Zd13
19.01.10,20:33
Dobrý deň.

Som dôchodca, príjem mám len dôchodok. Dcéra (28 ročná) pripravuje prenájom svojho bytu. Pretože sa bude zdržovať zahraničí plánujeme realizovať príjmy za prenájom bytu na môj (otcov) bankový účet. Číslo účtu bude uvedené aj zmluve o nájme. Z tohto účtu budú hradené aj platby za služby spojené s užívaním bytu. Na konci roku spravíme zápis medzi mnou a dcérou v ktorom budú uvedené všetky prijaté a odoslané platby ako aj potvrdenie o tom, že som jej odovzdal zisk z prenájmu. Tieto údaje použije dcéra na svoje daňové priznanie v nasledujúcom roku.

Takýto spôsob platieb nájmu vidíme transparentnejší ako cez pokladničné potvrdenky.

Poznamenávam, že ako dôchodca si nemôžem uplatniť odpočítateľnú sumu zo základu dane.

Otázky:

a)Je možné použiť hore popísaný postup, t.j. realizácia platieb cez môj bankový účet a následný zápis o odovzdaní zisku dcére ?
b)Je potrebné v zmluve o nájme rozpísať sumu za vlastný nájom a za služby spojené s užívaním bytu (energia, voda, ..)? Ako to súvisí z nákladmi?

Ďakujem za stanovisko
Onko
19.01.10,19:51
Pretože sa bude zdržovať zahraničí plánujeme realizovať príjmy za prenájom bytu na môj (otcov) bankový účet.

Podľa mňa by bolo najefektívnejšie, aby dcéra si založila účet na vlastné meno a Vám by dala disponibilné právo. Z toho by bolo jasné, koho sú peniaze, neplietli by sa platby s inými rodinnými, jednoduchšie by sa vypočítaval a preukazoval zisk, a pritom by by ste mohli s účtom manipulovať ako so svojim. Takéto riešenie nemusí byť ani nákladnejšie, pretože taký účet môžete mať aj bezplatne, napr. v mBank.
Zd13
19.01.10,20:20
Dakujem za odpoved.
veronikasad
19.01.10,20:22
Zd13, ako súvisí tvoja odpočitatelná položka s príjmami z prenájmu tvojej dcéry ?
Zd13
23.01.10,10:46
Podľa mňa by bolo najefektívnejšie, aby dcéra si založila účet na vlastné meno a Vám by dala disponibilné právo. Z toho by bolo jasné, koho sú peniaze, neplietli by sa platby s inými rodinnými, jednoduchšie by sa vypočítaval a preukazoval zisk, a pritom by by ste mohli s účtom manipulovať ako so svojim. Takéto riešenie nemusí byť ani nákladnejšie, pretože taký účet môžete mať aj bezplatne, napr. v mBank.
Pre Onka:

Vraciam sa ešte k problému s nájmom:

Je tu ešte druhá otazka: t.j či je potrebné v zmluve o nájme rozpísať sumu za vlastný nájom a za služby spojené s užívaním bytu (energia, voda, ..)? Ako to súvisí z nákladmi?

Na Daňovom úrade mi povedali, že preplatenie výdavkov za služby spojené s užívaním bytu nepatria do príjmov za prenájom a nadväzne teda ani do výdavkov spojených s prenájmom.
Nezávisle na tom, či by som viedol účtovníctvo, alebo či by som uplatnil vo výdavkoch 40% z príjmu. Samozrejme upravených koeficientom.

Ďakujem
Zd13
23.01.10,10:49
Pre Veronikasad

Pokiaľ ide o moju odpočítateľnú čiastku, táto súvisí s tým, že by nebolo efektívne, aby som byt prenajal ja (čo je v pricipe možné).
Onko
23.01.10,18:46
Pre Onka:

Vraciam sa ešte k problému s nájmom:

Je tu ešte druhá otazka: t.j či je potrebné v zmluve o nájme rozpísať sumu za vlastný nájom a za služby spojené s užívaním bytu (energia, voda, ..)? Ako to súvisí z nákladmi?

Na Daňovom úrade mi povedali, že preplatenie výdavkov za služby spojené s užívaním bytu nepatria do príjmov za prenájom a nadväzne teda ani do výdavkov spojených s prenájmom.
Nezávisle na tom, či by som viedol účtovníctvo, alebo či by som uplatnil vo výdavkoch 40% z príjmu. Samozrejme upravených koeficientom.

Ďakujem

Pýtal som sa mamy, že ako to robí, lebo ona tiež prenajíma byt. Vraj je na výber: Buď si z celkových príjmov od nájomníkov odpočítavať výdavky stanoveným percentom, alebo sledovať skutočné výdavky a uplatňovať si tie.

V zmluve s nájomníkmi má určené, že v cene nájomného je určitá hodnota energií, a pokiaľ to prekročia, tak rozdiel budú musieť doplatiť podľa vyúčtovania. Do príjmov ide celá suma vybraných peňazí, vrátane za energie, a keďže si zvolila variant uplatňovania skutočných výdavkov, tak do nich dáva sumu všetkých skutočne zaplatených v súvislosti s prenájmom.

Na preverenie skutočností odporúčam pozrieť si Zákon o dani z príjmov, tlačivo na daňové priznanie a k nemu pripojené inštrukcie. Ak sa chcete informovať na Daňovom úrade, tak je to asi lepšie písomne, nech dostanete aj písomné vyrozumenie a viete potom deklarovať, že ste postupovali podľa ich požiadaviek. Ak Vám niekto niečo povie na úrade, tak tým sa nedá neskôr preukázať.
Zd13
24.01.10,10:07
Dakujem za odpoved.

Asi budem musiet ist na danovy urad.

Prijemny den

Zd
samod
30.01.10,20:22
No ja to vidím tak, že pokiaľ to má byť transparentné tak by som dal do zmluvy samostatne nájom a zálohu na energie + rozdiel z vyúčtovania.

Keďže účtovníctvo sa viesť nemusí ani v jednom a ani druhom prípade je to z toho hľadiska výhodnejšie. Navyše pri prípadnom spore budete mať lepšie postavenie.

Jediné na čo by boli paušálne výdavky dobré by bolo to, že by byt nebol považovaný za súčasť obchodného majetku a teda by sa pri predaji naň aplikovalo aj oslobodenie od dane § 2 písm. m ZDP ( paušálne výdavky sú § 6 ods. 10 ZDP ).

Inak nechápem prečo by si nemohla uplatniť daňové odpisy, pretože pri prenájme je to možné § 6 ods. 6 zákona o dani z príjmov.

Samo