killer80
20.01.10,11:38
Dobry den! Rad by som dodaval tovar do sieti hypermarketov. Vie mi niekto povedat ako prebieha rokovanie medzi dodavatelom a hypermarketom? Pripadne ake rabaty si davaju na tovar? Dakujem za akekolvek info.
buchač
20.01.10,10:54
Dobry den! Rad by som dodaval tovar do sieti hypermarketov. Vie mi niekto povedat ako prebieha rokovanie medzi dodavatelom a hypermarketom? Pripadne ake rabaty si davaju na tovar? Dakujem za akekolvek info.

Nechci radšej vedieť....

Niečo mi síce občas manželka nadškrtne , ale veľmi rýchlo ju zastavím ...nemám veľmi rád , keď sa robota domov " nosí "...;)
Ale poviem pravdu , aj to málo je na zamyslenie ....:confused:

Poviem inak ....neviem síce , čo pod týmto pojmom myslíš / viď zvýraznené / , ale ak vravíš v jednotnom čísle , tak mám za to , že na to asi nebudeš mať , respektíve sa Ti to neoplatí ...
killer80
20.01.10,11:30
Dik! Rad by som dodaval vino a myslel som na zaciatok len v mojom meste (to by si nevyzadovalo az take investicie) Mal som som skor na mysli, ci si hypermarkety vyzaduju nejake poplatky za uvedenie tovaru, alebo nieco take a pripadne v akych sumach sa to pohybuje.
buchač
20.01.10,12:07
Dik! Rad by som dodaval vino a myslel som na zaciatok len v mojom meste (to by si nevyzadovalo az take investicie) Mal som som skor na mysli, ci si hypermarkety vyzaduju nejake poplatky za uvedenie tovaru, alebo nieco take a pripadne v akych sumach sa to pohybuje.

Tak aby si bol v obraze ....

Je jedno , či malé alebo veľké mesto , biznis sa robí na centrálach ....
A keby si len to svoje mesto chcel zabezpečovať , neprejde Ti to ....totiž jedná sa o to , že tieto hypery majú svoju uniformitu , tj. vo všetkých pobočkách musí byť rovnaká ponuka toho istého tovaru ....
Máš také kvantá ...????

Poplatky neriešme ....radšej teda ...;)....asi si domyslíš ....:rolleyes:...to je iná kapusta , veľmi kyslá ....
killer80
20.01.10,14:52
tak kvanta by neboli problem, ak by som sa s nimi dohodol, ze kolko by toho zobrali (ak vobec) a za kolko.
buchač
20.01.10,15:49
tak kvanta by neboli problem, ak by som sa s nimi dohodol, ze kolko by toho zobrali (ak vobec) a za kolko.

Sorry , ale asi si ma nepochopil....

Čítaj , požiadam , moje príspevky medzi riadkami .....;)
holos
20.01.10,16:20
sevas.
no poplatok tam je určite.
za každú položku sa platí ale kolko presne to ti neviem povedať.
čo sa tíka marže počítaj s tím že minimálne si dajú 50 % a tvoju cenu budú tlačiť čo najviac dole. ak nebudeš spolupracovať tak ta jednoducho odmietnu.
proste ale sproste
buchač
20.01.10,16:59
sevas.
no poplatok tam je určite.
za každú položku sa platí ale kolko presne to ti neviem povedať.
čo sa tíka marže počítaj s tím že minimálne si dajú 50 % a tvoju cenu budú tlačiť čo najviac dole. ak nebudeš spolupracovať tak ta jednoducho odmietnu.
proste ale sproste

......este jedna položka mi tam chýba .....;)

.....hm , ale ta sa zvyčajne v oficiálnom účtovnom slovníku nenachádza ....