Alexandra Molnárová
20.09.05,10:53
Idem robiť reklamu. Cez víkend sme mali stretko zo strednej školy. Keď si chce
niekto oddýchnuť a nabrať sily doporučujem Vám všetkým ísť do Španej Doliny. Keď sme tam išli myslela som si "bože veď to je koniec sveta", ale
je tam krásne. Tie hory, vzduch. Hluk tam bol len kvôli nám :D . Je tam krásny penzión Klopačka s krbom, pecou a peknými izbami s neuveriteľne lacnými cenami.
anto
21.09.05,05:23
Ja zasa doporučujem Čičmany, je tam ešte krajšie, prekrásne maľované domčeky, kroje, príroda. To nie je nikde na Slovensku. Iba tam. Navštívte a uvidíte. Slovensko - pur.
Zita5
21.09.05,05:30
Idem robiť reklamu. Cez víkend sme mali stretko zo strednej školy. Keď si chce
niekto oddýchnuť a nabrať sily doporučujem Vám všetkým ísť do Španej Doliny. Keď sme tam išli myslela som si "bože veď to je koniec sveta", ale
je tam krásne. Tie hory, vzduch. Hluk tam bol len kvôli nám :D . Je tam krásny penzión Klopačka s krbom, pecou a peknými izbami s neuveriteľne lacnými cenami.


Bola som na Klopačke a celkovo v Španej Doline " treba zažiť " . Strávili sme tam jeden rok veľkonočné sviatky na chalupe, ale úžas .
Janca
21.09.05,05:50
Zitka a dáš aj nejaký konkrétnejší kontakt?
Zita5
21.09.05,05:53
Boli sme na chalupe u známej , ona totižto už nie je medzi nami , ale môžem sa spýtať jej syna , ktorý chalupu teraz obhospodaruje . Ak chceš zistím a pošlem .
Alexandra Molnárová
21.09.05,05:58
Zitka a dáš aj nejaký konkrétnejší kontakt?

pozri si stránku www.klopacka.sk, tam nájdeš kontakty.
Janca
21.09.05,05:59
Ďakujem Alexandra, ale uvítam aj kontakt od Teba Zitka. Máme totiť veľkého psa (má vychovanie aj hygienické návyky), preto máme pri ubytovaní vždy požiadavku - LEN SO PSOM. Nie každý to akceptuje, preto je výber možností pre ubytovanie trochu obmedzený.
Alexandra Molnárová
21.09.05,06:04
Moja spolužiačka mala so sebou tiež psa a nebol s tým žiaden problém, mohol si tam chodiť po penzióne, akurát samozrejme do jedálne nemohol, po obede
mu dali kostičky a platila zaňho cca 150,- Sk.
Janca
21.09.05,06:09
Tak to je super, idem prevetrať ten Tvoj kontakt. Dík.