Periam
20.01.10,08:18
Dobrý den! potrebovala by som poradit ci sa niekomu stalo nieco podobne a ako to riesil a co mu na to povedal lekar: uz tri mesiace mi pocas uzivania HAK prisla menstruacia alebo chvilkove krvacanie ani neviem ako to mam nazvat skor..najprv len den ci dva pred normalnou menstruaciou,potom tyzden pred a teraz dva tyzdne.Neviem si to nijak vysvetlit.Doteraz pocas dvoch rokov uzivania HAk mi chodila pravidelne v jeden den
evita
20.01.10,07:36
Takéto problémy sa nedajú riešiť po internete. Každý organizmus reaguje ináč. Odporučila by som navštíviť svoju lekárku a s ňou sa poradiť.
Periam
20.01.10,07:59
trva to tak dva -tri dni.Citala som ze ovulacne krvacanie to nemoze byt kedze beriem antikoncepciu
Periam
20.01.10,08:01
mam pockat kym to prejde a potom navstivit doktorku? alebo mozem aj teraz?
Bionda
20.01.10,08:12
Treba ísť hneď, ty nevieš kedy to prejde.
Periam
20.01.10,08:14
uz sa mi to dva krat stalo ...trva to tak 2-3 dni a potom po vysadeni a nastupeni 7 dnovej prestavky mi pride normalna..ale tak ja tam zajtra asi len skocim
Poola
20.01.10,08:14
ja by som skusila najskor kontaktovat lekarku cez telefon nech ti ona povie ci mas rovno prist.
Ja mam osobnu skusenost taku ze slabe krvacanie sa mi objavilo od nasadenia tabletiek a trvalo ale len mesiac, potom sa to upravilo. Doktorka mi vysvetlila ze je to prirodzene.
Zo dvakrat ma prekvapila menštruacia asi o dva dni skor ako bola tabletka ale u mna to vyvoli stresy. Ked je všetko relativne v pohode tak "mi to funguje". Držím palce.
Dada
20.01.10,08:16
mam pockat kym to prejde a potom navstivit doktorku? alebo mozem aj teraz?
mimotemy Do zubára chodíš, keď ťa prestane zub bolieť???