rekonstrucia
20.01.10,16:13
ahojte volam sa Tomas :) a som tu novy, su tu vyborne clanky a verim ze sa tu najde kopec vybornych ludi co mi pomozu v obore stavebnictvo
truch
20.01.10,15:15
:):)Vitaj medzi nami:):)
rekonstrucia
20.01.10,15:44
Dakujem velmi pekne, uz som sa tu dozvedel kopec uzitocnych veci. Teraz hladam miesto, kde by som ulozil taku mensiu reklamu o mojej stavebnej firme. Neviete nahodou, kde je tu priestor na reklamu?
Lianka
20.01.10,15:57
arizona
20.01.10,18:44
Dakujem velmi pekne, uz som sa tu dozvedel kopec uzitocnych veci. Teraz hladam miesto, kde by som ulozil taku mensiu reklamu o mojej stavebnej firme. Neviete nahodou, kde je tu priestor na reklamu?
Najlepšiu reklamu si urobíš,ak dáš aj Ty na Porade kopec dobrých rád ;);):---:)
rekonstrucia
21.01.10,06:50
Vyborny postreh vidiet, ze su tu ludia od ktorych kazda rada je dobra :) Len co sa tu zorientujem zacnem sa aj ja pripajat na rozne temy
rekonstrucia
21.01.10,08:29
Ahojte mohli by ste mi poradit ako sa na tejto stranke orientovat? Tu je kopec takych clankov a rad ze neviem od kade zacat a viete co je na tom najhorsie? Ze ma nebavi citat ma niekto podobny problem? Ale kedze su tu zaujimave rady musim sa premoct :) Toto je zatial prva stranka ktorej davam plny pocet bodov
Lianka
21.01.10,10:32
Pozri hore "Obsluha", su tam nastavenia dnesne prispevky, etiketa, navod a pod. Najprv prestuduj, malo by ti to pomoct lepsie sa zorientovat na stranke.

Nad "obsluhou" je prazdne okno a "hladat" - zadas klucove slovo a najde ti to prislusny prispevok alebo temu.
rekonstrucia
21.01.10,11:48
Este sa chcem spytat ked zalozim nejaku temu tak sa mi aj zobrazi ze mi niekto napisal? Aby som nemusel prezerat kazdu jednu temu ked ich po case budem mat viacej. A aj ked odpoviem na nejaku temu, ci mi to da vediet ze pribudaju nove prispevky. Ste tu naozaj super ludia, ked clovek potrebuje nieco vediet ihned niekto odpovie. :)
JarkaL
21.01.10,12:12
Vpravo hore máš takú lištu : Práca s témou Hľadať v téme Hodnoť tému Zobrazenie

Klikni na Práca s témou a potom Sledovať túto tému. tam si môžeš nastaviť upozorňovanie na email.
rekonstrucia
21.01.10,13:48
najde sa tu aj niekto hovoriaci po spanielsky? Ak ano dajte vediet a mozno aj taku temu tu najdem :) Ovladam cudziu rec a neviem ako ju vyuzit na slovensku kedze spanielcina je dost exoticka na slovensku ale urcite sa tu najde niekto s kym pokecam espanol :)
220870
21.01.10,13:54
Bola tu taká téma.
kyblik
21.01.10,13:57
mimotemy
...nechcem byť zlý, kedže si tu nový... Tak po slovensky sa Ti čítať nechce a po španielsky by si chcel...?:confused:
rekonstrucia
21.01.10,14:02
:D ja len tak mimo temy aby som tu spoznal nejakych fajn ludi ja viem ze som napisal ze sa mi nechce citat a som lenivy to priznavam ale bol by som rad keby sa tu nasiel niekto hovoriaci spanielcinu a ci si aj spravili nejaky certifikat a podobne. Ja pracujem v obore stavebnictvo a ked pride dalsia kriza neni nikdy na skodu mat dalsiu profesiu.
Stefan2005
21.01.10,14:18
najde sa tu aj niekto hovoriaci po spanielsky? ...

Počuj Tomáš, ten tvoj nick je tiež po španielsky :rolleyes:?
rekonstrucia
21.01.10,14:24
:) nie po slovensky ale kedze niekedy som nesikovny chyba tam pismenko miesto rekonstukcia som napisal rekonstrucia ak niekto vie ako sa to da opravit budem mu vdacny po spanielsky je to reconstruccion
Stefan2005
21.01.10,14:42
nič si z toto nerob, bol som prekvapený, koľko článkov google s týmto slovom našiel :)
rekonstrucia
21.01.10,14:52
prave som si to pozeral je toho dost takze si mozem vydychnut, ze nie som jediny :)
Lianka
21.01.10,14:54
nič si z toto nerob, bol som prekvapený, koľko článkov google s týmto slovom našiel :)


Počuj Tomáš, ten tvoj nick je tiež po španielsky :rolleyes:?


prave som si to pozeral je toho dost takze si mozem vydychnut, ze nie som jediny :)

:D:D:D som sa dobre zasmiala.
rekonstrucia
21.01.10,15:05
je tu nieco na smiech? aj ja sa chcem zasmiat :D