja som aspoň zistila, že môj omyl asi siaha oveľa nižšie ako po bradu. No predsa len je tá Porada dobrá vec, neumriem sprostá :D
2skala
25.01.10,15:28
pouzi detsky zasyp AVIRIL :)
babka - ježibabka
25.01.10,17:13
[QUOTE=Kazu;1269468]:D:D:D Túto otázku som zaregistrovala hneď ako sa objavila. A zareagovala som ako "pravá, svetaznalá sedemnástka" protiotázkou: "To čo má ktosi za problém? Čo už len môže byť na brade intímne?:--- Keď som zbadala štyri strany odpovedí tak som neodolala a nakukla čo za vážny problém je tá intímna hygiena:D Dotyčnú osobu už vaše dobré rady nezaujímali ale ja som aspoň zistila, že môj omyl asi siaha oveľa nižšie ako po bradu. No predsa len je tá Porada dobrá vec, neumriem sprostá :D
Toto sa mi páči.
Nachtigal
25.01.10,17:31
nech sa oholí a dá si vodu po holení na to miesto a uvidí :D:D
poriadne všetko tam dolu zaliať vodou po holení a potom možno vyhrá aj skok do výšky alebo prekážkový beh:D:D:D:D:D:D:D
bettylou
25.01.10,17:45
na tie skoky doporučujem cesnak.. :-D
Nachtigal
25.01.10,17:55
na tie skoky doporučujem cesnak.. :-D
ale teraz smrteľne vážne: hladká koža, žiadne vyrážky, prvé chĺpky asi po mesiaci a aj to veľmi jemné - návšteva kozmetiky a odchlpenie odborne voskom:D:D:D:D:D