Pohar
20.01.10,16:37
Dobrý deň
prosím mohli by ste mi dať bližšie info ako sa robí návrh na ocenenie pedagoga - bol inzerat že sa môžu posielať navrhy v našom meste.
ide o to že dcera je štvrtáčka..majú super učiteľku.
Môžete mi poslať aspoň stručný popis čo v tom návrhu má byť? alebo nepošlete nejaký? :rolleyes: aspoň osnovu...

a kto je lepšie ked to napíš? dcéra sama? trieda? môžem zároveň aj ja ako rodič? vdaka.
Pohar
20.01.10,17:49
nikto neporadí?:mee:
mjarka
21.01.10,23:13
V tom inzeráte by malo byť napísané, čo by mal návrh na ocenenie obsahovať. V návrhu uveďte meno, pracovisko učiteľa, ak viete jeho osobné údaje, a predovšetkým zdôvodnite, prečo si podľa Vás ocenenie zaslúži: jeho profesionálne úspechy, prístup k deťom, rodičom, atď. Myslím, že je jedno, či návrh napíše žiak, alebo rodič v mene svojho dieťaťa resp. triedy. Dôležité je, aby to bolo úprimné a presvedčivé. (Predpokladám, že ide o také ocenenie, na ktoré môžu návrhy predkladať aj rodičia a žiaci.)
Pohar
24.01.10,13:41
V tom inzeráte by malo byť napísané, čo by mal návrh na ocenenie obsahovať. V návrhu uveďte meno, pracovisko učiteľa, ak viete jeho osobné údaje, a predovšetkým zdôvodnite, prečo si podľa Vás ocenenie zaslúži: jeho profesionálne úspechy, prístup k deťom, rodičom, atď. Myslím, že je jedno, či návrh napíše žiak, alebo rodič v mene svojho dieťaťa resp. triedy. Dôležité je, aby to bolo úprimné a presvedčivé. (Predpokladám, že ide o také ocenenie, na ktoré môžu návrhy predkladať aj rodičia a žiaci.)
ano ide o také ocenenie...
strašne by som ho chcela dať triednej učiteľke mojej dcéry...
chcem ešte zavolať na oddelenie školstva...a povypytovať a
a zároveň to nejak napísať
len mám jeden problém: už asi nestíham nejak odkomunikovať všetkých rodičov - a ani neviem či by to k niečomu viedlo..
ale chcela by som aby to vyznelo že celá trieda by ju ocenila...
myslíte že je to úplne jedno či to teraz napíšem ja s dcérou? alebo ako trieda?
len predsa len - je t trochu citliví vec - viete aby som sa nedotkla iných rodičov . že som akože riešila veci s ich deťmi...bez nich....
asi to napíšem sama s dcérou - ona to môže v škole v tride povedať a rozhodnú sa kto sa pridá.....nie? či máte lepší nápad?
a ešte niečo..nepísali ste tu niekto ten návrh? ako to vyzerá?