suttech
20.01.10,15:37
Zdravým vas.
Mam jednu otazocku ohladom telefonu.
Ked mam EASY napisanu na zivnost mozem si aj kredit davat do nakladov alebo by bolo lepsie keby som to dal na pausal.
Dakujem
betka
20.01.10,19:53
Ak je kredit výdavkom na zabezpečeni, udržanie a dosiahnutie príjmov, tak ano.
Treba to dokázať. Ako i treba dokázať, že tieto výdavky neboli na osobnú spotrebu.
Niuška
21.01.10,07:08
prejdi na paušál, daj si to na firmu a bude. V konečnom dôsledku je to síce dilema, lebo : Betka, ako dokážeš že ak to nie je karta, ale paušál - voláš len za účelom dosiahnutia, udržania, zabezpečenia príjmu?! ja mám paušál a tiež nevolám len za účelom podnikania. ty hej?! viem, niekto má dva mobily... takže, vyber si...
suttech
21.01.10,09:45
Ono v podstate ja tu kartu mam napisanu na firmu a 80% prevolam fakt pre firmu. Ale ide o to ze ked to dobijem napr. v tipose kde bude aj to cislo tak ci to mozem dat do vydavkov. Alebo ci nieje lepsie dat dajme tomu len nejaku cast toho kreditu do nakladov.
Zoltán Kovács
21.01.10,10:00
prejdi na paušál, daj si to na firmu a bude. V konečnom dôsledku je to síce dilema, lebo : Betka, ako dokážeš že ak to nie je karta, ale paušál - voláš len za účelom dosiahnutia, udržania, zabezpečenia príjmu?! ja mám paušál a tiež nevolám len za účelom podnikania. ty hej?! viem, niekto má dva mobily... takže, vyber si...

Napríklad rozpisom hovorov..... ;)