efulka
19.01.10,21:32
Prosim o pomoc, hlavne ak sa najde nejaky doktor. Boli ma uz mesiac koleno. Prechladlo mi asi vo vlaku, ked som zaspala s opretou nohou o takmer zamrznutu kovovu stenu... No a uz bolo skoro vporiadku, ale dala som si dalsiu dlhsiu prechadzku a boli sialene znova. Ale iba ked chodim, a hlavne po schodoch. Nemyslim ze mam nieco s chrupavkou alebo tak, nemam preco... Ani voda to neni, ohnynam ho bez problemov. Len postavit sa na nho a prejst par sto metrov nejde. Sialeeene sa rozboli. Najvesci problem je, ze este 6 mesiacov budem v zahranici... V Taliansku to nechcem, riesit, radsej sa vratim domov...Teraz uz iba keby mi niekto poradil ci mam, alebo to prejde same? Viem, mala by som za doktorom......alebo? Dakujem za radu, akukolvek.
Mária27
19.01.10,20:48
Čím skôr lekárovi, môže tam byť zápaľ - sú viaceré druhy, vie to len odborník.
legolas
22.01.10,11:50
...to koleno nebolí od tej studenej steny vo vlaku, ani od dlhšej prechádzky, s tým kolenom je potrebné ísť na odborné vyšetrenie k ortópedovi, a ten určí diagnózu a začne ho liečiť...
SMatilda
22.01.10,11:57
A zatial kým sa dostaneš k lekárovi zakladaj si na noc obklady z arniky- dostať v lekárni vo forme masti alebo gelu.
slniečko11
22.01.10,16:29
Prosim o pomoc, hlavne ak sa najde nejaky doktor. Boli ma uz mesiac koleno. Prechladlo mi asi vo vlaku, ked som zaspala s opretou nohou o takmer zamrznutu kovovu stenu... No a uz bolo skoro vporiadku, ale dala som si dalsiu dlhsiu prechadzku a boli sialene znova. Ale iba ked chodim, a hlavne po schodoch. Nemyslim ze mam nieco s chrupavkou alebo tak, nemam preco... Ani voda to neni, ohnynam ho bez problemov. Len postavit sa na nho a prejst par sto metrov nejde. Sialeeene sa rozboli. Najvesci problem je, ze este 6 mesiacov budem v zahranici... V Taliansku to nechcem, riesit, radsej sa vratim domov...Teraz uz iba keby mi niekto poradil ci mam, alebo to prejde same? Viem, mala by som za doktorom......alebo? Dakujem za radu, akukolvek.

efulka, je to len polemizovanie o tom, z čoho máš tie bolesti, teraz je hlavné, aby si sa ich zbavila, a na to by sa naozaj mal pozrieť lekár, aby sa to len nezhoršovalo. Držím palce, nech sa to dá čoskoro do poriadku :)
petmar
22.01.10,21:36
Ortopédi poznajú vynikajúce tabletky, pokiaľ to je v počiatočnom štádiu. Kedysi do 30-tky to prešlo "samé", ale teraz vidím že to musel byť nejaký zápal, ktorý treba liečiť., asi pred 7-8 rokmi ma zase bolelo koleno, mi dali tabletky, úplne som žasol ako to očividne do 2 dní prešlo. Tak isto rýchlo to prešlo po tabletkách asi pred pol rokom. Nepomohli žiadne maste ani kúpele ani tie kadejaké propagované drahé drinky a tablety na chrupavky...Musíme sa šetriť, aby sa to nevracalo. A tabletky majú aj v Taliansku, alebo si ich daj poslať nejako